Dzień dobry w piątek! Miłego piątku! Co napisać zamiast “dzień dobry” swoim bliskim? Powitanie na piątek – obrazki i życzenia

Piątek – tygodnia koniec i początek. Kto z nas nie lubi tego dnia? Nawet jeśli na co dzień kochamy swoją pracę, szkołę, czy uczelnię, to i tak wizja weekendowego lenistwa jest bardzo przyjemna. Jeśli myślisz o kimś ciepło i chcesz jeszcze bardziej umilić mu piątek, wyślij mu rano powitanie na piątek w formie obrazków lub miłych życzeń. Dzień dobry piątku lub miłego piątku to na pewno życzliwa wiadomość, ale może warto się nieco bardziej postarać i wysłać coś mniej opatrzonego? Mamy dla Was kilka propozycji!

Spis treści:

Powitanie na piątek to bardzo życzliwy gest wobec najbliższych osób lub… nieco dalszych, ponieważ to doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy. Każdy z nas ucieszy się, gdy dostanie życzenia miłego piątku. To świetna okazja, żeby zainicjować kontakt z kimś, z kim chcesz porozmawiać, ale nie zawsze wiesz jak zacząć rozmowę. Takie życzenia są niezobowiązujące, a drugiej osobie na pewno będzie miło, gdy je otrzyma. Poniżej znajdziesz nasze propozycje życzeń na piątek tak, żeby nie pisać zwykłego smsa o treści: “Dzień dobry w piątek”, ale żeby zaskoczyć bliską osobą.

Dzień dobry w piątek, miłego piątku

Powitanie na piątek

Wysyłanie życzeń dobrego dnia na każdy dzień tygodnia nie jest najlepszym pomysłem, ale kilka razy w tygodniu, czy w miesiącu można tak zaskoczyć bliską osobę. Piątek jest świetnym dniem, żeby wysłać miłe powitanie na piątek, ponieważ każdy jest już w nieco luźniejszym, weekendowym nastroju. Pozdrowienia na piątek mogą być różne. Wiele osób szuka śmiesznych życzeń, inni takich, które wprowadzą element bliskości. Ważne, żeby napisać coś więcej niż tylko: “Dzień dobry w piątek” lub “Miłego piątku”. Zobacz, jakie powitanie na piątek dla Was przygotowaliśmy i wybierz coś, co wyślesz swoim bliskim.

Dzień dobry w piątek! Miłego piątku!

Dlaczego odradzamy wysyłanie tak “zwykłych” wiadomości? Powitanie na piątek napisane w tak klasycznym, opatrzonym stylu może nie wywołać żadnych emocji. Jest dość “nijakie”, więc osoba, która je otrzyma może przejść wobec takiej wiadomości zupełnie obojętnie. Polecamy Wam obrazki na piątek z napisami lub śmieszne powitanie na piątek. Świetnie sprawdzą się też wesołe memy na piątek albo cytaty na dzień dobry w piątek. Wszystkie te powitania możesz wysłać zarówno w formie tekstu, jak i miłego obrazka.

Obrazki na dzień dobry smieszne gimnastyka

Powitanie na piątek

Zaczniemy od tradycyjnej formy tekstowej. Poniżej znajdziesz nasze propozycje powitanie na piątek, które możesz wysłać w formie smsów lub wiadomości na messengerze albo w mailu.

Smsy na piątek

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rymowanek. Wybierz jedną i wyślij bliskiej Ci osobie! Taka wiadomość to także świetny pomysł na zainicjowanie rozmowy z kimś, o kim myślimy i z kim chcemy porozmawiać, ale brakuje nam pretekstu. Zacznij rozmowę od miłego smsa na dzień dobry w piątek!

Dzień zaczyna się od świtu.
Miłość od spojrzenia,
a ja zaczynam piątek od gorącego pozdrowienia
Miłego i wesołego dnia.

Kawka gorąca, mocno pachnąca,
na stole już stoi,
na Ciebie czeka, więc nie zwlekaj.
Wstawaj szybciutko,
będzie milutko,
Przywitaj piątek!

Życzę Ci piątku miłego,
bezstresowego,
radością wypełnionego.

Piątkowym porankiem,
chętnie przyniosłabym Ci kawy filiżankę.
Zamiast niej, życzenia ślę,
by wszystko, co miłe dziś spotkało Cię.

Buzia się śmieje, a serce raduje.
Wiesz czemu?
Bo dobry piątek Ci przewiduję!

Pobudka! 100 całusów z rana
+ 2 do śniadania
+ 2 na potem
i 2 z powrotem,
to wszystko razy 2
na miły początek piątkowego dnia!

Słońce z lekka się już budzi, grzeje i weseli ludzi.
Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj!
Miłego piątku!

Serdecznego piątku, pełnego miłości,
bo bez niej łatwo jest łapać różne złości.
Życzę Ci miłego dnia

Fajnego dnia dzisiaj Ci życzę,
Od oczu otwarcia po ich wieczorne zamknięcie.
Niech wszystko idzie zgodnie z planem,
bo weekend czeka po tym zakręcie!

Weekend już doganiasz,
Niech więc sił Ci nie braknie.
Mocnej kawy, pożywnego śniadania,
A dzień Ci minie szybko i bez narzekania

Cytaty na dzień dobry w piątek

Nie lubisz typowych rymowanek? Poniżej krótkie życzenia i powitanie na piątek. Takie smsy to świetna sprawa. Są niezobowiązujące, a osoba, która je otrzyma na pewno będzie mile zaskoczona!

  1. Piątkowe pozdrowionka z promykami słonka!
  2. Ciesz się z każdej chwili, która piątek Ci umili!
  3. Dużo uśmiechu, jeszcze więcej słonka. Życzę Ci udanego piątkowego dzionka.
  4. Kropelkę szczęścia dziś dla Ciebie mam. Miłego piątku życzę!
  5. Bądź dzisiaj lekka jak piórko i szczęśliwa jak anioł. Dzień dobry w piątek!
  6. Nieważne jaki dziś dzień. Ważne, by był udany. Miłego piątku!
  7. Piątek niech serdecznością tryska i przegania czarne chmurzyska!
  8. Niech piątek mija przyjemnie z buziakami ode mnie!
  9. Dzień dobry, piątek przetrzymamy i już weekend mamy!
  10. Na piątek ode mnie filiżanka kawy, by dzień był ciekawy. By serce się radowało i spać się nie chciało!

Dzień dobry w piątek obrazki

Poniżej znajdziesz propozycje życzeń na piątek w formie obrazków. Możesz je zapisać na swoim komputerze lub telefonie i wysłać swoim bliskim. Obrazki są naszego autorstwa, a my wyrażamy zgodę na dalsze ich przesyłanie w formie życzeń dla bliskich. Mamy nadzieję, że odbiorcy będą zadowoleni!

Obrazki na piątek z napisami

Cudownego piatku Dzien dobry w piatek Milego piatku - cytaty Milego piatku obrazki, gify, zyczenia Milego piatku smieszne Zyczenia na piatek - kartki, obrazki  Powitanie na piatek Powitanie na piatek - sms, smieszne, cytaty Milego piatku

Dzień dobry w piątek śmieszne

Smieszne obrazki na mily piatek

obrazki-na-dzien-dobry-smieszne-kubek-kawa Obrazki na dzień dobry smieszne Kartki z życzeniami miłego dnia na wesoło Obrazki na dzień dobry smieszne sms Obrazki na dzień dobry smieszne smieszny tekst

Pamiętaj także o naszych życzeniach na inne dni tygodnia – na przykład na czwartek:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,85 z 5)
zapisuję głos...