Eko trend = serce dla przyrody

Być eko – co to tak właściwie oznacza? To każde działanie, które ma poprawić sytuację środowiska, które znalazło się w katastrofalnym stanie. Małymi krokami możemy jednak wiele zmienić. Jeżeli ta sprawa leży ci na sercu, twoje działania nie mogą kończy się wyłącznie na poprzestaniu picia wody z plastikowych butelek. To również moda – czyli przewaga materiałów ekologicznych. A zatem powstałych w efekcie recyklingu, czy takich, w których produkcji nie nie została zanieczyszczona rzeka. Więcej natury, zamiast tworzyw sztucznych!

Pierwsza stylizacja pełna jest ekologicznych dodatków – plecionek i drewna. Wybrana torba to przy okazji prawdziwy hit lata. Ale sznurki czy korek pojawiają się również na pięknych i wygodnych butach na koturnie. Tak obudowana została biała wełniana bluzka w stylu boho i granatowa spódnica z wiskozy, który to materiał mimo iz jest sztuczny – pozyskuje się go z roślin.

Na początek wyróżniamy stylizację Eli. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z bluzką boho z bawełny, granatową spódnicą koturnami z plecionki

#Eko

 

Druga stylizacja również nie tylko prezentuje się jako pojednana z naturą i idealnie sprawdzi się na plenerowych spacerach. To również zbiór wielu przyjaznych dla środowiska materiałów. Drewniano-korkowe sandały o ciekawym fasonie komponują się ze słomkową torebką, rzemykowo-koralikowymi akcesoriami  hippie garderobą. Przewiewne spodnie w paski ciekawie współgrają z kwiatową tuniką z dżerseju, który to materiał również dostępny jest w wersji ekologicznej.

Punktami nagradzamy też DorotkęzkrainyOz. Gratulacje!

Stylizacja z tuniką w kwiaty i szerokimi spodniami w paski oraz eko dodatkami

#Eko

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#TydzieńmodywKopenhadze

#Wstylu”Przyjaciół”

#Arystokracja

#Bohohic

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (65 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany