Dlaczego dzisiejszej nocy powinniście spać nago?

Spanie nago z partnerem ma na pewno swoje niezaprzeczalne zalety – czy nie lepiej wtulić się w jego ciepłe ciało zamiast do swojego super-znoszonego t-shirta? Dodatkowo, według badań przeprowadzonych przez naukowców z Cotton USA, te osoby, które śpią nago, są bardziej zadowolone ze swoich relacji z partnerem, niż „tekstylni”. A zatem, warto spać nago! Więcej szczegółów – poniżej.

śpiąca kobieta

57% zapytanych osób, które śpią nago wypowiedziało się pozytywnie o swoim związku. Dla porównania: dla osób, które noszą piżamy  było to tylko 48% a dla osób noszących koszule nocne – 43%.

Mówiąc szczerze, nawet bez badań naukowych można stwierdzić, że przytulanie się do nagiego ciała partera jest po prostu przyjemne i automatycznie podnosi naszą satysfakcję ze wzajemnych relacji. Czyli, im bliżej znajdujemy się śpiąc obok naszego partnera, tym nasz związek będzie bardziej satysfakcjonujący. Nie ma bowiem nic lepszego, niż oddziaływanie skóry na skórę leżąc w pościeli – Wasze emocje obudzą się, krew zacznie krążyć szybciej…

Można oczywiście interpretować to także odwrotnie – Ci którzy są szczęśliwi w związku, są bardziej skłonni, by się rozbierać do naga i tak spać razem.

Niezależnie od powodu, wydaje się, że  spanie nago z partnerem jest związane ze wzrostem zadowolenia w związku. Tak więc dzisiaj w nocy rozbieramy się i przytulamy! Tym bardziej, że pogoda nam sprzyja.

Co oznaczają Jego smsy? Sprawdź, jaka treść naprawdę kryje się za enigmatycznymi wiadomościami!

Co oznaczają Jego smsy? Sprawdź, jaka treść naprawdę kryje się za enigmatycznymi wiadomościami!

Kobiety i mężczyźni operują zupełnie innymi językami. Czasami wydają się one odległe niczym dwa obce dialekty. A kiedy dodatkowo przyjmują postać wiadomości tekstowej, przy której nie możemy odczytać emocji z twarzy rozmówcy ani usłyszeć tonu jego głosu, sytuacja potrafi naprawdę się skomplikować. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy więc krótki ratunkowy poradnik, objaśniający, co oznaczają Jego smsy! Sprawdź i upewnij się, czy interpretujesz je prawidłowo!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  5 lipca 2014 16:16

  Od dzisiaj piżamo żegnaj! 🙂 🙂

  Odpowiedz
 2. bbo  5 lipca 2014 20:11

  Ha, coś w tym jest 😀

  Odpowiedz
 3. maaalina92  26 kwietnia 2015 12:51

  ciekawe, ciekawe 🙂

  Odpowiedz
 4. sylwiawes  6 maja 2015 16:02

  Coś w tym jest 🙂

  Odpowiedz
 5. mama_kazala  6 lutego 2016 18:37

  ja tam bez pidżamy…;)

  Odpowiedz
 6. efffciaa  25 lutego 2016 13:06

  Ja śpię nago każdej nocy nie tylko dlatego , że jest mi tak najwygodniej , ale również dlatego że ubóstwiam nocne pieszczotki , od których mój facet nie może się powstrzymać .

  Odpowiedz
 7. monicitia  16 lipca 2016 12:47

  Przytulasy są fajne:)

  Odpowiedz
 8. slodka0018  24 lutego 2017 12:12

  A ja lubie spac nago lub w samej koszulce . Poprostu jest mi tak wygodnie 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany