Dziwne i niespodziewane seks-wypadki

Słyszałyście kiedyś o dziwnych wypadkach podczas seksu? Okazuje się, że ten nie zawsze jest najbezpieczniejszą aktywnością. Przedstawiamy dziwne i niespodziewane seks-wypadki!

Zobacz również: Najczęstsze błędy popełniane w łóżku – czego nie robić?

 

Seks-wypadki  – Zablokowanie żuchwy

Zablokowanie żuchwy inaczej nazywane podwichnięciem stawu skroniowo-żuchwowego. Kiedy może się przydarzyć? Podczas seksu oralnego, gdy zmuszone jesteśmy przez dłuższy czas mieć otwarte usta.  Jeśli nie będzie chciało ustąpić możesz pociągnąć lekko żuchwę ku dołowi i dociągnąć ją do siebie. Jeśli jednak to nie pomoże, odczuwasz dolegliwości bólowe – udaj się do lekarza.

Seks-wypadki  – Uczulenie

Może okazać się, że dostanie reakcji uczuleniowej na spermę partnera. To bardzo rzadkie uczulenie, jednak możliwe np. u osób uczulonych na białko. To nie jedyne uczulenie, jakie może nastąpić podczas seksu. Jeśli zamierzacie użyć nowego żelu dla dwojga, lubrykantu warto po zakupie przeprowadzić próbę uczuleniową. Podobnie z prezerwatywami – warto wybierać te sprawdzonych wcześniej marek.

 

Seks-wypadki  – Możesz oślepnąć!

Spokojnie, tylko na chwilę, a konkretnie na moment orgazmu. W czasie podniecenia nie tylko u mężczyzn wrasta ciśnienie krwi w okolicach narządów intymnych. W momencie orgazmu zaś zwężają się naczynie krwionośne, co może doprowadzić do zmniejszenia jej ilości dopływającej do oczu. Trwa to chwilkę, jak możliwe jest oślepnięcie z rozkoszy!

Polecamy również: Jak cukier wpływa na seks? Zastanów się zanim zjesz kolejnego batonika!

Seks-wypadki  – Płacz

Przeżywanie orgazmu jest prawdziwą bombą emocjonalną! Płacz może być zwykłą reakcją fizjologiczną i jeśli zdarza Ci się wybuchnąć nim, uspokój partnera. W końcu płacz ze szczęścia nie jest niczym złym.

Seks-wypadki  – Złamanie penisa

To nie jest mit. Dochodzi do niego w wyniku tępego urazu, może towarzyszyć mu nawet trzask – to pękające naczynia krwionośne. Co dzieje się podczas takie złamania? Podczas wzwodu dochodzi do przerwania ciągłości błony białawej ciała jamistego. Towarzyszy temu silny ból i niemal natychmiast powstaje krwiak. W przypadku takiego zdarzenia należy natychmiast udać się na pogotowie, niestety jest sytuacja, która wymaga interwencji chirurgicznej!

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Żanett  8 marca 2016 08:41

  Organizm ludzki, czy to kobiecy czy męski, jest nieprzewidywalny! Podczas seksu nie myślimy o nim, nie kontrolujemy też (w większości) ruchów i odruchów. Mięśnie się rozluźniają, ale bywa tak, że się też kurczą. Czasami za bardzo 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  8 marca 2016 10:16

  Nie pamiętam jak z francuskiego jest orgazm, ale znaczy 'mała śmierć’. Niektóre kobiety nawet mdleją na chwilę w trakcie orgazmu. A pochwica? O tym nie ma ani słowa.

  Odpowiedz
 3. Aneta  8 marca 2016 11:54

  O rany 😀

  Odpowiedz
 4. bbo  8 marca 2016 12:24

  Akurat oślepnięcie przeżyłam 😀

  Odpowiedz
  • sylwiawes  8 marca 2016 12:35

   A ja przeżyłam płacz 🙂

   Odpowiedz
   • bbo  8 marca 2016 21:22

    No to jeszcze parę doświadczeń przed nami 😀

    Odpowiedz
 5. luna341  8 marca 2016 19:05

  Złamanie penisa-to musi być bolesne

  Odpowiedz
 6. gusia.  9 marca 2016 08:13

  Oj, niektóre wpadki nieciekawe.Słyszałam nawet o zejściu z tego świata podczas orgazm,więc te wydają się pikuś.Nie podoba mi się złamanie i sprawy uczuleniowe.Bywa jeszcze skurcz u kobiety,więc para zostaje uwiązana.

  Odpowiedz
 7. efffciaa  9 marca 2016 09:14

  A ja i tak uważam , że to nie tylko najbezpieczniejszy , ale i najprzyjemniejszy przejaw aktywności fizycznej i tego zdania , choćby nie wiem co nie zmienię 🙂

  Odpowiedz
 8. martus2833  9 marca 2016 09:24

  Jest taki program telewizyjny na temat najdziwniejszych seks – wypadków, w niektóre aż nie chce się wierzyć. Ostatnio czytałam też o nastolatku, który zmarł z powodu masturbacji.

  Odpowiedz
 9. agasam9  14 marca 2016 23:17

  a jak się złamie to wkładany jest w gips 😉

  Odpowiedz
 10. Nina  17 marca 2016 14:21

  Nie spotkałam się nigdy z takim wypadek, na szczęście 😀

  Odpowiedz
 11. Anita  29 marca 2016 22:27

  Jak przeczytałam o żuchwie i oślepnięciu, to zaczęłam się śmiać! Haha nie wyobrażam sobie tego, że mogłabym coś takiego doświadczyć 😀 chyba bym miała traumę 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany