Dobre konto na Tinderze – jak je stworzyć, by zdobyć zainteresowanie?

Lato to dobry czas na wypróbowanie Tindera. Sezon urlopowy sprzyja poszukiwaniu drugiej połówki albo przynajmniej kogoś, z kim można przyjemnie spędzić pogodne weekendy. Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji korzystać z tej popularnej randkowej aplikacji albo Twój profil nie cieszył się dotąd szczególnym zainteresowaniem, przeczytaj krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak zbudować swoje konto, by przyciągnąć uwagę mężczyzn!

Założyłaś Tindera, ale nie wiesz, co zrobić, by system sparował Cię z interesującymi mężczyznami? Zastanawiasz się, jak zbudować intrygujące i przyciągające innych konto w aplikacji randkowej? Przeczytaj kilka sprawdzonych porad skonsultowanych z męskim gronem użytkowników i dowiedz się, jak stworzyć dobre konto na Tinderze, które pozwoli Ci podbić serce niejednego singla!

dobre konto na Tinderze

źródło: www.pixabay.com

Dobre konto na Tinderze – jak je stworzyć, by zdobyć zainteresowanie?

Odpowiednie zdjęcie

Tinder to aplikacja, w której nieznajomi oceniają się przede wszystkim po wyglądzie. Jest więc oczywiste, że wybór odpowiedniej fotografii będzie kluczowy dla tego, czy ktoś przesunie Cię palcem na prawą, czy na lewą stronę ekranu. Budując swój wizerunek, nie wybieraj zdjęcia, na którym na pierwszy rzut oka widać, że robiłaś makijaż przez godzinę, a później jeszcze nałożyłaś trzy rodzaje filtrów w aplikacji do graficznej obróbki. To zniechęca mężczyzn i sprawia, że zaczynają podejrzewać, iż Twój rzeczywisty wygląd dalece odbiega od wirtualnego image’u. Innym błędem, którego nie wybaczają mężczyźni, jest dodawanie zdjęć, na których wprawdzie jesteś widoczna, ale trudno ocenić, gdzie się dokładnie znajdujesz. Może nawet znasz to już z niektórych męskich profili – na zdjęciu on i pięciu kolegów. Pytanie, czy masz do czynienia z tym dobrze zbudowanym amantem po prawej, czy raczej z niskim, pryszczatym okularnikiem, który stoi w środku…

giphy.com

Na końcu weź pod uwagę, że Tinder to nie Instagram albo Facebook – nie załadowuj tam zdjęć, na których nie występujesz. Jeśli już zdecydujesz spotkać się z kimś w realu, możesz mu opowiedzieć o swoim psie, kocie czy ulubionych książkach. Nie musisz od razu umieszczać ich na zdjęciu.

 

Jakie zdjęcia są pożądane?

giphy.com

W cenie są zdjęcia naturalne, z uśmiechem na twarzy i błyskiem w oku. Możesz zrobić je podczas realizowania swojej pasji – pokazać się na rolkach, podczas malowania obrazu czy jazdy na rowerze. Lepiej też nie pokazywać za dużo ciała – szczególnie wtedy, gdy interesują Cię głębsze relacje, a nie przygody na jedną noc.

 

Dobre konto na Tinderze – jak je stworzyć, by zdobyć zainteresowanie?

 

Pomysłowy opis

Wiele użytkowniczek Tindera zastanawia się, czy warto w ogóle tworzyć opis na swoim profilu. Zdaniem męskiej części użytkowników warto, tylko trzeba zadbać o to by był odpowiednio zwięzły oraz pozytywny – nikt nie chce czytać wypocin z pamiętnika marudy. Najlepsze opisy zdradzają pasje i upodobania, są wesołe, kreatywne i żartobliwe. 

Czy pisać, że szuka się miłości? Wielu mężczyzn uważa, że to może odstraszać, kojarzyć się z niedojrzałością i histeryczną postawą. Lepiej zaznaczyć po prostu, że liczymy na poważną relację albo… nie ograniczać się wcale.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...