Zobacz jaki prezent Meghan Markle dostała na urodziny z Polski

Na swoje 37 urodziny Meghan Markle dostała prezent z Polski, który przypadł jej szczególnie do gustu i o którym rozpisują się brytyjskie media.

fot. EAST NEWS

Meghan Markle jest weganką, o czym nie wszyscy wiedzą. Księżna Sussex promuje także wartości wegańskie poprzez swój styl życia. Z Polski otrzymała torebkę – także zaprojektowaną przez wegankę – polską projektantkę Aleksandrę Kościkiewicz. Torbę tę podarowała księżnej organizacja PETA (People for the Ethical Treatment of Animals -PETA, pol. Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).https://www.instagram.com/p/Bl82BKEnMIx/Jest to torebka model „1.6 Burgundy” wykonana ręcznie z ekologicznej skóry, wolnej od plastiku. Nadaje się do ponownego recyklingu, zaś materiał z którego powstała wymaga mniejszego zużycia wody, surowców oraz elektryczności w porównaniu do produkcji tkanin PU i PVC. Ważne jest także to, że do jej produkcji nie wykorzystuje się chloru.  Torba kosztuje 1 199,00 zł. 

Ciekawe, czy dzięki  „efektowi Meghan” nasza projektantka doczeka się międzynarodowej kariery. Już teraz piszą o niej media. Jeśli Meghan Markle pojawi się z tą torbą publicznie – prawdopodobieństwo będzie bardzo duże!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. macierzanka  4 sierpnia 2018 08:53

  Piękny prezent.

  Odpowiedz
 2. Kika07645  4 sierpnia 2018 21:40

  Super, że są ludzie, którzy tworzą takie rzeczy 🙂

  Odpowiedz
 3. marta_12  5 sierpnia 2018 10:55

  Piękna ta torebka 🙂

  Odpowiedz
 4. nilkaa3  5 sierpnia 2018 13:45

  Jak już widzę kolejne artykuły o Meghan Markle to zamykam oczy… nie ma dnia żeby nie przewinęła mi się jej twarz w internecie. Szczególnie, że większość z nich to prowokacyjne bzdury, artykuły zachęcające do hejtowania w komentarzach, bo przecież wyśtwietlenia. Nie wiem czemu się tak na nią uparli, według mnie Meghan wydaje się bardzo miłą i ciepłą osobą. Bardzo lubiłam też jej postać w The Suits. Prezent świetny, myślę, że to nie tylko ładna torebka, ale także głos poparcia podejmowanych przez nią działań. Bardzo miły gest 🙂

  Odpowiedz
 5. Jaworka  7 sierpnia 2018 08:07

  Prezent idealnie trafiony od weganki dla weganki

  Odpowiedz
 6. Teos  7 sierpnia 2018 10:52

  Szkoda tylko, że taka cena tej torby. Dla przeciętnej weganki zostaje niestety tylko tandeta :/

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany