Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Oto typy kobiet, które ich przerażają

Kobiety, w większości przypadków, chcą spotkać tego jedynego i w przyszłości stanąć na ślubnym kobiercu.  Wiele z nas zastanawia się jednak, dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Jeśli i Ty należysz do tej grupy, to musisz być bardziej uważna i rozsądna podczas prowadzenia randkowego życia. Oznacza to unikanie pewnych grup mężczyzn, ale również także umiejętność zdania sobie sprawy z tego, co robisz źle i jakim typem kobiety jesteś – przyciągającym czy odpychającym mężczyzn? Aby to zrozumieć, możesz zacząć od listy, którą dzisiaj prezentujemy – typy kobiet, z którymi nie chcą się żenić mężczyźni.

Elegancki mężczyzna niosący skuter

fot. freepik

Panna „Ja tu rządzę”: Taka kobieta zazwyczaj po prostu nie może się powstrzymać – władczą naturę i chęć rządzenia innymi ma zakodowane w DNA. Kiedy mężczyzna pierwszy raz ją spotyka, na początku wydaje mu się, że to urocza cecha charakteru, jednak kiedy zacznie czuć się, jak gimnazjalista stale pouczany przez nauczycielkę, taka kobieta szybko dostanie wypowiedzenie.

Panna „Bawię się uczuciami innych”: Takiej kobiecie wydaje się, że im więcej uczuciowych gierek, tym ma większą szansę na znalezienie faceta. Na początku mężczyznę może zaintrygować osoba, którą trudno zdobyć, jednak kiedy już na poważnie stwierdzi, że jest nią zainteresowany, to liczy na szczerość i otwartość. W sytuacji, gdy ona tego nie zrobi i dalej będzie się bronić i pogrywać, znajomość zakończy się szybciej niż się zaczęła.

Panna „Chcę Cię zmienić”: Bardzo podstępna kobieta i zawsze dobrze ukryta. To typ, którego bardzo obawiają się mężczyźni (oczywiści są i tacy, którzy kochają takie kobiety – zazwyczaj ze względu na na swoje lęki i brak pewności siebie). Twierdzi, że kocha faceta dokładnie takim jakim jest, ale pomału, prawie niezauważalnie zmienia w nim wszystko po kolei. Najpierw jego garderoba, później gust muzyczny, jednak zazwyczaj kiedy zaczyna rządzić jego kumplami i zainteresowaniami, jej niecne plany zostają odkryte i kobieta znowu zostaje sama.

Panna „Podejrzliwa zazdrośnica”: Ta kobieta wiecznie jest kłębkiem nerwów, bo jest bardzo nieufna i wszędzie doszukuje się zdrady. W przeszłości wiele razy sparzyła się na mężczyznach, dlatego obecnie jest bardzo wyczulona na wszystkie sytuacje nawet minimalnie podobne do tych, które miały miejsce w poprzednich związkach. Kiedy mężczyzna po raz pierwszy ją spotyka, widzi ją jako damę w niebezpieczeństwie i chce jej pokazać, że w niczym nie przypomina tych draniów z przeszłości. Jednak kiedy po raz kolejny zostanie bezpodstawnie oskarżony, nie będzie miał wyboru i odejdzie, ponieważ nie będzie chciał przez całe życie być osądzany za przewinienia innych osób.

Panna: „Nie mam swojego życia”: Już randki z taką kobietą to ciężka sprawa, a co dopiero małżeństwo. Na początku ego mężczyzny jest bardzo połechtane przez zainteresowanie i oddanie takiej kobiety, ale bardzo szybko zaczyna czuć się przytłoczony i ograniczany. Jako kobieta musisz mieć swoje życie – pracę, naukę, znajomych, hobby, cokolwiek byleby każdy dzień nie wyglądał tak, że z niecierpliwością pod drzwiami oczekujesz jego powrotu do domu.

Panna „Nieudane relacje z ojcem”: Taka kobieta zwykle umawia się ze starszymi mężczyznami i zazwyczaj, czasami nieświadomie, szuka kogoś, kto zastąpi jej ojca, a nie kandydata na chłopaka czy męża. Początkowo facet może czuć się, że trafił na osobę, która bardzo potrzebuje jego pochwał i pomocy we wszystkich kwestiach, ale szybko zdaje sobie sprawę, że chce uprawiać seks z prawdziwą kobietą, a nie kimś, kto dalej psychicznie jest nastolatką i chce by tatuś zwrócił na nią uwagę.

Panna „Pięć razy dziennie o wszystkim rozmawiam z moją mamą”: Taka kobieta ma swoją matkę ustawioną na szybkie wybieranie pod numerem 1 i wydaje się, że bez jej opini samodzielnie nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji. Na początku facet ma wrażenie, że to miłe mieć takie dobry i bliski kontakt ze swoją rodziną, ale szybko zauważa, że to jednak przesada i zupełny brak niezależności. On po prostu nie chce pytać Jej matki o pozwolenia odnośnie rzeczy dziejących się w Jego życiu.

Panna „Cii, tak naprawdę nie powinnam Ci tego mówić, ale…”: Ta kobieta to jak ludzki odpowiednik „Faktu”. Uwielbia plotkować i rozmawiać o innych ludziach, a także równie chętnie słuchać, co inni mają do opowiedzenia. Początkowo facet będzie rozbawiony jej anegdotkami, ale w końcu sam się zacznie zastanawiać nad tym, co ona rozpowiada innym za jego plecami.

Panna „Nie jem”: Ta kobieta wybrzydza podczas jedzenia, wiecznie jest na diecie albo nie je większości z tego, co jedzą inni ludzie. Kiedy mężczyzna poznaje ten typ, pojawia się myśl, że przynajmniej taka kobieta nigdy nie będzie otyła, ale w końcu zdaje sobie sprawę, że jedzenie w pojedynkę to żadna zabawa. Faceci lubią jeść, lubią steki, lubią próbować różnorodnych dań i kuchni, nie odmawiają deserów. Kobieta też powinna jeść, przynajmniej czasami.

Pamiętaj, że większość mężczyzn marzy o wesołej, miłej i dobrej kobiecie, z którą mają o czym porozmawiać. Skup się na sobie i zaprezentuj tę najlepszą stronę swojej osobowości, która będzie przyciągać! Czy przychodzą Wam na myśl inne typy kobiet, które są dla mężczyzn odpychające?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (279 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...