Doczepiane włosy – do zrobienia samej także w domu

Spis treści:

Doczepiane włosy – czyli inaczej przedłużone – są możliwe do wykonania w salonie fryzjerskim. Ale możemy także spróbować osiągnąć podobny efekt w domu. Jak? Jest wiele metod przedłużania włosów. Różnią się one przede wszystkim sposobem łączenia włosów własnych i przedłużanych. Prawie każda metoda ma w swojej ofercie włosy sztuczne lub naturalne. Włosy długie tworzą modne fryzury wiosna lato 2018 – Sprawdź po linkiem!

Doczepiane włosy - do zrobienia samej także w domu

 

Doczepiane włosy – sposób na przedłużanie i zagęszczanie

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon to – wg słów przedstawiciela firmy –  jeden z najbardziej skutecznych i trwałych zabiegów na fryzury damskie, wykonywanych w Salonach Partnerskich marki. Racoon to nazwa metody przedłużania włosów, polegającej na łączeniu dodatkowych włosów za pomocą specjalnego wosku. Hipo-alergiczna formuła wosku oparta na związkach polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą wytrzymałość przedłużonych włosów i łatwą ich pielęgnację. Do przedłużania włosów firma Racoon Polska stosuje tylko najwyższej jakości naturalne włosy  słowiańskie, europejskie oraz wysokiej jakości włosy azjatyckie.

 

To, co jest najważniejsze przy przedłużanych włosach – to ostatni etap z nimi związany, czyli tzw. „ściąganie włosów”.  Przy „ściąganiu” bowiem najwięcej niszczą się nasze naturalne włosy.  Jeśli metoda przyczepiania nie jest najlepsza lub przedłużone włosy ściąga nieprzeszkolony fryzjer, możemy stracić za dużo naszych własnych włosów. Jak zapewnia przedstawiciel  Racoon International, metoda firmy Racoon zapewnia łatwość usuwania włosów i jest jedną z najmniej inwazyjnych metod przedłużania włosów dostępnych na rynku.

Dzięki tej metodzie (jak i każdej innej) w ciągu zaledwie dwóch-trzech godzin możemy mieć fantastyczne włosy, o których zawsze marzyłyśmy, ale brakowało nam cierpliwości do zapuszczania. Przedłużone włosy mają od razu długość jaką chcemy, są gęściejsze i bardziej podatne na układanie.

Doczepiane włosy – do zrobienia w domu

Osoby, które chciałyby zmienić wizerunek na konkretną okazję albo boją się trwałego przedłużania włosów, mogą zrobić to dzięki metodzie Racoon Clix czyli treskom wykonanym z włosów naturalnych lub syntetycznych, które można doczepiać samodzielnie w domu. Zamontowane na małych grzebyczkach pasma dają efekt przedłużonych włosów oraz pozwalają na tworzenie wszelkiego rodzaju fryzur zarówno codziennych jak i tych na specjalne okazje. Racoon Clix to szybki sposób na przedłużenie, zagęszczenie włosów i całkowitą zmianę wizerunku niemal na zawołanie. Oprócz naturalnych odcieni, włosy występują również w kolorach pozwalających na szalone stylizacje. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia. Każda kobieta, niezależnie od tego w jakim stopni chce odmienić swój wizerunek, jakimi środkami dysponuje, znajdzie w ofercie marki Racoon Polska produkt na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Nową ambasadorką marki Racoon w Polsce została Justyna Steczkowska.  Firma zaprosiła artystkę do współpracy gdyż, jak mówi prezes Gonera: ?Zależało mi na tym, by zaprosić do współpracy kogoś, kto naturalnie będzie kojarzony z pięknymi włosami…”

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (277 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...