Dołącz do naszej społeczności KobietaMag i zgarniaj cenne nagrody! Niespodzianka dla nowych Użytkowniczek!

Z miesiąca na miesiąc widzimy Was tu coraz więcej, co nie ukrywamy sprawia nam ogromną radość, ale… czy znacie już wszystkie zalety korzystania z naszego portalu? To nie tylko kopalnia porad urodowych, ogrom artykułów dotyczących mody, kosmetyków i szeroko pojętego lifestyle. To także możliwość testowania kosmetyków, które możecie od nas otrzymać wstępując do naszego Klubu Urody i tysiące nagród, które codziennie możecie u nas wylicytować na Aukcji Dnia!

Codziennie nowe punkty za aktywność, które później możecie zamienić na interesujące nagrody, Klub Urody oraz oczywiście Aukcje za Punkty. O co dokładnie w tym chodzi? Przypominamy Wam krok po kroku jak działają nasze akcje dla zaangażowanych Czytelniczek. Nie zabraknie także niespodzianki dla nowych Użytkowniczek portalu!

Społeczność KobietaMag

Fot. Elina Fairytale z Pexels

Aukcje za punkty

Zapewne zauważyłyście, że na naszej stronie znajduje się zakładka “Aukcje za punkty”. Nasze stałe Czytelniczki z powodzeniem biorą udział w naszych aukcjach i zdobywają codziennie cenne nagrody. W aukcjach nie używasz pieniędzy, za nic nie płacisz (koszty wysyłki również są po naszej stronie). Codziennie masz szansę wylicytować inną nagrodę. Licytujesz z punktów, które zdobywasz za codzienne korzystanie z naszego portalu. Po rejestracji, otrzymujesz punkty za codzienne logowanie, ocenianie artykułów (gwiazdki pod każdym artykułem), za komentarze, a także… za tworzenie stylizacji na  portalu z naszej grupy –  www.inspiruj.net

Z łatwością uzbierasz taką liczbę punktów, która pozwoli Ci wygrywać wiele aukcji. A dla nowych Użytkowniczek mamy specjalny bonus! Szczegóły niespodzianki w dalszej części artykułu.

Program Punktowy w pigułce

Brzmi skomplikowanie? Absolutnie nie ma żadnych zawiłości w naszym programie punktowym. Wprost przeciwnie – jest łatwy i przejrzysty, a punkty same wpadają na Twoje konto, gdy aktywnie korzystasz z naszego portalu. Dla uporządkowania, i żeby nie być gołosłownym, mamy dla Was krótkie podsumowanie Programu Punktowego w Pigułce:

dlaczego-warto-nas-odwiedzac

 1. Za rejestrację standardowo otrzymujesz 300 punktów. Teraz mamy super NIESPODZIANKĘ dla nowych Użytkowniczek! Zwielakratniamy ilość punktów (patrz punkt “Niespodzianka dla NOWYCH UŻYTKOWNICZEK!).
 2. Za odwiedziny naszej strony raz na 24h otrzymujesz od nas standardowo 10 punktów. W tym miesiącu (aż do 17.09.2021) jest to aż 50 punktów! To również nasza niespodzianka dla Was! Dotyczy zarówno stałych, jak i nowych Użytkowniczek.
 3. Za każdą ocenę artykułu otrzymasz 3 punkty. Możesz ocenić dowolną ilość artykułów w ciągu 24h. Oczywiście każdy artykuł można ocenić tylko raz.
 4. Baw się w kreatora mody i twórz stylizacje na naszym portalu www.inspiruj.net – pierwsza aktywacja to 500 punktów do Twojego konta. Raz na 24 godziny utworzona przez Ciebie stylizacja jest premiowana 50 punktami. 
 5. Punktujemy również Twoje komentarze. Za każdy komentarz otrzymujesz od 1 do 3 punktów. W zależności od jego długości.

Dodatkowo punktujemy również udział w naszych akcjach testowania w ramach Klubu Urody!

 

Klub Urody na KobietaMag!

Raz na jakiś czas na naszym portalu ogłaszamy akcję testowania produktów. Prosimy Was wtedy o zgłaszanie się do testów, a my wybieramy spośród nadesłanych zgłoszeń kilka testerek i wysyłamy im produkty. Wyboru dokonujemy w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów, rzetelność wcześniej przeprowadzonych testów). Gdy tylko zostaniesz wybrana do testów, na Twoim koncie pojawi się zakładka TESTY, gdzie będziesz mogła dodać swoją opinię i zdjęcia produktu. Za każdy test możesz otrzymać od nas nawet do 1000 punktów! Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Zwiększasz swoje szanse wyboru do kolejnych testów. Jak więc same widzicie, warto dołączyć do naszej społeczności i być aktywnym. Nagrody są bardzo cenne. Wśród nich m.in markowe kosmetyki (pełnowymiarowe!), bestsellerowe książki i nowości do testów.

Klub Urody na kobietamag.pl

Niespodzianka dla NOWYCH UŻYTKOWNICZEK!

Już teraz ogłaszamy miesiąc bonusowych punktów dla nowych Użytkowniczek naszego portalu. Od dziś, każda osoba, która dołączy do naszej społeczności Kobiet Magicznych, otrzyma od nas nie 500, a aż 10 000 punktów za samą rejestrację. Oznacza to, że każdy nowy Użytkownik będzie miał równe szanse, by wziąć udział w naszych aukcjach i zgarnąć cenne nagrody. Za każde odwiedziny strony – bez wyjątku i nowi użytkownicy i nasze stałe Czytelniczki – otrzymują 50 punktów. Zwielokrotnione punkty za rejestrację i odwiedziny strony będziecie otrzymywać aż do 17.09.2021, czyli przez cały miesiąc.

Zapraszamy do naszej społeczności!

Sierpień z Note Cosmetique: Ogłaszamy drugi konkurs!

Sierpień z Note Cosmetique: Ogłaszamy drugi konkurs!

Przed nami kolejne konkursy, które wraz z marką Note Cosmetique odbywają się na łamach naszych mediów społecznościowych. Note Cosmetique, to marka, która zachwyca kosmetykami do makijażu. Tym razem mamy dla Was absolutną podstawę każdej fanki makupu: czerwona, klasyczna pomadka, rozświetlacz i krem BB. Trio do zadań specjalnych!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (30 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  18 sierpnia 2021 21:15

  warto tu być 🙂

  Odpowiedz
 2. Hidari11  19 sierpnia 2021 08:47

  Wow 🙂 może namówię moją mamę. Czy może się zapisać osoba z rodziny?

  Odpowiedz
 3. justi912  19 sierpnia 2021 11:03

  @Redakcja Dlaczego niektóre komentarze nie są publikowane? Nie można już wyrazić swojego zdania?

  Odpowiedz
 4. Redlips  20 sierpnia 2021 15:40

  Dzięki reklamie na Instagramie założyłam konto. Naprawdę warto🙂

  Odpowiedz
 5. Ciekawska Magdalena  25 sierpnia 2021 11:44

  Oooo super ze są takie możliwości

  Odpowiedz
 6. Sabinka222  25 sierpnia 2021 15:56

  Fajnie, że się załapałam. 😀 Ciekawy pomysł z tymi punktami.

  Odpowiedz
 7. iccgk  30 sierpnia 2021 15:26

  Czy ktoś pomógłby mi i nakierował, gdzie dodać adres do wysyłki wylicytowanego przedmiotu? Niestety pisałam na email redakcji, ale nie pomogli.

  Odpowiedz
  • Redakcja  30 sierpnia 2021 15:27

   Możemy prosić o ponowienie maila? Wyślemy instrukcję.

   Odpowiedz
 8. iccgk  30 sierpnia 2021 15:33

  Tak, właśnie wysłałam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany