Dwukolorowe outfity w stylu gości Nowojorskiego Tygodnia Mody

Nowojorski Tydzień Mody, tak jak i inne Fashion Week-i, to okazja, przy której żadna stylizacja nie wydaje się przesadzona. Spacerując ulicami pełnymi miłośników mody, możemy poznać bieżące tendencje z całego świata oraz zobaczyć ubrania tak ekscentryczne, że najdziwniejsza część garderoby z naszych szaf wyglądałaby przy nich jak pracowniczy „mundurek”. Jeśli jednak nie jesteśmy szafiarkami, projektantkami mody czy popularnymi influencerkami, bezpieczniej jest postawić na elegancki zestaw utrzymany w dwóch kontrastowych, modnych odcieniach i podkręcony pojedynczymi dodatkami. Umiar i szyk zawsze są w cenie, szczególnie, gdy występują przy okazji w ciekawej kolorystyce! W tak skomponowanych strojach z pewnością będziemy prezentować się gustownie na tle, które w poszukiwaniu oryginalności przekracza niejednokrotnie granice dobrego smaku!

Pierwsza propozycja to zestaw z ultramodną w tym sezonie miodową żółcią, która powtarza się na szyfonowej bluzce oraz na torebce. Wiosenny i radosny odcień został przez naszą Inspirantkę zestawiony z czernią w postaci spódnicy o oryginalnym kroju z przedłużonymi bokami, gorsetowego pasa i bardzo kobiecych sandałków na wysokiej szpilce. Klasy dodają całości akcesoria, doskonale grające połączeniem żółtego złota i czerni – wiszące kolczyki-pętelki oraz zegarek na bransoletce. 

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest kawiarka. Gratulacje!

 

Drugi zestaw bazuje na połączeniu słodkich, dziewczęcych odcieni – koloru letniego nieba oraz różowej waty cukrowej. Uwagę zwracają markowe szpilki Guess mieniące się niczym złotka i doskonale harmonizujące z pastelowymi odcieniami całości. Inspirantka nie zapomniała też o zwracającej uwagę torebce od Patrizii Pepe, kolczykach z chwościkami podkreślającymi przemyślaną kolorystyczną kompozycję oraz dopasowanej szmince i dobrych perfumach. 

Jako drugą postanowiliśmy wyróżnić Bozene55. Gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Jeszcze przez chwilę utrzymujemy w mocy hasztagi:

#Jesiennysweter

#Dżinsowakurtka

#NewYorkFashionWeek

#Kurtkaprzeciwdeszczowa

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  17 września 2019 15:06

    Ładne stylizacje.

    Odpowiedz
  2. Jaworka  17 września 2019 20:38

    Dziękuję za wyróżnienie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany