Dżinsy w barwach lata na upalne dni!

Przygotuj swoje nogi na plażę dzięki terapeutycznej linii Denim Spa marki Wrangler, prezentowanej przez Lizzy Jagger! Letnia kolekcja oferuje odważne kolory – cytrynę, melon i kiwi. Spodnie są nasączone nawilżającymi substancjami, aby utrzymać nogi miękkie i gładkie.

Denim Spa marki Wrangler (2)

Elizabeth Jagger, która jest ambasadorką linii Denim Spa sama przyznaje: „Denim Spa to zupełna nowość w świecie denimu, a przy tym pewność, że nosi się modele, które stworzyła autentyczna legenda, jaką jest Wrangler „.

Wrangler rozpoczął nowatorską kampanię Denim Spa na wiosnę-lato 2013. Naturalne składniki kosmetyczne zawarte w obcisłych dżinsach z kolekcji Denim Spa chronią nogi przed przesuszeniem i pomagają zachować naturalną, jedwabistą gładkość skóry. Twoje nogi będą w doskonałym stanie, kiedy nadejdą cieplejsze dni i zrzucimy ubranie.

Denim Spa marki Wrangler (2)

Denim Spa marki Wrangler (1)

W sezonie letnim, kolorowe  spodnie są skąpane w nawilżających ekstraktach owoców. Owocowe mikrokapsułki uwalniają się podczas noszenia i wnikają w skórę, by wygładzić nogi.

Innowacja Denim Spa występuje w krojach Molly (slim), Courtney (low-skinny) i Corynn (regular-skinny).

„Po całym dniu w Denim Spa, skóra moich nóg jest przyjemna w dotyku; kiedy zdejmuję je po całym dniu, moja skóra jest jeszcze gładsza niż zwykle” Lizzy Jagger.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (194 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. m258  20 marca 2013 08:00

  te jasno żółte sa super!

  Odpowiedz
 2. Ewa  20 marca 2013 17:37

  genialne!

  Odpowiedz
 3. 9paula3  25 marca 2013 07:55

  Pomarańczowe, zdecydowanie. 😉

  Odpowiedz
 4. dudqa  31 lipca 2013 10:49

  bardzo ładne letnie kolorki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany