#Dziękujemy, że jesteś sobą – Kolekcja House SS17

„#Thank you for being you” to hasło – motyw przewodni najnowszej kampanii House wiosna – lato 2017. Intrygujący tytuł jest zaproszeniem do świata młodych. Autorzy koncepcji postanowili, pokazując ten świat trochę przewrotnie, podziękować wszystkim swoim odbiorcom za to, że są sobą.

W kampanii SS17 podglądamy młodych ludzi, obserwujemy ich zachowania – trochę z dystansem, trochę z przekornym uśmiechem, jednak lubimy i doceniamy ich właśnie za to, że są sobą. Wszystko dlatego, że House chce być jak najbliżej młodych ludzi, chce towarzyszyć im w codziennej zabawie, w spotkaniach ze znajomymi, w jeździe na desce i szalonej zabawie na koncertach.

W skład kampanii SS17 weszły: film i fotografie wizerunkowe. Wyróżnikiem, który je  łączy jest #. Mały znaczek umieszczony na klawiaturze nad 3 stał się w krótkim czasie królem popkultury i świata Internetu, bez którego współczesna komunikacja Social Mediowa właściwie nie funkcjonuje. Każde z dwunastu zdjęć autorstwa Kuby Dąbrowskiego, zostało oznaczone przewrotnym hashtagiem, który już mocno osadzony we współczesnej popkulturze, dzięki kreatywności House, nabiera nowego, zabawnego znaczenia. I tak na przykład #dogfilter to już nie tylko snapchatowy filtr, a #yoga to coś więcej niż znane nam wszystkim popularne asany i ashtangi.

Film kampanijny to nie zwyczajny modowy teledysk, a mocna i ciekawa ideowo- kreatywna alternatywa, która zaskakuje oryginalnym scenariuszem, zabawnym zakończeniem i intrygującym tajemniczym bohaterem – narratorem. Za fantastyczny rezultat artystyczny i koncepcyjny filmu odpowiadają: kreatywno – koncepcyjny duet reżyserski Krzysztof Kosz i Kuba Bujas oraz operator Kacper Fertacz, znany między innymi ze zdjęć do najciekawszych filmów fabularnych ostatnich lat „Ostatniej rodziny” i „Hardcore Disco”.

Promocji kampanii SS17 towarzyszy konkurs House x Instax, którego twarzami i osobami prowadzącymi zostali Ciocia i Wujaszek Liestyle. By wziąć udział w konkursie należy wykonać kreatywne zdjęcie, które będzie własną interpretacją jednego z dwunastu hashtagów umieszczonych na  zdjęciach kampanijnych. Spośród nadesłanych prac Ciocia i Wujaszek wybiorą dwudziestu pięciu najzdolniejszych, najdowcipniejszych i najbardziej kreatywnych, którzy otrzymają aparaty Instax Mini 8, bony zakupowe House, wezmą udział w warsztatach fotograficznych Instax prowadzonych przez Ciocię i Wujaszka, a wraz ze stylistką House dowiedzą się jak zbudować idealny outfit na wiosnę,  a także wezmą udział w evencie z blogerami, dziennikarzami i najważniejszymi osobami świata mody.

Propozycja House na wiosnę ma w sobie nastrój otwartości, pozytywnej energii, szczęścia, sporej dawki zdrowego dystansu i poczucia humoru. Dla mężczyzn House przygotował sportowo – casualowe ubrania, w których każdy fan trendowego streetwearu znajdzie coś dla siebie. Dużo dżinsu, sportowych tkanin i kolorowych nadruków. W kolekcji damskiej znajdziemy kwieciste sukienki, które łączymy z rockową ramoneską, dżinsem i bluzami z wyraźnymi napisami, tak by nie stracić ani dziewczęcego uroku, ani zadziornego charakteru. Wiosenno – letnie ubrania w House to śmiech, kolory i spontaniczny luz, a przede wszystkim zupełnie nowe podejście do mody, która ma być ciekawym i naturalnym elementem towarzyszącym młodym ludziom na co dzień. Właśnie dlatego, że są sobą warto im podziękować. 

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć z tej kampanii na następnych stronach

CREDITS
 Agencja: LAF Artist Management
 Fotograf: Kuba Dąbrowski
 Kreacja i Reżyseria: Krzysztof Kosz i Kuba Bujas
 Operator: Kacper Fertacz

 Stylista: Robert Kiełb
 Modele: Anya, Roelof, Joy, Michell, Jason, Marco, Sean

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (224 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. ava  18 marca 2017 12:02

  Genialna sesja 😀

  Odpowiedz
 2. martucha180  18 marca 2017 16:03

  Młodzieżowo i kolorowo.

  Odpowiedz
 3. Jaworka  19 marca 2017 20:38

  Radość i humor aż tryska fajna sesja zdjęciowa

  Odpowiedz
 4. janka1312  19 marca 2017 21:26

  Fajna kolekcja, ale te zdjęcia niezbyt mi się podobają…

  Odpowiedz
 5. Magrabka31  23 marca 2017 20:40

  Ani kolekcja,jak i zdjęcia nie należą do udanych moim skromnym zdaniem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany