Dlaczego warto kupić specjalistyczną bieliznę dla karmiącej Mamy?

Ekspertki Lupoline – polskiej firmy produkującej bieliznę, posiadającej także kolekcję dla mam podpowiadają, jakie są zalety bielizny Beauty Mama.

Kobiety przygotowujące się do roli matki bardzo często w ferworze przygotowań na przyjście na świat nowego człowieka zapominają o sobie. A przecież ciąża to idealny czas na poświęcenie większej ilości czasu sobie i własnym potrzebom. Ekspertki Lupoline – polskiej firmy produkującej bieliznę, posiadającej także kolekcję dla mam podpowiadają, jakie są zalety bielizny Beauty Mama.

Lupoline dla Mam

Mariola Hundziak, Marketing Director Lupoline: „Ciąża i urodzenie dziecka jest często bardzo wyczekiwanym, radosnym, ale też trudnym fizycznie czasem. Wiele kobiet skupia się wyłącznie na swoim dziecku, stawiając własne potrzeby na dalszy plan. Istotne jest jednak zadbanie także o nasz komfort. Jeśli nam będzie wygodniej, łatwiej będą przychodziły nam obowiązki związane z opieką nad maluszkiem. Bielizna Lupoline z kolekcji Beauty Mama jest nie tylko komfortowa i praktyczna, ale także elegancka i piękna.

Już w pierwszym trymestrze ciąży piersi mogą powiększyć się o jeden czy nawet dwa rozmiary miseczki. Skóra staje się wyjątkowo wrażliwa i nie warto narażać jej na nadmierny ucisk. Zakup bielizny do karmienia już w początkowym etapie jest zatem bardzo wskazany, przy czym trzeba przewidzieć możliwość powiększenia się biustu jeszcze o rozmiar tuż po porodzie. A czym różni się bielizna dla Mam od tej tradycyjnej?

Bielizna dla kobiet ciężarnych oraz karmiących mam została zaprojektowana przede wszystkim po to, aby ułatwić karmienie piersią. Specjalna konstrukcja umożliwia karmienie  bez konieczności zdejmowania stanika – klips Klik-Klak pozwala jedną ręką odpiąć i zapiąć miseczkę, pozostawiając ramiączko na swoim miejscu. Jednocześnie odpowiednio wyprofilowane miseczki utrzymują biust i modelują piersi nadając im naturalny kształt.

Niezwykle istotną cechą bielizny dla karmiących mam jest jej delikatność i bezpieczeństwo. Materiały użyte do uszycia bielizny są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie powodują podrażnień ani u matki, ani u dziecka. Wszystkie komplety wewnętrzną stronę miseczki mają wyściełane 100% bawełną, która ułatwia oddychanie skóry, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu noszenia. Co więcej, bawełna zastosowana w bieliźnie Lupoline ma właściwości antybakteryjne, aby jeszcze lepiej chronić mamę i dziecko.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (201 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  1 kwietnia 2014 07:04

  Już po zdjęciach widać,że jest wykonana z delikatnych materiałów.

  Odpowiedz
 2. martucha180  1 kwietnia 2014 12:36

  I karmiąca mama może być seksi 🙂

  Odpowiedz
 3. bbo  1 kwietnia 2014 20:22

  Wygodna i praktyczna.

  Odpowiedz
 4. efffciaa  27 marca 2016 16:50

  Teraz jest dostępna bardzo ładna bielizna dla mam , kilka lat temu bielizna dla kobiet w ciąży i karmiących mam była tak nijaka , że nawet nie chciałam o niej słyszeć .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany