Dokument o najpopularniejszym wydaniu Vogue

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć dokument o najpopularniejszym wydaniu magazynu Vogue, który przeczytało… 13 milionów ludzi.
Mowa oczywiście o wrześniowym wydaniu Vogue z 2007 roku, ze Stanów Zjednoczonych.

fot. pixabay.com

Magazyn, który w tamtym wydaniu miał 840 stron obejrzało 13 milionów czytelniczek. Na okładce wrześniowego Vogue zobaczyliśmy wtedy Sienne Miller. Swój rozmiar magazyn wtedy zawdzięczał dużej ilości reklam (w tym roku przez kryzys, który dotknął branże reklamową raczej taka ilość reklam nie byłaby możliwa do osiągnięcia), ale nie tylko, bo przecież wydanie przede wszystkim miało się skupiać na nowych kolekcjach.

Ekipa reżysera – R. J. Cutler’a dostała pozwolenie na wejście do budynków magazynu Vogue. „Wrześniowe wydanie” ukazuje od zaplecza pracę zespołu nad wykonaniem najpopularniejszego wydania Vogue. Wreszcie możemy zobaczyć jak wyglądała 9-cio miesięczna praca nad oddaniem magazynu do druku. Film zabierze nas za kulisy Fashion Week’a, na europejskie pokazy mody i modne stylizacje, a nawet na zamknięte posiedzenia magazynu.

Dokument zdradzi nam wiele z pracy Wintour (głównej stylistki magazynu) i Grace Coddingtona (dyrektora kreatywnego), oraz reszty zespołu, którym udało się osiągnąć ten sukces.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (486 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  27 kwietnia 2017 07:37

    Łał, tyle stron, toż to księga!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany