Dlaczego mężczyźni chcą być w związku? Oto 10 przyczyn

Dlaczego mężczyźni chcą być w związku? Nie wiesz? Ten tekst otworzy Ci oczy!

Bycie kawalerem na swoje zalety, ale żaden facet nie chce spędzić całego życia na randkowaniu! Starość czeka każdego i prawie wszyscy chcemy mieć przy sobie tę drugą osobę, z którą będziemy spędzać na emeryturze nudne wieczory cali pomarszczeni i z siwymi włosami na głowie. Chęć posiadania drugiej osoby, z którą możemy dzielić smutki i radości codziennego życia dotyka także tych, którzy lata młodości woleli spędzać na imprezach i poznawaniu nowych dziewczyn. Poniżej znajdziesz powody, dlaczego mężczyźni chcą być w związku i co takiego przyciąga ich do życia w miłości?

mężczyźni chcą być w związku

Główne powody dlaczego mężczyźni chcą być w związku:

Dużo seksu bez zobowiązań. No może nie do końca – bez żadnych nowych zobowiązań. Już się związali, zapewniali o miłości zanim zobaczyli swoje kobiety nago. Mają tę świadomość, że rano nie czekają ich niezręczne rozmowy na temat przyszłości znajomości. Co za ulga…

Nie ma niezręcznych poranków-po. Mogą przygotować śniadanie albo i nie. Mogą porozmawiać o poprzedniej nocy albo i nie. Cokolwiek zrobią nie ma ukrytych podtekstów, no i nikt nie musi zamawiać taksówki do domu.

Ktoś w końcu docenia ich męskie umiejętności zamocowania półki i zawieszenia rodzinnych obrazków na ścianie. Znają się na tym, posiadają narzędzia i wiedzę. Nic takiego. A jednak! Tak naprawdę bardzo się cieszą, że w końcu mogą komuś zaprezentować swoje zdolności, bo przyjaciół raczej ciężko im w ten sposób zadziwić.

Podział obowiązków sprzątania. My lubimy lśniące podłogi, a oni pieczołowicie układają swoje gadżety w szufladach – możemy uznać, że obowiązki zostały odpowiednio rozdzielone. Ale jak same dobrze wiemy – sprzątanie łazienki i tak będzie należeć do nas, że niby wszędzie zostawiamy po sobie włosy…

Jest o wiele więcej okazji do eksperymentowania. Czy użyjesz sex-zabawki z swoją jednonocną przygodą? Nakręcisz gorący filmik, który później będziecie mogli razem oglądać? Albo wypróbujesz nową pozycję, o której wyczytałaś w Cosmo? Zgadujemy, że zdecydowanie nie! Faceci też mają te obawy, ale jeśli są w związku, to co ich powstrzymuje?

Dopingujemy ich marzenia. Zawsze wspieramy naszych facetów, nawet jeśli niektóre pomysły wydają nam się dziwne. Ale przecież dlatego jesteśmy razem – ktoś musi w nas wierzyć i pomóc osiągąć wymarzone cele!

Konfrontacja pomysłów. Może rzeczywiście bar w zoo to nie najlepszy pomysł, ale ważne, że wyraziłyśmy nasze zdanie, a nasi mężczyźni zostali wysłuchani. Tym razem nie wyszło,  ale przecież podczas żywej dyskusji możemy ich zainspirować do czegoś zupełnie nowego – i to się liczy!

 

Znamy ich lepiej niż ktokolwiek inny. Kumple z biura znają ich z oficjalnej strony. Przyjaciele z tej rozrywkowej. A dziewczyna z obu – a dodatkowo do tego możemy poznać tego delikatnego, hojnego, ale upartego i zabawnego człowieka.

Pomimo to – nie osądzamy. Dziwactwa? Ciężki charakter? Wady? Wszystko to znamy. I dalej kochamy!

Na pewno będziemy szczere, jeśli właśnie przymierzane spodnie są za ciasne. Rurki dalej w modzie? Zdecydowanie odradzamy – a jaka radość, że dzięki nam właśnie zaoszczędzili te 200 zł!

Nic się nie stanie jeśli zmierzą nasz bezczelnym wzrokiem. Czy to po prysznicu, gdy spadnie nam ręcznik, gdy strzeli nam biustonosz, podwinie się spódnica czy pochylimy się i odsłonimy dekolt. No i oczywiście nie ma żadnego problemu, gdy takie spojrzenie odwzajemnimy 🙂

A jak wygląda to u Was? Czy Wasi mężczyźni dzieli się kiedyś z Wami przemyśleniami na ten temat? Czy zdarzało im się zatęsknić za singielskim życiem?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (207 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  22 października 2014 10:19

  Na pewno każdy mężczyzna nie raz zatęsknił za życiem singla, przecież to ludzkie i zrozumiałe.

  Odpowiedz
 2. martucha180  22 października 2014 12:43

  Jakoś regularnego seksu mi zabrakło… taka jest prawda.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  22 października 2014 23:31

  Oczywiście. Związek to obowiązki a singiel nic nie musi.

  Odpowiedz
 4. Margaretkaw  2 lutego 2016 15:35

  Bycie w związku to wyzwanie, ale warto je podejmować 🙂

  Odpowiedz
 5. kasia87g  10 sierpnia 2016 20:09

  czasami i oni potrzebują samotności

  Odpowiedz
 6. ewalub  5 października 2016 10:59

  Układanie gadżetów w szufladach? Nie, to nie u nas. Jest ich całe mnóstwo, ale raczej wrzucone, a nie ułożone. A wszystko oczywiście potrzebne 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany