Doładowanie telefonu na kartę w osiedlowym sklepie? To możliwe!

Pomimo niezwykłej popularności abonamentów telefonicznych w Polsce nadal wiele osób decyduje się na korzystanie z usług przedpłaconych. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie wydatków związanych z usługami telefonicznymi i dodatkowymi, jak transfer danych. Telefon na kartę szczególnie poleca się osobom, które nie potrzebują wyjątkowych ofert, takich jak nielimitowany internet, połączenia międzynarodowe czy nielimitowane SMS-y. W jaki sposób doładować konto telefoniczne w kilku prostych krokach? W sklepie Żabka w nabędziesz doładowanie Plus GSM, Orange, T-Mobile, Play czy innych sieci.

Orange, T-Mobile, Play, Plus – doładowanie w kilku krokach w Żabce

Chcesz wykonać doładowanie Plus GSM, Play czy usługi na kartę od innego operatora działającego na terenie naszego kraju? Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Jednym z popularniejszych jest wykorzystanie do tego internetu, np. swojego konta bankowego. Większość banków oferuje tego typu usługi pozwalające na szybkie zasilenie naszego telefonu prepaid.

Co zrobić w przypadku, gdy do tej czynności nie chcemy korzystać z sieci lub nie mamy do niej dostępu? Wystarczy udać się do Żabki, gdzie znaleźć można starter, czyli doładowania telefonów na kartę nie tylko czołowych operatorów, jak Plus GSM, Orange, T-Mobile czy Play. W sklepie Żabka możemy uzupełnić stan konta także takich sieci, jak nju mobile, Virgin Mobile, Heyah, Lyca Mobile, a2 mobile, Telegrosik, Plush czy wRodzinie. Żabka to mały, niezwykle popularny sklep, dostępny praktycznie w każdym mieście. Posiada on bogatą ofertę produktów i usług, którą może zaskoczyć swoich klientów.

Nie tylko doładowania

Mało kto wie, że Żabka to nie tylko miejsce, w którym kupuje się produkty spożywcze, higieniczne czy przekąski na szybko. W tym sklepie można również zapłacić rachunki czy kupić doładowanie. Plus GSM, Plush, Heyah, Play – dostępne są oferty od wielu popularnych i mniej znanych operatorów sieci komórkowych działających na terenie Polski.

Jak wygląda doładowanie Plus na kartę i innych sieci w sklepie Żabka?

Nieważne, czy posiadamy numer telefonu w sieci Play, Orange, czy Plus, doładowanie usługi przedpłaconej w Żabce może trwać krócej niż minutę! Wystarczy udać się do najbliższego sklepu i poprosić kasjera o doładowanie Plus na kartę czy z innych sieci. Ten zapyta nas o kwotę, która ma zasilić konto – może być ona dowolna. Sprzedawca po otrzymaniu zapłaty wygeneruje specjalny wydruk, na którym dostępny będzie kod doładowania i instrukcja. Takie doładowanie Plus na kartę można nabyć np. w trakcie wykonywania codziennych zakupów spożywczych, jak i po drodze na autobus. Warto zaznaczyć, że tak wygląda nie tylko doładowanie Plus GSM, lecz także wszystkich innych sieci dostępnych w ofercie sklepu, które opisane zostały powyżej.

Startery GSM w sklepie Żabka

Co warto podkreślić – w sieci Żabka można zakupić nie tylko doładowania konta telefonicznego, np. doładowanie Plus GSM, lecz także całkowicie nowy starter. Dla wielu klientów istotną będzie informacja, że pracownik sklepu może od razu zarejestrować nowy numer – nie trzeba udawać się do punktu operatorskiego lub na pocztę. Konieczność rejestracji nowych numerów telefonu związana jest z Ustawą antyterrorystyczną z 2017 roku. Każda osoba chcąca nabyć nowy pakiet startowy, musi podać swoje dane, takie jak adres (zamieszkania lub zameldowania) i numer PESEL.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany