Dzień w kolorze pomarańczy. Stylizacje inspirowane jednym z najmodniejszych kolorów jesieni

Wiele było pomarańczowego na pokazach promujących zbliżający się sezon jesień-zima 2019/20. Ulice każdego Fashion Week, a także inne prezentacje światowej sławy projektantów zabarwiły się na kolor orzeźwiających i kojarzących się z latem pomarańczy. Najwidoczniej chcemy zostawić sobie słońce na dłużej. Optymistyczna barwa pomoże nam też walczyć z szarugą i chandrą – nieodłącznymi towarzyszami nadchodzącej pory roku.

Pierwsza stylizacja puszcza oko w kierunku lat 70. Spódnica midi przejmuje rolę gwiazdy outfitu, bowiem zabarwiona została ożywczym pomarańczem. Towarzyszy jej pasiasty żakiet, a także buty na grubym słupku lakierowane na biało. Trendy z epoki przywołują też abstrakcyjne nieco geometryczne kolczyki, a słoneczne promienie odbijają się w żółtej torebce worku.

Gratulujemy pomysłu Eli. Trafiają do niej pierwsze punkty

stylizacja z pomarańczową spódnicą i lakierowanymi butami w stylu lat 70.

#Dzieńwkolorzepomarańczy

 

Pomarańczowy pięknie odbija się również w kwiatach na letniej sukience. W propozycji naszej Inspirantki koresponduje z nimi też bransoletka i plecak. Do całości dobrane zostały sandałki na obcasie z kryształkami, które dodają wakacyjnemu luzowi i kobiecemu urokowi – elegancji.

Spodobała nam się również pomarańczowa stylizacja waniliowej55. Gratulujemy!

stylizacja z sukienką w kwiatry i sandałkami na obcasie

#Dzieńwkolorzepomarańczy

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Obowiązujące w tym tygodniu hasztagi brzmią:

#Trendyzlat70.

#Pomysłnabluzę

#Dzieńwkolorzeżółtym

#Dzieńwkolorzepomarańczy

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. klaudiaban  3 września 2019 23:09

    Nawet fajne

    Odpowiedz
  2. lollypop21  6 listopada 2019 13:02

    zupełnie nie mój styl 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany