Designerskie zegarki Triwa już na polskim rynku!

Niesamowity, ale genialny w swej prostocie design w postaci szwedzkich zegarków Triwa dotarł także i do Polski! Triwa jest obecnie najbardziej trendową marką wśród zegarków. Z podwójna siłą i energią zaatakowała najlepsze polskie butiki i concept story takie jak BIZUU, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND czy MONO SQUARE.

 

 

Triwa to nie tylko drobne urządzenie, które ma wskazywać czy masz przed sobą jeszcze kilka minut drzemki, czy też jesteś już spóźniony na zajęcia lub do pracy. To przede wszystkim absolutnie trendowy gadżet, którego zadaniem jest zaprezentowanie Twojego nastroju, humoru czy nastawienia do świata. Ideą produktów marki Triwa jest prowokowanie, przykuwanie wzroku, tworzenie kontrastów tak, by przełamać szarą rzeczywistość i uwolnić Twój absolutnie wyjątkowy styl. Kreatywne kolorowanie świata jest misją przewodnią każdej kampanii. Pozytywna energia to bowiem siła napędowa projektantów marki, którzy wykorzystują barwy by nadać każdemu modelowi indywidualnego charakteru.

Kolekcja to 5 uniseksowych linii, od najbardziej klasycznej, nie pozbawionej jednak artystycznego pierwiastka linii Classic, poprzez Chrono i Mini Chrono– profesjonalne a jednocześnie trendowe zegarki z wbudowanymi trzema chronometrami, linię Brasco– nieco mniej odważną względem formy, pokazującą jednak pazur kolorem i oryginalnym wzornictwem aż po najbardziej luksusową linię NEVIL, która stanowi designerskie uzupełnienie biurowego mundurka. Nowością w kolekcji jest linia okularów przeciwsłonecznych w oryginalnych, kontrastowych kolorach nawiązujących formą do zwariowanych lat osiemdziesiątych.

 

Brasco zegarekNevil zegarek

 

Triwa to nie tylko produkt ale także artystyczny happening. Każda kolejna kolekcja to wydarzenie, każda kampania to dzieło sztuki. W sezonie jesień/zima 2011/2012 do współpracy zaproszono jednego z najwybitniejszych szwedzkich artystów młodego pokolenia- Frederika Ödmana, którego prowokujące zdjęcia są idealnym wyrazem pionierskiego ducha marki. Kolekcja już teraz dostępna jest Warszawie w butikach BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE i MADE 4 HAND i w Poznaniu w MONO SQUARE i BIZUU BUTIQUE, a to dopiero początek?

Jaki prezent na komunię?

Jaki prezent na komunię?

Nadszedł maj, a wraz z nim czas, w którym dzieci przystępują do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. To wielkie wydarzenie dla dziecka, a dla jego najbliższych również okazja do obdarowania go pięknym prezentem. Kiedyś, gdy szczytem

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (189 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. dudqa  24 lipca 2013 12:53

  Jak dla mnie bomba, bardzo ładne

  Odpowiedz
 2. mama_kazala  19 listopada 2015 11:18

  boskie! 😀

  Odpowiedz
 3. A. czy  14 maja 2017 10:40

  wow 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany