Dlaczego z feromonów warto korzystać w sylwestra?

Warto w pełni wykorzystać tych kilka najbardziej gorących godzin w roku i odpowiednio się do nich przygotować. Jak?

Długa noc sylwestrowa już za chwilę. To właśnie podczas tej nocy podsumowujemy miniony rok i planujemy, jaki będzie następny. Nierzadko przygotowujemy się do niej już przed świętami, bo przecież podczas ostatnich godzin w roku trzeba zachwycać, olśniewać i przyciągać do siebie innych.

Feromony

Jeśli nie mamy partnera, impreza sylwestrowa może być świetną okazją na poznanie nowych, ciekawych osób. Być może z jedną z nich spędzimy nie tylko cały następny rok, ale i resztę swojego życia? Dlatego właśnie warto w pełni wykorzystać tych kilka najbardziej gorących godzin w roku i odpowiednio się do nich przygotować. Jak? Interesujące teksty na podryw to nie wszystko!

Wygląd to nie wszystko

Perfekcyjny makijaż, seksowna sukienka czy elegancki garnitur to elementy istotne, ale nie najważniejsze. Zapach jest detalem naszego wyglądu, którego nie widać, jednak pełni naprawdę istotną rolę. Badania dowodzą, że zapachy są bardzo silnym narzędziem wpływu na ludzi. Narzędziem, które z sukcesem wykorzystywane jest w każdym praktycznie aspekcie życia, szczególnie, jeśli oddziałują na podświadomość. Taką oddziałującą na nas grupą zapachów są jednak wonie tak naprawdę niewyczuwalne….

Uwodzicielski zapach

Feromony, bo o nich mowa, niezależnie czy emitowane przez nasz organizm, czy produkowane syntetycznie, są atrybutem atrakcyjności. Te, nieposiadające swojej woni substancje, wysyłają bowiem „sygnały”, dzięki którym otoczenie postrzega nas, jako osoby bardziej atrakcyjne. Inaczej nazywane „łamaczami lodów” czy „chemią miłości”, feromony są odpowiedzialne za przyciąganie partnera, podświadomie wpływając na pozytywne reakcje osób w naszym towarzystwie. Co to znaczy? Ludzie wokół nas stają się bardziej bezpośredni, otwarci, radośni. My z kolei zyskujemy pewność siebie. Dlatego między innymi związki te często wykorzystywane są przez mężczyzn w klubach i restauracjach po to, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej.

– Feromony są bardzo popularne w sytuacji, gdy zależy nam na wywarciu dobrego pierwszego wrażenia, a noc sylwestrowa jest świetną ku temu okazją. Cały sekret ich działania polega na stymulowaniu odpowiedniego narządu, który znajduje się w naszych nozdrzach. Dzieje się to podświadomie, co oznacza, że inni dążą do nawiązania z nami bliższego kontaktu, nie wiedząc właściwie dlaczego – twierdzi Wiktor Koszycki, analityk zachowań seksualnych z serwisu Feromony.pl. – Ważne jednak, by wiedzieć, jaką ilość płynu zaaplikować. Feromony to bardzo indywidualna sprawa, więc najlepszą dawkę dla siebie należy znaleźć na drodze eksperymentu, stosując je w różnych dawkach i okolicznościach życiowych – dodaje.

Warto wiedzieć więcej

Odpowiedni zapach, któremu tak naprawdę poświęcamy najmniej uwagi, jest w rzeczywistości nieodzownym elementem „sylwestrowej całości”. Niestety (albo „stety”) wciąż jeszcze niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnego wpływu feromonów na podświadomość. Liczba korzystających z tych związków powiększa się jednak z dnia na dzień. Wiedza o tym, jak działają, daje nam bowiem duże możliwości przy nawiązywaniu nowych znajomości, a noc sylwestrowa jest idealnym momentem by to sprawdzić.

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały kolejny rok. Kiedy więc o północy będziemy życzyć najbliższym spełnienia marzeń, a przed sobą postawimy nowe wyzwania, pamiętajmy o nich w nowym roku i starajmy się konsekwentnie je realizować. Resztę nocy przeznaczmy na dobrą zabawę!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  29 grudnia 2013 19:28

    Chyba zawsze warto, a Sylwester to również świetna okazja dla singli by to zmienić.

    Odpowiedz
  2. efffciaa  12 października 2016 12:52

    Moim zdaniem zawsze warto korzystać z feromonów , ponieważ w mojej ocenie to wzmacnia atrakcyjność , a co za tym idzie polepsza samopoczucie 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany