Dominik Jasiński dla MIMA bags – artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek!

Torba to coś, co pozwala się wyróżnić w tłumie. Zwłaszcza taka, która wyraźnie czerpie inspirację ze świata sztuki. Współpraca marki MIMA bags Maciej Muszyński oraz Dominika Jasińskiego, jednego z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, pokazuje, że artyzm i moda mogą stanowić nierozerwalny związek. Owocem tego niecodziennego spotkania sztuki użytkowej i artystycznej jest linia oryginalnych toreb „Jasiński for MIMA” z kolekcji MIMA Art.

MIMA bags (10)

„Jasiński for MIMA” to linia unikatowych torebek stworzona przez Macieja Muszyńskiego z MIMA bags oraz Dominika Jasińskiego – artystę, którego twórczości nie można zamknąć w ramy i opisać w kilku słowach.

Jasiński to jeden z czołowych i najbardziej utalentowanych malarzy młodego pokolenia. To autor ponad 40 wystaw w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich lat zachwycił środowisko artystyczne, autorytety, zdobył uznanie krytyków, a liczba wiernych fanów jego malarstwa stale się powiększa. Teraz twórczość Dominika Jasińskiego będą mogły poznać również wielbicielki niecodziennych toreb i prawdziwie modowe indywidualistki.

MIMA bags (9)

MIMA bags (8)

W ofercie marki MIMA bags są dwie kolekcje: inspirowana grafikami z recyklingu MIMA Eko oraz czerpiąca z twórczości artystów MIMA Art. Torby z najnowszej kolekcji MIMA Art to prawdziwe dzieła sztuki z miejskim charakterem. Inspiracja sztuką i jednocześnie funkcjonalność, a także staranne wykończenie oraz solidne wzmocnienie konstrukcji to coś, co je wyróżnia. Każda torba z linii „Jasiński for MIMA” jest unikatowa. Każdy egzemplarz powstaje z innego połączenia grafik, stworzonych przez artystę. To, co różnicuje poszczególne torby to także inne połączenie taśm i rozmiary. Decydując się na taki dodatek, można mieć pewność, że jest jedyny w swoim rodzaju. Torby stworzone przy współpracy z Dominikiem Jasińskim adresowane są do osób z charakterem, które interesują się sztuką i lubią podkreślać intrygującymi akcesoriami swoją indywidualność.

MIMA bags (7)

MIMA bags (6)

MIMA bags (5)

MIMA bags (4)

MIMA bags (3)

MIMA bags (2) MIMA bags (1)

Torby MIMA bags można nabyć tu: mima-bags.shwrm.com

Cena: 399 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  14 listopada 2013 19:41

  Ciekawe propozycje tylko moim zdaniem bardziej na lato.

  Odpowiedz
 2. gusia.  18 listopada 2013 07:47

  Nie w moim guście.Ja jednak wolę artyzm na ścianie i niekoniecznie malowany plamami.

  Odpowiedz
 3. luna341  28 maja 2016 21:18

  Nie gustuję w tego typu ozdobach 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany