Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę ?

Zastanawiasz się dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę ? Wydaje Ci się, że na pierwszej randce był miło, wszystko układało się dobrze, a Ty byłaś oszałamiająca? Oto kilka odpowiedzi, jakie podają najczęściej panowie , gdy pyta się ich dlaczego nie zdecydowali się na kontynuację znajomości.

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę ?

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę? – Brak chemii

To najczęściej wymianiany powód. Nawet jeśli Tobie wydaje się, że wszystko poszło świetnie, może to być jedynie jednostronne wrażenie.

Panowie nie wymieniają żadnej konkretnej przyczyny, poza właśnie „brakiem chemii”, czyli czegoś mało sprecyzowanego. Brak przyciągania, pomimo tego, że zaznaczają, że nawet naprawdę piękne kobiety mogą po pierwszej randce nie wzbudzać w nich większych emocji. Mogą być piękne, inteligentne, jednak nic nie sprawia, żeby chcieli kontynuować znajomość na innym stopniu niż koleżeński.

A więc Panowie, również są nieco romantyczni! 🙂

Zapraszamy również do LOL faktów: Wiesz że randka nie wypali bo ….

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę? – Niepunktualność

Mężczyźni są przyzwyczajeni do drobnych spóźnień. Drobne spóźnienie jest nawet w dobrym tonie (5 do 15 minut), jednka gdy się przeciąga w godzinę lub dwie mężczyzna ma jedynie ochotę wrócić do domu.

Pamiętaj, że nadmierne spóźnienie może zostać odebrane jako brak zainteresowania, niegrzeczność i lekceważenie. Z kimś takim nie chcemy kontynuować znajomości.

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę? – Uważaj na to, co i ile mówisz

Pamiętaj, że mężczyźni pomimo, że są wzrokowcami to również słuchają tego, co mówisz. Szczególnie podczas pierwszego spotkania. Tak samo, jak Ty jesteś bacznym obserwatorem podobnie mężczyzna.

Pierszym podstawowym błędem jaki wymieniają panowie, to szczegółowe pytania o poprzednie związki, które bardzo często są jedynie pretekstem do opowiadania przez samą kobietę o swoich byłych. Bez względu na to, czy będziemy opowiadać o tym jak bardzo zostałyśmy zranione, czy jakim wspaniałym mężczyzną był na eks, jeśli poruszymy ten temat możemy się liczyć z brakiem kolejnego spotkania. Dlaczego? Mężczyzna uzna, że jeszcze nie jesteś gotowa na kolejny związek – były ciągle budzi Twoje emocje, a to zły znak dla faceta.

Polecamy również: Jakie popełniasz błędy na randkach?

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę? – On tak naprawdę nie chce się wiązać

Podobnie jak znajdują się randkowiczki, które zabijają czas kolejnymi spotkaniami i poznawaniem nowych osób, są też i tacy mężczyźni. Czasami zależy im tylko na jednym spotkaniu, może na seksie po nim. Są również mężczyźni, którzy podobnie, jak my zostają namówieni przez przyjaciół siłą do wyjścia z domu i poznania nowych osób.  Jednym słowem, nie są jeszcze gotowi na poważniejszą znajomość i już na samą randkę przychodzą z negatywnym nastawieniem.

Dlaczego nie zaprosił Cię na drugą randkę? – Zbyt wyzywający wygląd

Ostatnia przyczyna głuchego telefonu. Kobiety na pierwszej randce często chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Niestety czasami starają się za bardzo.

Zbyt głęboki dekolt, za krótka spódniczka, przezroczystości – z pewnością przyciągnie to jego wzrok, jednak nie na długo. Mężczyźni nie przepadają za wyzywającymi kobietami. Mogą oglądać ich zdjęcia, podziwiać ich kształty, ale nie chcą się z nimi umawiać. Nie dlatego, ze się ich boją, ale dlatego, ze boją się angażowania w relację z kobietą, która wszystko odkrywa i wystawia to na widok wielu par oczu.

A może Wy znacie jeszcze inne powody, dla których mężczyzna może nie chcieć kolejnego spotkania?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...