Dlaczego warto korzystać z kulek gejszy?

Kulki gejszy to małe, srebrne kulki z ciężarkami. Wkładamy je do pochwy, aby zwiększyć przyjemność seksualną. Jednak można je też wykorzystać, aby zwiększyć efektywność ćwiczeń Kegla. Produkt istnieje od tysięcy lat. Mimo że są używane głównie do poprawy sfery seksualnej, można je śmiało wykorzystać również do innych celów.

Są skuteczne, gdy mamy problem z nietrzymaniem moczu. Może nawet w przywróceniu właściwego kształtu dna miednicy po porodzie. Dlatego w wielu przypadkach są nieocenione. Nie są drogie, więc nie zrujnują naszego budżetu.

Czym są kulki gejszy?

Są zazwyczaj małe i metalowe. Chociaż czasami możemy znaleźć też kulki gejszy wykonane z tworzywa sztucznego. Mają plastikową zewnętrzną warstwę, a w środku są metalowe. Niektóre mają łańcuchy. Dzięki temu możemy łatwiej je wyjąć. Jednak większość nie ma takich łańcuchów. Nazywane są również kulkami przyjemności, kulkami orgazmu, inteligentnymi kulkami lub kulkami miłości. Powodują lekką, subtelną stymulację. Dzięki nim możemy czerpać przyjemność przez cały czas.

Zaprojektowane specjalnie w taki sposób, aby zwiększyć przyjemność seksualną. Jednak poprawiają też pracę mięśni miednicy. Czasami można znaleźć szklane kulki, chociaż zdecydowanie bardziej popularne są plastikowe lub metalowe. Szklane modele mają zwykle średnicę około 2,5 cm. Wiele kulek jest elegancko ozdobionych kwiatami lub innymi ciekawymi wzorami. Kiedy mamy je w sobie, możemy poczuć mrowienie. Wiele kobiet je uwielbia. Szklane kulki są wolne od ftalanów, wodoszczelne. Zazwyczaj są wykonane z ręcznie dmuchanego szkła.

Mnóstwo przyjemności

Kulki gejszy możemy znaleźć w różnych wzorach i kolorach. Można je wykorzystywać podczas ćwiczeń Kegla. Wtedy trening będzie bardziej efektywny. Poruszają się w pochwie. Podczas chodzenia kołyszą się w przód i w tył. Dlatego możesz szybciej osiągnąć orgazm. Można ich użyć podczas seksu. Dadzą mnóstwo przyjemności obojgu partnerom.

Możemy ich używać podczas codziennych ćwiczeń Kegla. Wtedy złagodzą uciążliwy problem nietrzymania moczu.

Czy kulki gejszy są bezpieczne?

Kulki gejszy są bezpieczne. Musimy tylko pamiętać o kilku prostych zasadach. Przede wszystkim zawsze kupujmy je w renomowanym sklepie. Wtedy mamy gwarancję, że są wysokiej jakości. Nie będziemy mieć problemu z ich włożeniem i wyciągnięciem. Spełniają wszystkie niezbędne normy.

Wbrew temu, co myślą niektóre kobiety, nie da się ich zgubić, gdy są w środku. Nie zmieszczą się w szyjce macicy. Dlatego nie przesuną się do macicy. Pamiętajmy, by dokładnie je wyczyścić zarówno przed, jak i po użyciu. Kulki myjemy ciepłą wodą lub specjalnie przygotowanym środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych.

Przestrzegając tych zasad, unikniemy wielu problemów. Jeśli jednak kulki podrażniają lub powodują infekcję, jest bardzo prawdopodobne, że nie wyczyściliśmy ich odpowiednio lub nie spełniają norm. Jeśli odczuwamy dyskomfort, niezależnie od typu kulek, które wybraliśmy, przestańmy z nich korzystać. Sprawdźmy, jaka jest przyczyna problemu i czy możemy ją wyeliminować. Dobre kulki są bezpieczne i skuteczne.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  25 czerwca 2019 09:30

    Bardzo interesujące.

    Odpowiedz
  2. DorotkazkrainyOz  25 czerwca 2019 14:12

    Super temat, fajnie, że poruszacie też tematykę tabu! Poproszę o więcej takich tekstów 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany