Djeco – fascynujące zabawki prosto z Francji

Djeco to firma, która na rynku jest obecna już od ponad półwiecza. W jej asortymencie są zabawki, które rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywność, są mądre i przyjazne dla maluchów. To przede wszystkim gry edukacyjne oraz zestawy kreatywne. Mottem Djeco jest wzbudzenie zainteresowań dziecka, tak aby w jak największym stopniu chciało ono uczestniczyć w zabawie. Kiedy przygoda staje się nieodłączną częścią życia, nie ma czasu na nudę!

Jakie zabawki Djeco warto wybrać?

Oferta produktów Djeco to pełne spectrum wyboru. Przede wszystkim są to różnego typu zabawki drewniane, zestawy kreatywne do malowania, składania i lepienia, dzięki którym dziecko wprowadzane jest do fascynującego świata kolorów i kształtów.

Zabawki Djeco są dostosowane do potrzeb zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Specjalnie dla młodych kobiet, w ofercie znajdują się na przykład bajeczne torebki, zestawy do projektowania ubrań i inne produkty, zgodne z zainteresowaniami najmłodszych dziewczynek. Znajdzie się także oczywiście coś dla chłopców, na przykład papierowe składanki o tematyce dopasowanej do gustu chłopców. Większość produktów Djeco jest jednak bardzo uniwersalna, dlatego obdarować nimi można dzieci bez względu na płeć.

Puzzle Djeco to mnóstwo szans na ciekawą zabawę. Układanki manipulacyjne są dostępne w najróżniejszej szacie graficznej i w kształtach, aby w jak największym stopniu dopasować się do rozwijających i zmieniających się zainteresowań malucha. Puzzle Djeco rozwijają małą motorykę, są możliwe do wyboru w bardzo wielu zestawach o wielu elementach. Dzięki temu są one w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom dziecka.

Drewniane zabawki od Djeco

Wszystkie zabawki Djeco są tworzone z troską o środowisko naturalne. Dlatego również w dużej mierze korzystają one z naturalnych materiałów, takich jak drewno, papier, bawełna, metal. Są one również bardzo solidne. Zabawki Djeco są wykonane w przemyślany sposób, posłużą nie tylko jednemu pokoleniu. Wiele z nich jest prostych w swojej konstrukcji, dlatego mogą one bawić maluchy z całego świata. W końcu bardzo często to, co najprostsze jest najlepsze, a marka Djeco udowadnia to każdego dnia.

Wiele zabawek Djeco jest bardzo kreatywnych, służą one samodzielnemu przygotowywaniu na przykład ozdób. To sprawia, że wzmacniają w dziecku cierpliwość, umacniają go w poczuciu własnych możliwości i nierzadko są także dobrą zabawą dla całej rodziny, co zbliża jej członków do siebie.

Setki propozycji od Djeco znajdziesz w sklepie: https://www.zielonezabawki.pl/firm-zun-1422531608-Djeco.html

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (55 głosów, średnia: 4,93 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. MarciaMarcia  11 października 2018 09:07

    No i super pomysł, wracamy do natury :):)

    Odpowiedz
  2. as_sa  13 października 2018 08:10

    Szkoda, że tylko jedno zdjęcie, bo chciałam zobaczyć jak to konkretnie wygląda…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany