Drabinka gimnastyczna dla dziecka – trzepak XXI wieku?

Kto z dorosłych nie pamięta radosnych chwil spędzonych na zabawie na podwórkowym trzepaku. Ów trzepak wpisał się na dobre w naszą kulturę i stał się nieodłącznym elementem każdego podwórka XX wieku. Służył nie tylko jako środek do wykonywania przeróżnych akrobacji gimnastycznych, ale był również miejscem spotkań.

Współcześnie z trudem można szukać trzepaków na nowo powstałych osiedlach. Ten element na stałe zniknął już z podwórka.

Dla tych, którzy darzą sentymentem trzepaki i możliwość wykonywania na nich przeróżnych ćwiczeń gimnastycznych, śmiało możemy polecić drabinki gimnastyczne BenchK. Są to modele unowocześnione, które nie tylko pozwalają przenieść kultowy „trzepak” do domu, ale również umożliwiają wykonywanie przeróżnych ćwiczeń dzięki dodatkowemu osprzętowi i akcesoriom dla dzieci.

Drabinka gimnastyczna dla całej rodziny Champion

Stylowe modele doskonale wpasowują się w wystrój wnętrza domu czy mieszkania.

W skład zestawu oprócz drabinki może wchodzić ławeczka, poręcze do ćwiczeń i drążek do podciągania, natomiast dodatkowe akcesoria dziecięce składają się z drabinki linowej, kółek gimnastycznych oraz liny. Taki zestaw pozwala na stworzenie mini kącika sportowego w domowym zaciszu, tym samym umożliwiając dzieciom bycie aktywnymi nawet wtedy kiedy nie mogą bawić się na zewnątrz.

Posiadanie drabinki gimnastycznej nie tylko przeniosłoby nasze dzieci w świat radości ćwiczeń na trzepaku, ale również dałoby im możliwość zadbania o swoje zdrowie. Pokazując dzieciom ile radości i zabawy można doświadczyć na „trzepaku” od BenchK, rodzice wróciliby w sentymentalną podróż do dzieciństwa jednocześnie dbając o zdrowie swoje i dzieci. Nie od dziś wiadomo, że dzieci chętnie naśladują swoich rodziców, a przykład idący właśnie od nich mógłby być iskierką zachęty do ćwiczeń i sportu. W końcu wysiłek fizyczny uwalnia endorfiny – hormon szczęścia. A aktywne dziecko to szczęśliwe dziecko.

Zobacz drabinki gimnastyczne BenchK w sklepie internetowym https://benchk.com/

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. DorotkazkrainyOz  2 maja 2019 15:52

    Fajne!

    Odpowiedz
  2. Kika07645  2 maja 2019 16:24

    O tak, moja corka byłaby wniebowzięta 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany