Diament wśród mody plażowej

Nowa kolekcja plażowa ekskluzywnej marki Opera to propozycja dla tych z nas, które cenią luksus w każdej dziedzinie życia. Zobaczcie zdjęcia!

Nowa kolekcja plażowa ekskluzywnej marki Opera to propozycja dla tych z nas, które cenią luksus w każdej dziedzinie życia. Połączenie najdoskonalszych jakościowo materiałów, precyzji wykonania, widocznej w każdym detalu współgra z umiejętnym wykorzystaniem bieżących trendów, przy jednoczesnym poszanowaniu klasyki.

Bodylook.pl wiosna 2014 (7)

Aktualna kolekcja marki Opera, dostępna w sklepie internetowym Bodylook.pl, to nie tylko świetnie zaprojektowane i doskonale uszyte stroje plażowe. To wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych kobiet, prawdziwy diament wśród mody plażowej. Bazę stanowi wysokojakościowy materiał, charakteryzujący się ponadprzeciętną odpornością na działanie chloru oraz substancji tłustych. Zastosowanie odpowiedniej technologii umożliwia także zniwelowanie efektu przejrzystości czarnej tkaniny.

Bodylook.pl wiosna 2014 (6)

Najnowsza kolekcja luksusowej marki Opera to także idealny sposób na podkreślenie naszej kobiecości i stylu. Bogata oferta strojów plażowych nie tylko wyjdzie naprzeciw naszemu pragnieniu komfortu, ale także zaspokoi najbardziej wyszukane gusta w zakresie kolorystyki i wzornictwa. Wśród wielu propozycji znajdziemy klasyczne połączenie czerni z bielą, motywy marynistyczne, printy zwierzęce i geometryczne oraz topowy w tym sezonie efekt ombre.

Bodylook.pl wiosna 2014 (5)

Bodylook.pl wiosna 2014 (4)

Bodylook.pl wiosna 2014 (3)

Bodylook.pl wiosna 2014 (2)

Bodylook.pl wiosna 2014 (1)

Wyjątkowe stroje kąpielowe marki Opera znajdą Państwo w sklepie z ekskluzywną modą  plażową Bodylook.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 3,87 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  21 marca 2014 18:30

  Śliczne stroje. Mi się wszystkie podobają.

  Odpowiedz
 2. bbo  21 marca 2014 20:26

  Pierwszy bardzo się wyróżnia – elegancją.

  Odpowiedz
 3. martucha180  21 marca 2014 23:06

  2,3,4!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany