Duże kolczyki z kamieniami – Twoje uszy pokochają najmodniejsze zdobione modele XXL

Kolczykowa moda będzie żegnała stary rok i na pewno długo jeszcze witała się z nowym, ozdobiona modelami XXL. Na uszach pań chcemy widzieć przede wszystkim kolczyki sporych rozmiarów, które ostatnio na swoich nieodłącznych towarzyszy coraz śmielej wybierają kamienie. Nieważne, czy sztuczne, czy szlachetne. Które modele przysparzają Cię o szybsze bicie serca?

Kolczyki w tym sezonie są widoczne z daleka. A to przede wszystkim za sprawą swojej wielkości, która dopasowana została do rozmiarówki XXL. Ale nie tylko dlatego każdy je szybko dostrzeże. Ozdoby mienią się i błyszczą, m.in. za sprawą kolorowych kamieni i minerałów. Jeżeli nie zmierzasz jednak inwestować w te najszlachetniejsze, bez obaw! Tańsze będą choćby fasetowe kamyki z tworzywa sztucznego. Znajdziesz wersje zarówno niezwykle eleganckie, które będą idealne w czasie nadchodzących Świąt i sylwestrowych szaleństw. Potrzebujesz biżuterii do casualowego looku? Szukaj kamieni w kolorach ziemistych, matowych i stonowanych. Poniżej mamy dla was kilka inspiracji.

kolaż własny redakcji, źródło: www.pixabay.com

Duże kolczyki – Twoje uszy pokochają najmodniejsze zdobione modele XXL

Są na pewno oryginalne, niezwykle urokliwe i przede wszystkim kobiece. Trudno bowiem wyobrazić sobie takie giganty w towarzystwie kolorowych kamieni na męskich uszach, a przynajmniej nie w naszej kulturze. Wybierając kamienne inspiracje gratis otrzymujemy już pewną dozą elegancji, która sprawdzi się zarówno w czasie wieczorowych wyjść, jak i na co dzień. Na małe modele nie ma nawet co spoglądać – lepiej schować je w pudełeczku, w oczekiwaniu na kolejny sezon. W tym na pewno nie będą ci potrzebne. Projektanci zarówno ubrań, jak i biżuterii teraz każą nam zwracać na siebie uwagę. Jeżeli chodzi o odzież, ma ona błyszczeć brokatami i cekinami, a kolczyki właśnie, aby każdy widział je z daleka muszą być w rozmiarze XXL i kropka.

Rozmaite kombinacje z kamieniami i minerałami

Wśród najczęściej wybieranych kamieni szlachetnych i półszlachetnych do biżuterii znalazł się ametyst, agat, granat, cytryn, onyks, opal, perła, rubin, malachit, szafir, kwarc i oczywiście cyrkonia. Nie inaczej jest w przypadku kolczyków, jednak, jak wiadomo, te przepiękne kamienie mają też swoją cenę, której oczywiście bez dwóch zdań są warte. Jeżeli jednak twój stan portfela nie pozwala na ich wybór, istnieją jeszcze minerały takie jak np. jadeit oraz wiele innych pięknych zamienników. I to zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Mamy tu na myśli choćby syntetyczną żywicę i fasetowe kamyki.

Propozycje kolczyków z kamieniami w większych rozmiarach:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...