Dziewięć zabiegów przed wielkim wyjściem, które warto wykonać!

Przed nami najbardziej uroczysty i towarzyski okres w roku – Sylwester i początek karnawału. Cieszymy się na spotkanie ze starymi przyjaciółmi i z niecierpliwością oczekujemy nocnych szaleństw na parkiecie – jak za dawnych dobrych lat! Z drugiej strony, gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl o tym, co powiedzą na nasz widok mniej zabiegane koleżanki, którym nie brakuje czasu na regularne ćwiczenia czy pielęgnację i które ostatni raz widziałyśmy jesienią – jeszcze zanim na brzuchu i udach odłożył nam się niechciany tłuszcz, a na twarzy utrwaliły posłoneczne przebarwienia. W te wyjątkowe wieczory chcemy wszak prezentować się pięknie i młodo, rozsiewać wokół uwodzicielskie iskry i zbierać komplementy, a nie porozumiewawcze spojrzenia czy współczujące szepty za plecami! 

Co możemy zrobić w sytuacji, gdy do wielkiego wyjścia zostało zaledwie kilka dni i – powiedzmy to sobie szczerze – nie ma co liczyć na diety-cud, intensywnie modelujące ćwiczenia czy bankietowe maseczki z drogerii? Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z najnowszych technologicznych osiągnięć medycyny estetycznej, dzięki którym już jednorazowy zabieg pozwala na uzyskanie „efektu WOW”! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy przegląd najlepszych profesjonalnych zabiegów upiększających na twarz i inne problematyczne partie ciała! Sprawdź, który z nich najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i już dziś zapisz się na wizytę w gabinecie kosmetycznym!

Dziewięć zabiegów przed wielkim wyjściem, które warto wykonać!

Fotona 4D

1. Endolifting laserem Fotona 4D

 

Jest pierwszym na świecie zabiegiem wewnętrznego liftingu laserowego, wykonywanym przy użyciu ultranowoczesnego aparatu Fotona, który potrafi emitować fale o długościach: Nd:YAG oraz Er:YAG i stosować je synergicznie aż w czterech różnych trybach.  Polega on na stymulowaniu włókien kolagenowych do kurczenia się poprzez nagrzewanie tkanek od strony jamy ustnej. Dzięki temu działaniu włókna kolagenowe ulegają skróceniu, a skóra twarzy zostaje trwale napięta i ujędrniona bez stosowania wypełniaczy. Dodatkowym atutem zabiegu jest jego bezbolesność, wynikająca z zastosowania długich fal, które nie wywołują efektu termicznego w naskórku i pozwalają odparowywać ciepło na zewnątrz. Cała procedura 4D kończy się peelingiem.

Z uwagi na to, że rekonwalescencja po zabiegu trwa minimum 5 dni, zabieg ten należy zaplanować odpowiednio wcześniej przed planowaną imprezą.

 

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetki,
 • ujędrnienie skóry i wyrównanie jej struktury,
 • rozjaśnienie przebarwień oraz poprawa ogólnego kolorytu skóry,
 • wyostrzenie owalu twarzy,
 • zwężenie porów skóry i zniwelowanie ich widoczności.

 

Zabiegi Fotona StarWalker®

Fotona StarWalker®

Przeprowadza się je przy użyciu systemu StarWalker® Fotony, który jest w stanie emitować fale o 4 różnych długościach  (w tym ultrakrótkie impulsy o olbrzymiej mocy) i pracować aż w 14 różnych trybach. Ultranowoczesny sprzęt marki FOTONA, którego dystrybutorem jest firma BTL,  doskonale radzi sobie z usuwaniem przebarwień, zmian naczyniowych, rozstępów i blizn, a także z odmładzaniem skóry. Z jego pomocą wykonamy kilka poniższych zabiegów.

 

2. Lifting bez skalpela 

To jeden z najskuteczniejszych dostępnych obecnie na rynku liftingów w laseroterapii. Wykorzystuje specjalistyczny tryb FRAC3® lasera StarWalker®, by w nieinwazyjny sposób zagęścić i – co za tym idzie – ujędrnić zwiotczałą skórę twarzy. W efekcie skóra zyskuje napięcie i sprężystość bez przerywania ciągłości jej tkanek czy dokonywania jakichkolwiek uszkodzeń. Nieablacyjny charakter zabiegu sprawia, że nie wymaga on prawie żadnej rekonwalescencji i nie ogranicza aktywności. Wystarczy wykonać go na około dwa dni przed imprezą.

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • wyraźne wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • uniesienie owalu twarzy,
 • ujędrnienie wiotkiej i obwisłej skóry policzków (redukcja tzw. „chomików”).

 

3. Usuwanie przebarwień, plam i piegów

Nieestetyczne posłoneczne przebarwienia i inne skazy na twarzy nawet najpiękniejszej kobiecie potrafią skutecznie zepsuć humor, obniżyć samoocenę i utrudnić przygotowania do wielkiego wyjścia. Zatuszowanie ciemnych plam za pomocą korektora, fluidu i pudru wymaga nałożenia na twarz wielu warstw kosmetyków, co zwykle kończy się efektem maski. Inne metody, takie jak peelingi mechaniczne czy chemiczne, są natomiast nieskuteczne, gdyż ścierają jedynie część komórek martwego naskórka. Laser StarWalker® usuwa zmiany barwnikowe, wykorzystując innowacyjną, jednolitą wiązkę laserową, która rozprowadza energię równomiernie po całym obszarze zabiegowym, znacząco ograniczając ryzyko uszkodzenia naskórka i tkanek (jakie otaczają przebarwienie) oraz zmniejszając do minimum prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęków czy krwawień. Osobie, która poddaje się zabiegowi nie grożą więc powikłania i może ona powrócić do pełnej funkcjonalności nawet po 3 dniach (najdłużej po 7) od chwili jego wykonania.

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • wyraźnie rozjaśnione przebarwienia i piegi,
 • wygładzenie skóry,
 • ujednolicony koloryt cery.

 

4. Usuwanie płytkich zmian naczyniowych

„Pajączki” na nogach czy ramionach lub ciemny rumień na twarzy to zmora wielu kobiet, częstokroć niezależna od ich wieku i stylu życia. Szpecące zmiany na ciele mimowolnie przykuwają wzrok całego otoczenia, odwracając uwagę od efektownych stylizacji i ujmując seksapilu. Te bardziej rozległe wymagają niestety przeprowadzenia całej serii zabiegów. Pojedyncze, niewielkie pajączki i delikatny rumień zostaną jednak znacząco zniwelowane już po jednej wizycie w gabinecie! Zabieg wystarczy wykonać na ok. 7 dni przed planowaną imprezą (do 3 dni po nim nie powinno się też nakładać makijażu). 

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • widoczne rozjaśnienie, a nawet całkowite usunięcie pojedynczych, płytkich „pajączków”,
 • zniwelowanie rumienia.

 

5. Leczenie trądziku pospolitego – postać łagodna i umiarkowana

Laser StarWalker® bardzo dobrze radzi sobie także z leczeniem trądziku pospolitego – tak w jego łagodnej, jak i umiarkowanej postaci. Jego światło działa bowiem przeciwbakteryjnie (zabijając odpowiedzialne za chorobę bakterie p. acne, namnażające się w porach skóry czy w mieszkach włosowych) i przeciwzapalnie (regulując pracę gruczołów łojowych, a co za tym idzie, uspokajając podrażnioną skórę i niszcząc środowisko sprzyjające rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów). Nieestetyczne i bolesne wypryski wyraźnie zmniejszają się i znikają po około 7 dniach od zabiegu, dlatego najlepiej jeśli wykonamy go mniej więcej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • wyraźne zniwelowanie widoczności trądziku,
 • cofnięcie się stanów zapalnych skóry,
 • wygojenie, a nawet całkowite zniknięcie wyprysków,
 • ustąpienie zaczerwienienia skóry.

 

6. Odmładzanie twarzy w systemie BTL Exilis Elite

Godną uwagi opcją szybkiego, nieinwazyjnego i całkowicie bezbolesnego odmładzania skóry twarzy (a także szyi i dekoltu) jest zabieg przy użyciu rewolucyjnego systemu Exilis Elite. Bazuje on na jednoczesnym wykorzystaniu dwóch zsynchronizowanych działań w technologii CRT: emisji energii oraz kontroli jej przepływu. Poddawany terapii obszar ciała jest w trakcie zabiegu dzielony na segmenty, a następnie każdą część opracowuje się specjalistycznym aplikatorem, wysyłającym dualną energię do głębszych warstw skóry. W wyniku tego działania, choć pacjent odczuwa jedynie przypływ ciepła, dochodzi do zremodelowania kolagenu i wyraźnej poprawy gęstości skóry. Już po pierwszym zabiegu da się więc zaobserwować widoczny efekt anty-aging. Jego dodatkową zaletą jest natomiast fakt, iż nie opiera się on na absorpcji energii przez chromofory, a zatem może być stosowany przez cały rok – nawet na dzień przed planowanym wielkim wyjściem, niezależnie od typu skóry.

 

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • redukcja drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych,
 • poprawa jędrności i sprężystości skóry twarzy,
 • wyostrzenie owalu twarzy (redukcja tzw. „chomików” i drugiego podbródka),
 • zniwelowanie zmarszczek mimicznych w okolicy oczu, ust i czoła,
 • zmniejszenie worków pod oczami,
 • skóra pełna blasku, o młodym wyglądzie.

 

BTL Vivace

7. Odmładzanie i remodelowanie twarzy aparatem BTL Vivace

Vivace to urządzenie odmładzające skórę przy wykorzystaniu minimalnie inwazyjnej techniki frakcjonowania mikroigłowego RF. Zabieg ujędrniania i remodelowania skóry twarzy za pomocą tego aparatu łączy termolifting RF z mikronakłuwaniem i terapią LED, która przyspiesza regenerację skóry. Wykonuje się go głowicą urządzenia VIVACE wyposażoną w 36 sterylnych igieł, które najpierw tworzą w (znieczulonym specjalnym kremem) naskórku mikronakłucia, a następnie dostarczają bezpośrednio do skóry właściwej energię RF. W miejscu docelowym powstają wówczas punkty koagulacji i podgrzania, zapoczątkowujące proces odnowy włókien kolagenowych. Emitowane równolegle światło LED dodatkowo stymuluje skórę do intensywnej produkcji kolagenu, poprawiając napięcie, koloryt i jędrność cery.

Dalsze efekty ujędrniania, wynikające ze wzmożonej produkcji kolagenu, stają się widoczne w okresie od 1 do 3 miesięcy.

Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi od 3 do 7 dni. Należy więc odpowiednio wcześniej zaplanować zabieg.

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • widoczna poprawa jędrności i elastyczności skóry twarzy,
 • wyraźne spłycenie zmarszczek,
 • ładny i jednolity koloryt cery,
 • powstanie sieci mikrokanalików, przez które można łatwo dostarczać w głąb skóry aktywne substancje, np. koktajle do mezoterapii czy osocze bogatopłytkowe.

 

8. Selektywna redukcja tkanki tłuszczowej aparatem BTL Vanquish Me

BTL Vanquish Me

Marzysz o błyskawicznym pozbyciu się opornej tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc, takich jak brzuch, biodra czy uda? Z pomocą przyjdzie Ci innowacyjne urządzenie Vanquish Me marki BTL, które wykorzystuje fale radiowe, by w bezpieczny sposób modelować sylwetkę i precyzyjnie redukować tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała! Opisywana metoda jest całkowicie nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. Zabieg trwa zaledwie 30 minut, podczas których tkanka tłuszczowa jest przez 15 minut nagrzewana do temperatury docelowej, a przez kolejne 15 utrzymywana w tej temperaturze. Pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło, dzięki czemu nie musi stosować żadnego znieczulenia i od razu może wrócić do codziennych zajęć. Efekt jest widoczny już po pierwszej sesji, jednak największą różnicę widać po serii zabiegów, wykonywanych co  7-10 dni. Pacjent traci wówczas nawet 5 do 7,5 cm w obwodzie brzucha. Po takiej serii zabiegów pierwsze efekty są widoczne po ok. 2 tygodniach.

Należy tutaj zwrócić uwagę na to, że uzyskany efekt jest długotrwały, gdyż aparat Vanquish Me rozbija całe komórki tłuszczowe, a nie tylko nagromadzony w nich tłuszcz.

W okresie przeprowadzania tych zabiegów nie zapominajmy także o aktywności fizycznej, diecie i piciu dużej ilości wody!

 

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • wyraźne wyszczuplenie wybranych partii ciała,
 • zwiększenie sprężystości i jędrności okolic brzucha, ud czy bioder,
 • ujędrnienie ud,
 • utrata nawet kilku centymetrów w obwodzie brzucha.

 

BTL Lymphastim

BTL Lymphastim

9. Drenaż limfatyczny aparatem BTL Lymphastim

Drenaż limfatyczny to skuteczna metoda masażu, pobudzająca naturalne krążenie limfy, a tym samym lecząca cellulit i niewydolność żył oraz usuwająca przewlekłe obrzęki. Zabieg wspomaga ponadto detoksykację organizmu, odżywia i regeneruje skórę, zapobiegając powstawaniu żylaków i na długo rozprawiając się z problemem tzw. „ciężkich nóg”. Drenaż przy użyciu aparatu Lymphastim działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz żylnego. Jest bezbolesny, przyjemny i relaksujący, a w dodatku nie wiąże się z jakąkolwiek rekonwalescencją, dzięki czemu może być wykonany nawet w dniu planowanej imprezy!

 

Gwarantowane natychmiastowe efekty:

 • uczucie lekkości i ulgi w masowanych partiach ciała,
 • usunięcie obrzęków czy zastojów wodnych i limfatycznych,
 • oddychająca, zregenerowana i odżywiona skóra ciała,
 • delikatne spłycenie i ograniczenie widoczności cellulitu,
 • lepiej wymodelowana sylwetka.

 

Znalazłaś błyskawiczne rozwiązanie dla swoich problemów wśród propozycji zabiegów aparatami BTL? Już dziś zapisz się na wizytę w gabinecie kosmetycznym!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  20 grudnia 2017 19:44

  Ciekawa jestem cen tych zabiegów…

  Odpowiedz
  • Tara  28 grudnia 2017 14:48

   Kupa kasy za każdy… No i przeważnie nie wystarcza jeden, tylko trzeba wziąć serię, żeby był efekt 😉

   Odpowiedz
   • martucha180  28 grudnia 2017 20:54

    Ciekawa jestem, ile osób stać na takie zabiegi?

    Odpowiedz
    • Tara  29 grudnia 2017 09:57

     Chyba jednak sporo, bo zwróć uwagę jaka jest masa gabinetów kosmetycznych i tych medycyny estetycznej.
     Pobuszowałam w necie i np. ten zabieg Odmładzanie i modelowanie twarzy aparatem BTL Vivace, kosztuje ok. 2500 na twarz,szyję i dekolt.
     A potrzeba 2-4 zabiegi :/

     Odpowiedz
 2. Hidari11  21 grudnia 2017 06:56

  Nie wiedziałam,że takie maszyny w ogóle istnieją. Nie mam pojęcia, jak to może działać ani jakie są rezultaty. Czy to aby na pewno bezpieczne?

  Odpowiedz
 3. Tara  28 grudnia 2017 14:49

  Nie radziłabym robić takich zabiegów kilka dni przed wielki wyjściem.
  Nigdy nie wiadomo jak zareaguje nasza skóra 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany