Dermokosmetyki Physiogel Łagodzenie i Ulga – nowa seria!

Nasza skóra stanowi naszą wizytówkę, niestety stan naszej cery niejednej z nas spędza sen z powiek. Nie bez przyczyny, gdy dostępne na półkach kosmetyki nie spełniają swojej roli kierujemy się po poradę do dermatologa, czy do apteki. Wrażliwość skóry to problem, który dotyka ponad 50% wszystkich kobiet. Obok takich objawów, jak przesuszenie, wrażliwość i podrażnienie, trzy na cztery kobiety doświadczają zaczerwienienia (rumienia)– na twarzy. Wyniki badań sugerują także, że ich skóra może być bardziej podatna na zaostrzenie się innych, typowych dla wrażliwej skóry dolegliwości dermatologicznych. Nowa gama preparatów do pielęgnacji twarzy Physiogel Łagodzenie i Ulga odpowiada na te potrzeby.

Zobacz także: Błędy kosmetyczne i urodowe wpadki, które zauważają mężczyźni

Physiogel Łagodzenie i Ulga log

BioMimic™ – technologia w Physiogel Łagodzenie i Ulga

 Jeśli bariera hydrolipidowa skóry ulegnie naruszeniu, naskórek może szybko utracić prawidłowe nawilżenie i ulec odwodnieniu. Dzieje się tak często w odpowiedzi na czynniki zewnętrzne, takie jak gwałtowne zmiany pogodowe albo kontakt z silnymi składnikami w kosmetykach. Wyniki badań sugerują, że naskórek, w którym doszło do niedoboru lipidów, jest bardziej podatny na zaostrzenie już istniejących chorób dermatologicznych, takich jak trądzik różowaty oraz może stać się jeszcze bardziej wrażliwy.

Lipidy, naturalne tłuszcze, które w produktach Physiogel wykorzystano w technologii BioMimic™, wspierają funkcję naturalnej bariery hydrolipidowej, ponieważ dopełniają naturalne lipidy obecne w wierzchniej warstwie naskórka, ograniczając tym samym parowanie wody ze skóry i zapobiegając wnikaniu substancji drażniących i alergenów.

Dzięki współoddziaływaniu z pozostałymi składnikami, w tym z humektantami, substancjami nawilżającymi i emolientami, technologia BioMimic™ wzmacnia i nawadnia skórę, przeciwdziałając z jednej strony wnikaniu w głąb substancji drażniących, a z drugiej przeciwdziałając parowaniu wody z naskórka. Physiogel® w naturalny sposób współdziała z naskórkiem, by pomóc mu się odbudować i przywrócić prawidłowe nawodnienie.

Seria Physiogel Łagodzenie i Ulga

Jak pokazują wyniki badań ankietowych, 85% kobiet przyznało, że produkt przyniósł ulgę i łagodził podrażnienie skóry natychmiast po użyciu; 93% kobiet przyznało, że zaczerwienienie (rumień) twarzy uległ zmniejszeniu po 2 tygodniach, a 91% dodatkowo stwierdziło, że po dwóch tygodniach stosowania kremu ich cera nabrała widocznie zdrowszego wyglądu.

 

Physiogel Łagodzenie i Ulga, Krem do twarzy (łagodzący) (40ml)

PHYSIOGEL_LAGODZENIE_ULGA_KREM_40

 • Widocznie zmniejsza przesuszenie i zaczerwienienie. 93% kobiet zauważyło widoczne zmniejszenie zaczerwienienia już po 2 tygodniach stosowania[vii];
 • Przywraca komfort (dobre samopoczucie) skórze oraz wyrównuje jej koloryt;
 • Szybko się wchłania, przez co przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę suchej skórze;
 • Dowiedziono klinicznie, że odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową naskórka.

 

Physiogel Łagodzenie i Ulga, Krem bogata konsystencja (40ml)

PHYSIOGEL_LAGODZENIE_ULGA_KREM_BOGATA_KONSYSTENCJA_40_butla

 • Widocznie zmniejsza przesuszenie i zaczerwienienie. 91% kobiet zauważyło widoczne zmniejszenie zaczerwienienia już po 2 tygodniach stosowania[viii];
 • Przywraca komfort (dobre samopoczucie) skórze oraz wyrównuje jej koloryt;
 • Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawodnienie bardzo suchej i napiętej skórze;
 • Dowiedziono klinicznie, że odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową naskórka.

Physiogel Łagodzenie i Ulga, Balsam łagodzący do skóry suchej, podrażnionej i nadwrażliwej (400ml)

 • Nawilża, aby przywrócić miękką i gładką skórę,
 • Łagodzi skórę suchą, zaczerwienioną i swędzącą,
 • Wzmacnia i odbudowuje barierę ochronną skóry – działanie potwierdzone klinicznie,
 • Nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych

PHYSIOGEL_LAGODZENIE_ULGA_BALSAM_400

Physiogel Łagodzenie i Ulga, Balsam łagodzący do skóry suchej, podrażnionej i nadwrażliwej (200ml)

PHYSIOGEL_LAGODZENIE_ULGA_BALSAM_200 Physiogel Lagodzenie i Ulga_Mleczko 200ml

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...