Doskonałe przekąski: Gofrowo-owocowa nowość od marki Familijne

Marka Familijne wciąż odkrywa nowe, wyjątkowe właściwości wafli i zaskakuje nas nowymi produktami. W związku z ogromną popularnością Familijnych wafli Gofrowych, do oferty dołączyły dwa nowe smaki Familijne Gofrowe z owocami. Produkty są już dostępne w sprzedaży.

wafle-gofrowe-nowosc

Marka Familijne proponuje nową linię wafli, która znakomicie sparawdzi się jako przekąska w czasie szkolnych przerw. Familijne Gofrowe z owocami to kruche wafle o charakterystycznej „gofrowej” grawiurze z cząstkami owocowymi zatopionymi w delikatnym kremie. Wyjątkowe zestawienie przywołuje skojarzenia i emocje towarzyszące jedzeniu gofrów, tak popularnych w czasie wakacji, które właśnie dobiegły końca.

Nowa linia obejmuje skrajne kompozycje smakowe: łagodną, słodką z cytrusem oraz kwaskowatą, wyrazistą z polskim owocem. Familijne Gofrowe z owocami są dostępne w dwóch wariantach: z cząstkami pomarańczy w kremie o smaku waniliowym oraz z cząstkami czarnej porzeczki w kremie o smaku jogurtowym. Produkty te, to doskonałe rozszerzenie oferty popularnych Familijnych wafli Gofrowych.

Familijne Gofrowe z owocami to oferta dla tych użytkowników, którzy poszukują oryginalnych smaków i wyjątkowych właściwości wafli. Familijne Gofrowe z cząstkami pomarańczy i Familijne Gofrowe z cząstkami czarnej porzeczki dzięki metalizowanej folii, chroniącej przed utratą kruchości i gwarantującej utrzymanie świeżości, są doskonałe na rodzinne pikniki i wycieczki.

Gramatura:  160 g;  Cena:   3,60 zł

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (81 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lilkawodna  1 września 2014 20:07

    Super są te ciastka gofry, bardzo je lubię.

    Odpowiedz
  2. Kmakolagwa  20 kwietnia 2015 19:37

    Moje ulubione. polecam każdemu żeby się na nie skusił 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany