Dodatki na letni festiwal. Sprawdź etniczne propozycje od Parfois

Lato, czyli czas imprez muzycznych i festiwali to również prawdziwe modowe wyzwanie. Odważne i pomysłowe stylizacje nie mogłyby istnieć bez nietuzinkowych akcesoriów. Jeśli szukasz inspiracji, przedstawiamy letnie dodatki od Parfois, wraz z którymi podkręcisz każdy imprezowy look.

Rozpoczęło się lato, a w raz z nim ruszyły na dobre letnie festiwale muzyczne. To nie tylko okazja do zabawy przy hitach waszych idoli, ale także prawdziwa rewia mody, która dodatkowo, powinna świetnie odnaleźć się w festiwalowych warunkach. Co to znaczy? Moda dla festiwalowiczek musi być wygodna, co sprzyjać będzie szaleństwom przy muzyce i jednocześnie nietuzinkowa. Chcemy się wyróżniać, poczuć zew wolności i przede wszystkim wyrazić siebie. Jeżeli zaczynamy realizować te założenia naszą garderobą oczywiście nie możemy zapomnieć o nieodzownych akcesoriach, które bardzo często są najmocniejszymi punktami całej stylizacji. Proponujemy dodatki na letni festiwal od Parfois, w których tli się etniczny duch.

Dodatki na letni festiwal. Sprawdź etniczne propozycje od Parfois

Styl boho i zakorzenione w nim etniczne motywy na dobre zagościł już w festiwalowej modzie. Uczestniczki zabawy pod gołym niebem uwielbiają wszystko to, co naturalne na swoich uszach, rękach, kostkach i szyjach. W ten sposób czują się nie tylko piękne, ale przede wszystkim wolne. Projektanci akcesoriów od Parfois w pełni rozumieją tę modę, dlatego stworzyli wyróżniającą się kolorem biżuterię, która dodatkowo łączy w sobie rozmaite i niespodziewane materiały oraz osiąga różnorodne, niekiedy przesadne rozmiary. Przyglądając się festiwalowej kolekcji widzimy, iż nadal świetnie ma się popularna w festiwalowych ozdobach rafia. Tutaj jednak nie występuje w znanych dotąd wydaniach, a w towarzystwie akryli, sznureczków i kamieni, przykładowo na pełnej barw i życia bransoletce. Nie zapomniano też o niezwykle modnych w tym sezonie muszelkach, które występują albo w swoim naturalnym kolorze, albo zostały wyraziście zafarbowane. A jeśli chodzi o gadżety, polecamy egzotyczne wachlarze. Torebko-nerki natomiast wygodnie ukryją cały twój mini festiwalowy bagaż, z którym nie rozstaniesz się aż do bezpiecznego powrotu do domu.

 

Najmodniejsze festiwalowe dodatki od Parfois:

Naszyjnik z kolorowymi muszelkami

 

Bransoletka z muszelkami

 

Bransoletki z kolorowymi kamieniami i naturalnymi dodatkami

 

 

Kolczyki z drewna

Gadżet na zabawę w czasie upału – wachlarz o eleganckiej teksturze

 

Propozycje noszenia festiwalowych dodatków:

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (81 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Erra Mood  8 lipca 2019 19:23

    Ten wachlarz będzie bardzo przydatny podczas letnich upałów 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany