Druga edycja Hair Academy by OnlyBio – relacja z wydarzenia

21 listopada br. odbyła się druga już edycja Hair Academy by OnlyBio, dedykowana fryzjerom czynnie wykonującym swój zawód. To niesamowicie ważne, by wykonując ten zawód móc ciągle poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie stylizacji i świadomej pielęgnacji wlosów. Wydarzenie odbyło się w restauracji Marcello w Warszawie. 

Fot. mat. nadesłane

Cudowne domowe maski na włosy – 2 nowe receptury, które robią teraz furorę na TikToku

Cudowne domowe maski na włosy – 2 nowe receptury, które robią teraz furorę na TikToku

Domowe maski na włosy to najchętniej wykonywane kosmetyki typu DIY. Babcine receptury wraz z ich ulepszonymi wersjami często goszczą na blogach i profilach mediów społecznościowych włosomaniaczek. Nic dziwnego - są tanie, naturalne, a przede wszystkim wielokrotnie sprawdzone i powielane przez kolejne pokolenia. Jeśli i Wy jesteście ich zwolenniczkami, sprawdźcie, jakie dwa "rustykalne" przepisy są teraz największym internetowym hitem!

Druga edycja Hair Academy by OnlyBio

To już kolejna edycja z zaplanowanych cykli spotkań szkoleniowych Hair Academy by OnlyBio. Podczas warsztatów gość specjalny, ambasador serii Hair in Balance by OnlyBio, fryzjer Dejv Architekt Fryzur przekazał bogatą dawkę informacji z zakresu pielęgnacji, stylizacji i potrzeb włosów. Uczestnicy mogli dużo dowiedzieć się o świadomej pielęgnacji włosów. Coraz częściej słyszą od swoich klientek pytania na ten temat, np. jak rozpoznać porowatość włosów i jakie zabiegi można stosować w domach już po wyjściu od fryzjera. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się panel o wydobywaniu skrętu, podczas którego Dejv pokazał jak obchodzić się z włosami kręconymi a także sposoby ich cięcia i stylizacji.

Po sukcesie pierwszej Hair Academy by OnlyBio otrzymywaliśmy bardzo dużo zapytań, kiedy odbędą się kolejne spotkania Akademii. Dzięki naszym działaniom widzimy, że klientki są świadome potrzeb swoich włosów i coraz częściej pytają o nasze produkty w salonach fryzjerskich, tam też szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie świadomej pielęgnacji. Zgłaszają się do nas także fryzjerzy, którzy używają kosmetyków Hair in Balance podczas pracy w swoich salonach. Chętnych do udziału w Akademii było bardzo dużo.Otrzymaliśmy zgłoszenia z całej Polski. Dopiero zakończyliśmy drugą edycję, a już mamy w planach kolejną. – mówi Marta Iwanowska-Giler Brand Manager OnlyBio.life

Fot. mat. nadesłane

Uczestnicy na zakończenie szkolenia otrzymali pakiet produktów na start, nowości i certyfikat, by każda włosomaniaczka wiedziała, że to właśnie w tym salonie wykona bezpieczną i świadomą pielęgnację i stylizację.  

Fot. mat. nadesłane

Seria Hair in Balance podbija serca „włosomaniaczek”

Seria Hair in Balance stała się hitem włosomaniaczek, a produkty są znane i stosowane przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku i w różnych państwach świata, stając się tym samym bestsellerem sprzedaży w produktach do świadomej pielęgnacji włosów.   Seria na początku składała się z kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów takich jak: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierka pobudzająca wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy.  Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadziła działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów. 

Fot. mat. nadesłane

Marka stworzyła innowacyjną aplikację mobilną, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie swojego indywidualnego programu pielęgnacji włosów. OnlyBio Stories to pierwsza taka aplikacja na polskim rynku beauty, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Każdy plan został opracowany z najwyższą starannością, tak aby najlepiej pomóc dbać o skórę głowy i włosy oraz osiągnąć cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo. Produkty są dostępne w sklepie online www.onlybio.life oraz Drogeriach Rossmann w całej Polsce. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (26 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany