Dress code na dwa sposoby

Rozmowa o pracę, a potem codzienny elegancki strój. Wiele zawodów wymaga swoistego dress codu, który najczęściej sprowadza się do stonowanych barw i nie eksponowaniu zbyt wiele – jednym słowem na klasycznej zachowawczej elegancji. W grę wchodzą zarówno spodnie – przede wszystkim z wysokim stanem, jak i spódnice – sięgające przynajmniej kolana, które nie będzie zbyt odsłonięte również przy siadaniu. Prezentujemy dress code na dwa sposoby!

Na początek wersja z ołówkową spódnicą skórzaną, przez którą przechodzi finezyjna, choć pozostająca w dobrym tonie falbana. Eleganckie złote ozdoby i czarne szpilki, które zgodnie z zasadami nie odkrywają palców, ani pięt wspaniale jej towarzyszą. Torebka również została idealnie dobrana – nie eksponujemy wielkiego loga marki, podobnie z resztą jak koszula w paski. Paski i krata to najczęściej spotykane wzory w eleganckich outfitach.

Za wersję ze spódnicą chcemy nagrodzić kawiarkę. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja do pracy ze skórzaną spódnicą i koszulą w paski

#Dresscode

 

Krata pojawia się na spodniach w drugiej propozycji. I wcale nie chodzi o klasyczną szkocką, a o wersję opartą na eleganckich kolorach. Bazą jest czarny, który koresponduje z długą marynarką, a wzorek wymalowany został na biało – jak włożony w spodnie z wysokim stanem t-shirt na grubych ramiączkach. Pamiętamy bowiem, aby ramiona nie były całkiem odkryte. Odświeżeniem całości będą bordowe buty i torebka.

Nungal otrzyma natomiast punkty za oficjalną stylizację ze spodniami   

Stylizacja dress code ze spodniami w kratę i elegancką długą marynarką

#Dresscode

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#Wstylu”Przyjaciół”

#Arystokracja

#Bohohic

#Eko

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Eli  14 sierpnia 2019 10:48

    Śliczne stylizacje! 😉

    Odpowiedz
  2. Jaworka  15 sierpnia 2019 16:52

    Dziękuję za wyróżnienie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany