Jakie tajemnice skrywa „Dom który widział zbyt wiele”? Polecamy nową powieść Anety Grabowskiej!

Lubicie zagadkowe historie, które już od pierwszych stron oczarowują i wciągają czytelnika w krąg zakazanych tajemnic? Intrygują Was niejednoznaczni bohaterowie i sekretne przedmioty, rzucające nowe światło na pozornie znane nam osoby czy sprawy? Przeczytajcie najnowszą powieść Anety Grabowskiej „Dom, który widział zbyt wiele”!

Aneta Grabowska to autorka, która ma na swoim koncie zarówno książki dla dorosłych, jak i dla dzieci. Po wspaniale przyjętych przez czytelników powieściach „Tu i teraz” oraz „Pod świątecznym niebem”, powraca z kolejną historią dla starszych czytelników! „Dom który widział zbyt wiele” to powieść obyczajowa. Opowiada o losach niezwykłego małżeństwa, które stara się ułożyć sobie życie w domu pełnym tajemnic. Czy plan młodych małżonków się powiedzie? Jakie sekrety skrywają niepokojące zakamarki ich nowego mieszkania? Sprawdźcie koniecznie! Książka od wydawnictwa Skrzat jest już dostępna w księgarniach!

dom który widział zbyt wiele

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com (keys-175759_640)

Jakie tajemnice skrywa „Dom który widział zbyt wiele”? Polecamy nową powieść Anety Grabowskiej!

Monika i Dawid to małżeństwo złączone szczerym, pełnym uniesień i gorących namiętności uczuciem. Uzupełniają się zarówno w życiu prywatnym, jak i na niwie zawodowej. Do pełni szczęścia brakuje im tylko upragnionego dziecka. Pewni wypracowanych przez siebie pozycji w firmie przenoszą się wreszcie na wieś, by móc odetchnąć pełną piersią i odpocząć od miejskiego zgiełku. Nieoczekiwanie okazuje się jednak, że dom, który kupili skrywa wiele tajemnic z przeszłości.

Najważniejsza z nich wiąże się ze zniknięciem córki sąsiadów, która przed laty dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. Gdy Dawid znajduje w domu stary zeszyt z rozważaniami wskazującymi na chorą, wypaczoną wizję miłości, jaką stworzył w swojej głowie ich autor, zaczyna oddalać się od Moniki. W ich na pozór idealne małżeństwo wkradają się sekrety i kłamstwa.

Kto jest autorem dziwnych, mrocznych zapisków? Co się stało z zaginioną lata temu córką sąsiadów? Czy młodzi zakochani przetrwają tę ciężką próbę? Zapraszamy do przeczytania książki Anety Grabowskiej, którą objęliśmy swoim patronatem!

 

Powieść polecają także: Książkowir oraz portal dlaLejdis.pl

 

Jesteście ciekawe, jak potoczy się ta pasjonująca historia? Zostańcie z nami! Już za chwilę ogłosimy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą właśnie świeżo wydane egzemplarze „Domu, który widział zbyt wiele”!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (47 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  15 marca 2021 06:48

  chętnie przeczytam 🙂

  Odpowiedz
 2. macierzanka  15 marca 2021 18:41

  Ja również.

  Odpowiedz
  • sylwiawes  17 marca 2021 07:58

   Zapowiada się ciekawa książka 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany