Druga edycja Celebration Fashion Festival zakończona sukcesem!

W minioną sobotę w Poznaniu w prestiżowym klubie Pacha Ibiza Poznań, odbyła się druga edycja imprezy Celebration Fashion Festival. Organizatorzy imprezy Celebration Productions wraz z Pacha Poznań zadbali o to by na wybiegu pojawiły się prawdziwe perły świata mody, wśród których znalazły się taki marki jak Natasha Pavluchenko, Cherries, Style House Fashion tym razem z kolekcją Evy Minge, wyjątkowy Urban Gal, coraz bardziej znana za naszą wschodnią granicą Patrycja Plesiak oraz debiutująca z pierwszą kolekcją futer finalistka programu TVN Top Model – Zostań Modelką Justyna Pawlicka. A wszystko to w towarzystwie wyjątkowego obuwia marki Gino Rossi oraz rajstop firmy Adrian, która walczy z wszelkimi uprzedzeniami, z jakimi, na co dzień muszą zmagać się kobiety! To właśnie dzięki marce Adrian – Fabryka Rajstop powstał wyjątkowy siódmy z kolei pokaz, na którym w zostały zaprezentowane wybrane przez projektantów kreacje w towarzystwie rajstop marki Adrian. O fryzury do pokazów zadbał jeden z partnerów gali Salon L’Oréal Expert Poznań City Center, natomiast o Make Up modelek Beauty Art – Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, nie mogło oczywiście obyć się bez pięknej stylizacji paznokci modelek, która nawiązywała do imprezy, a wyszła ona spod rąk Julia Nessa Stylizacja Paznokci.

Druga edycja Celebration Fashion Festival (1)

Towarzyszącym na wybiegu modelkom oraz projektantom szyku nadawali producenci dóbr luksusowych oraz usług z całej Polski! Wśród partnerów imprezy prowadzonej przez pomysłodawcę i producenta wydarzenia Patryka Boro znaleźli się m.in.: producent żelazka parowych Laura Star, prestiżowy salon masażu tajskiego Thai-Land, klinika medycyny estetycznej MediArt Instytut, Sti Poligrafia, salon depilacji Epilo, jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na terenie Poznania – City Park Residence, detox sokowy Essence Cleanse, wyjątkowy salon masaży tajskiego Thai Smile, oraz restauracja doskonale znana z Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler PadThai, której tym razem towarzyszyło Imbir Sushi Bar, który gościom przez całą noc serwował przepyszne Sushi!

Druga edycja Celebration Fashion Festival (2)

Druga edycja Celebration Fashion Festival (3)

Wyjątkowi gości, media, strefa biznesu, mody i designu zgromadzona tego wieczoru w Pacha Ibiza na długo po zakończeniu imprezy komentowała to co działo się na wybiegu oraz w kuluarach, gdzie odbywało się wiele biznesowych rozmów, które częściowo już na imprezy zostały zwieńczone podjęciem współpracy. W związku z dużym sukcesem, jakim okazała się druga edycja Celebration Fashion Festival organizatorzy już pracują nad kolejnymi wydarzeniami, które odbędą się albo w Poznaniu i innych miastach Polski, oraz Cannes, gdzie planowana jest jedna z kolejnych edycji Celebration Fashion Festival!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (32 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  15 października 2014 07:29

    Niektóre ubrania całkiem ładne.

    Odpowiedz
  2. bbo  16 października 2014 18:42

    Wspaniale, że tyle zdjęć zamieszczono.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany