Dla kogo dobry będzie telefon na kartę?

Telefon na kartę to wygodne rozwiązanie. Pozwala cieszyć się brakiem zobowiązań – nie trzeba podpisywać żadnej umowy. Jeśli w danym miesiącu nie potrzebujesz dzwonić czy SMS-ować, to po prostu nie płacisz. Jeżeli znajdziesz lepszą ofertę – to kupujesz kartę SIM innego operatora. Jeśli obecny operator wypuści nową, bardziej atrakcyjną taryfę na kartę – to po prostu ją zmieniasz. A kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Dla kogo telefon na kartę będzie dobrym pomysłem? Podpowiadamy!

Spis treści:

Dla kogo dobry będzie telefon na kartę?

Telefon na kartę – kiedy warto z niego korzystać?

Telefon na kartę (prepaid) to tak naprawdę rozwiązanie dla każdego. Skorzystają z niego rodzice dzieci używających już telefonu – nie muszą podpisywać umów abonamentowych na numer dla każdej ze swoich pociech. A przy tym mają z maluchami stały kontakt. Co więcej, dzieciaki mogą same kupować w sklepie swoje doładowania, co uczy je odpowiedzialności oraz uświadamia, że korzystanie z tego typu usług wiąże się z wydatkiem.

Prepaid to też świetne rozwiązanie dla studentów i wszystkich osób, które nie chcą wiązać się umowami. Jeśli chcesz płacić tylko tyle, ile sobie zaplanujesz w danym miesiącu czy tygodniu oraz mieć pełną swobodę korzystania z usług telekomunikacyjnych – to telefon na kartę będzie dla Ciebie.

Telefon na kartę jest też chętnie wybierany przez osoby, które korzystają z telefonu mało regularnie – np. seniorów. Nie muszą wówczas płacić za coś, czego w danym okresie rozliczeniowym nie używali. Po prostu doładowują konto, gdy rozmowy, SMS-y czy internet rzeczywiście będą im potrzebne.

Orange na kartę – taryfy dla każdego

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem numeru prepaid, to zwróć uwagę na to, jak szeroką ofertę proponuje Orange. Taryfy na kartę tego operatora umożliwiają bezproblemowe znalezienie usług, które idealnie odpowiedzą na potrzeby każdej osoby. Są dostosowane do potrzeb użytkowników – operator zwraca uwagę na to, czego potrzebują klienci usług na kartę. Najciekawsze obecnie taryfy w Orange na kartę to zdecydowanie Orange FREE oraz Orange Zawsze bez limitu.

  • Orange na kartę, taryfa Orange FREE – najlepszy wybór dla wszystkich, którzy dużo korzystają z internetu, na dodatek często poza dostępem do Wi-Fi. Jeśli zdecydujesz się na tę taryfę Orange na kartę, to po każdym doładowaniu będziesz otrzymywać darmowe gigabajty. I to bez względu na to, jak wiele zasileń konta wykonasz w danym tygodniu czy miesiąca; za każdym razem dostajesz pakiet GB. Jego wielkość jest uzależniona od nominału doładowania. Im wyższe, tym więcej GB wpada na Twoje konto.
  • Orange na kartę, taryfa Orange Zawsze bez limitu – czyli rozwiązanie dla osób szukających w prepaid pełnej wolności wyboru oraz elastyczności. Ta taryfa Orange na kartę charakteryzuje się tym, że płacisz wyłącznie za czas rzeczywistego korzystania z usług. Po każdym doładowaniu dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-u do wszystkich sieci, a także pakiet GB internetu, ale wyłącznie na czas ważności konta. Uzależnia go nominał doładowania.

Taryfy Orange na kartę to zatem ciekawe opcje dla każdego. Co jakiś czas pojawiają się nowe ciekawe rozwiązania, a Ty zyskujesz możliwość zmiany taryfy, kiedy tylko chcesz – i to za darmo.


Artykuł sponsorowany

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany