Zobacz jaki prezent Meghan Markle dostała na urodziny z Polski

Na swoje 37 urodziny Meghan Markle dostała prezent z Polski, który przypadł jej szczególnie do gustu i o którym rozpisują się brytyjskie media.

fot. EAST NEWS

Meghan Markle jest weganką, o czym nie wszyscy wiedzą. Księżna Sussex promuje także wartości wegańskie poprzez swój styl życia. Z Polski otrzymała torebkę – także zaprojektowaną przez wegankę – polską projektantkę Aleksandrę Kościkiewicz. Torbę tę podarowała księżnej organizacja PETA (People for the Ethical Treatment of Animals -PETA, pol. Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).Jest to torebka model „1.6 Burgundy” wykonana ręcznie z ekologicznej skóry, wolnej od plastiku. Nadaje się do ponownego recyklingu, zaś materiał z którego powstała wymaga mniejszego zużycia wody, surowców oraz elektryczności w porównaniu do produkcji tkanin PU i PVC. Ważne jest także to, że do jej produkcji nie wykorzystuje się chloru.  Torba kosztuje 1 199,00 zł. 

Ciekawe, czy dzięki  „efektowi Meghan” nasza projektantka doczeka się międzynarodowej kariery. Już teraz piszą o niej media. Jeśli Meghan Markle pojawi się z tą torbą publicznie – prawdopodobieństwo będzie bardzo duże!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...