Dzikie serce, zemsta i miłość – kostiumowa opowieść „Dzikie serce”

Aracely Arambula i Eduardo Yanez w kostiumowej opowieści o zemście, na przeszkodzie której staje miłość. „Dzikie serce” od 3 lipca 2012 w dni powszednie od godz. 14:00 po dwa odcinki na kanale Zone Romantica.

Kostiumowa opowieść 'Dzikie serce'

Maria del Rosario i Juan de Dios San Roman zakochują się w sobie. Jej rodzina należy do śmietanki towarzyskiej Veracruz, on jest biednym rybakiem. Maria zwierza się z uczucia (i ślubnych planów) swej siostrze Leonardzie – nie wie, że ta jej nienawidzi. Leonarda kocha skrycie równie jak ona bogatego Rodriga, a Rodrigo pragnie Marii dla siebie. Powiadomiony o planach pożądanej kobiety, Rodrigo używa swych wszystkich wpływów, by rozdzielić kochanków. Juan de Dios trafia do więzienia, a Maria zostaje zamknięta w hacjendzie Rodriga. Tu okazuje się, że jest w ciąży i rodzi syna, któremu daje imię po ojcu. Juan de Dios ucieka z więzienia, ale Rodrigo spycha go z klifu do morza. Leonarda pozbywa się dziecka, a swą siostrę zamyka w piwnicy zapewniając wszystkich, że Maria umarła. Zrozpaczony Rodrigo, wbrew oczekiwaniom Leonardy, nie przenosi swego uczucia na nią, tylko wyjeżdża do Europy, skąd po latach wraca z żoną, Constanzą. Mają córeczki bliźniaczki, Reginę i Aimee. Leonarda pociesza się małżeństwem z notariuszem Noelem, mają syna Renata.

Tymczasem Juan de Dios przeżył upadek ze skał. Latami szukał swego syna, ale udało mu się to dopiero na krótko przed śmiercią. Chłopca wychowała wieśniaczka Aurora. Juan de Dios junior poznaje prawdę o swym pochodzeniu od ojca, który zobowiązuje go do zemsty na Rodrigu. Młodzieniec poprzysięga ją na grobie ojca i zmienia imię na Juan del Diablo.

'Dzikie serce'

Mijają kolejne lata. Juan del Diablo jest już dojrzałym mężczyzną i czuje, że czas wypełnić przysięgę. Przybywa do Veracruz. Tu poznaje śliczną Aimee, która zaczyna z nim flirtować. Bliźniaczka Aimee, Regina, nie pochwala jej zachowania – wszak Aimee ma wkrótce wyjść za Renata. Regina, która kocha skrycie Renata od dzieciństwa, postanawia pójść do klasztoru.

Po ślubie Aimee wciąż prowadzi podwójną grę, Juan jest w niej coraz bardziej zakochany – dopóki nie dowie się, że to córka jego największego wroga. Gdy ich romans ma się już wydać, Regina ratuje siostrę mówiąc, że to ona miała właśnie uciec z Juanem, nie Aime. Renato zmusza Reginę i Juana do małżeństwa. Juan godzi się – w końcu czy to ważne, która z córek Rodriga drogo zapłaci za jego grzechy?

'Dzikie serce'

'Dzikie serce'

 

Dzikie serce” w dni powszednie od godz. 14:00 po dwa odcinki na kanale Zone Romantica.

Tytuł oryginalny: Corazon Salvaje

Produkcja: Meksyk 2009-2010

Liczba odcinków: 135

Obsada: Aracely Arambula, Eduardo Yanez, Cristian de la Fuente, Helena Rojo, Laura Flores, Sebastian Zurita, Angelique Boyer, Elizabeth Gutierrez, Salvador Pineda i inni.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (122 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  12 lipca 2013 09:36

  Moja mama to wierna fanka tasiemców.Ogląda wszystkie możliwe.Wiem,że losy tego,również śledziła.

  Odpowiedz
 2. stokrotkapolna  25 kwietnia 2017 14:53

  Takie filmy uwielbiam.Widzialam go,jest cudny.

  Odpowiedz
 3. as_sa  7 maja 2017 11:13

  Nie miałam okazji, by obejrzeć choć jeden odcinek, ale może ti i dlatego, że to jednak nie moje klimaty. Wolę bardziej współczesne seriale

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany