Design Series for Vogue Eyewear 2014 – prezentuje Eva Mendes

Projektantka Charlotte Ronson została wybrana przez markę Vogue do stworzenia kolekcji Design Series for Vogue Eyewear 2014. Kolekcje okularów Vogue tworzone pod patronatem CFDA powstają od czterech lat, ale w tym roku po raz pierwszy dostępne są w Polsce!

Eva Mendes dla Design Series for Vogue Eyewear 2014 (3)

“Charlotte Ronson jest niezwykle utalentowana i jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc powitać ją w naszym programie  powstającym we współpracy z CFDA. Jej styl i projekty perfekcyjnie współgrają z marką, a wizja jej kolekcji dla Vogue jest bardzo inspirująca.” stwierdziła Mariavittoria Di Stasi, Global Brand Director for Vogue Eyewear.

“Prawie pięć lat temu,Vogue i CFDA zainicjowały ten  niezwykły projekt, którego celem było stworzenie kreatywnej platformy dla młodych projektantów a także umożliwienie im unikalnego doświadczenia projektowania, podkreślającego znaczenie kategorii okularów w modzie,” powiedziałSteven Kolb, Chief Executive Officer, CFDA.  „Teraz, przy czwartej edycji programu, z radością obserwujemy jak nasz projekt osiąga zasięg globalny.”

Kolekcja Charlotte Ronson dla Vogue odzwierciedla oryginalny gust i kreatywność projektantki. Jest ona w tej chwili jedną z najbardziej obiecujących, młodych projektantek. Wszystkie jej projekty perfekcyjnie balansują pomiędzy modową wrażliwością i najnowszymi trendami. Kolekcja zainspirowana urodą Eva Mendes idealnie odzwiercidela dziewczęcy urok marki Vogue poprzez delikatne kwiatowe printy i pastelowe kolory.

Eva Mendes dla Design Series for Vogue Eyewear 2014 (2)

Eva Mendes dla Design Series for Vogue Eyewear 2014 (1)

“Chciałam stworzyć okulary, które będą pasowały zarówno do dziewczyn zakochanych w modzie, jak i do tych w typie moli książkowych. Chciałam żeby były to okulary, które będzie można nosić w różnych sytuacjach przez cały dzień,” powiedziała Charlotte Ronson. „Kiedy zaczęłam prace nad tym projektem, spędziłam wiele czasu poznając markę Vogue, szczególnie skupiłam się też na osobie Evy Mendes, która naturalnie stała się moją muzą. Zainspirowała mnie jej pewność siebie, wyrafinowanie i kobiecy urok który widoczny jest w jej stylu. Te wszystkie elementy starałam przełożyć się na finalny kształt projektów.”

Design Series for Vogue Eyewear 2014 - VO 2889S

VO 2889S

Te okulary w stylu glamour o delikatnie kocim kształcie wyróżnia charakterystyczne podkreślenie linii brwii w górnej części frontu. Elegancki efekt został wzmocniony zastosowaniem delikatnych, gradalnych soczewek. Model dostępny jest w pięciu kolorach: czerni, szylkrecie i bordo –z wewnetrzym wzorem kwiatowym oraz z letnich transparentnych kolorach pastelowych takich jak: mięta oraz róż

Design Series for Vogue Eyewear 2014 - VO 2887

VO 2887

Prawdziwie hipsterski szyk w kobiecym stylu. Ta duża, oprawa o „kocim” kształcie nawiązuje do stylistyki „chłopczycy”, ale kobiece detale na linii brwi i delikatne metalowe szczegóły czynią ten model idealnym dla nowoczesnych kobiet. Model dostępny jest w pięciu kolorach: czerni, szylkrecie i bordo – z wewnetrzym wzorem kwiatowym oraz z letnich transparentnych kolorach pastelowych takich jak: mięta oraz transparent.

Więcej informacji oraz lista salonów optycznych sprzedających okulary Vogue na www.vogue-eyewear.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (224 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...