Derma – skandynawskie kosmetyki dla alergików już w Polsce

Na polskim rynku debiutują duńskie kosmetyki Derma, spełniające rygorystyczne, skandynawskie wymogi jakości.  Jako jedyne kosmetyki na świecie posiadają jednocześnie certyfikaty Astma-Allergi Danmark, ECOCERT i NORDIC SWAN. Są szczególnie polecane dla osób o wrażliwej skórze, dzieci od chwili narodzin, kobiet w ciąży i matek karmiących. Receptury produktów bazują na naturalnych składnikach, które do minimum ograniczają ryzyko występowania podrażnień i alergii. Początkowo oferta marki Derma w Polsce obejmuje cztery linie pielęgnacyjne: Derma Eco Baby, Derma Eco Woman, Derma Man oraz Derma Sun.

Prezentacja kosmetykow Derma (1)

W 2006 roku, kiedy w Danii coraz popularniejszy  stawał się zdrowy styl życia, firma DermaPharm opracowała innowacyjny koncept kosmetyków Derma. Produkty te pozbawione są parabenów, barwników, a przede wszystkim substancji zapachowych. O unikatowości konceptu marki Derma stanowią składniki naturalne, jednak dobrane tak, aby redukować ryzyko jakichkolwiek podrażnień. Dzięki temu, Derma to mądry wybór dla konsumentów potrzebujących wyjątkowo bezpiecznych środków pielęgnacyjnych. Pokochali je już Skandynawowie, obecnie marka z sukcesem debiutuje na kolejnych, nie tylko europejskich rynkach. Od czerwca 2013 roku kosmetyki Derma są dostępne także w Polsce.

Każdy składnik kosmetyku Derma musi spełniać ściśle określoną funkcję – nie znajdziemy wśród nich zbędnych dodatków. Dzięki temu, wszystkie produkty Derma otrzymały certyfikat duńskiego towarzystwa Astma-Allergi Danmark, co oznacza, że zostały szczegółowo przebadane pod kątem zawartości substancji odpowiedzialnych za wywoływanie reakcji alergicznych. Kosmetyki DERMA są więc rozwiązaniem dla osób, które mają wrażliwą skórę lub potrzebują kosmetyków bez substancji zapachowych. Są szczególnie polecane dla dzieci od chwili narodzin, alergików, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Prezentacja kosmetykow Derma (4)

DermaPharm dba nie tylko o zdrowie swoich klientów, ale także o ich otoczenie. Potwierdzają to przyznane kosmetykom certyfikaty ECOCERT oraz NORDIC SWAN. Certyfikat ECOCERT zapewnia, że produkty w co najmniej 95 proc. powstają z naturalnych składników pochodzenia roślinnego i nie były testowane na zwierzętach, natomiast certyfikat NORDIC SWAN gwarantuje nie tylko najwyższą jakość produktu opracowaną z zachowaniem rygorystycznych wymogów środowiskowych, ale także dbałość o zdrowie konsumentów. Dzięki marce Derma, można korzystać z troskliwej pielęgnacji, przyjaznej dla skóry i środowiska naturalnego.

Nasza fabryka stawia na zdrowie – podkreśla Mikkel Egelund Jensen, General Manager DermaPharm A/S. Nie stosujemy w produkcji żadnych składników, które mogłyby nas wyróżnić na arenie konkurencyjnego rynku kosmetycznego, a jednocześnie mogłyby zaszkodzić alergicznej lub wrażliwej skórze. We współpracy z instytucjami certyfikującymi opracowaliśmy receptury produktów pozbawionych składników alergizujących czy też niepotrzebnych skórze. Dzięki temu, możemy oferować kosmetyki, które odżywiają naszą skórę bez skutków ubocznych, z ryzykiem alergii zredukowanym do absolutnego minimum – tłumaczy Mikkel Egelund Jensen.

Prezentacja kosmetykow Derma (3)

Prezentacja kosmetykow Derma (2)

Przygotowując debiut marki Derma na polskim rynku, DermaPharm A/S nawiązała współpracę z firmą e-Distribution, która działa w segmencie Home & Personal Care i specjalizuje się w sprzedaży produktów skandynawskich. To ona jest odpowiedzialna za stworzenie sieci dystrybucji kosmetyków w Polsce, a także za spójną komunikację marketingową.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak marka Derma zostanie przyjęta przez polskich konsumentów. Mamy świadomość, że w naszym kraju powszechnie ceni się produkty mające substancje zapachowe, intensywne kolory oraz atrakcyjne opakowania. Wiemy jednocześnie, jak duży odsetek polskiego społeczeństwa cierpi na rozmaite schorzenia skóry związane z reakcjami alergicznymi. Jesteśmy głęboko przekonani, że produkty Derma mogą przynieść ulgę zarówno rodzicom alergicznych dzieci, jak i dorosłym alergikom – mówi Żaneta Geltz, Dyrektor Zarządzająca w firmie e-Distribution.

Kosmetyki Derma są już dostępne w sklepie internetowym www.multishop24.pl.

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (166 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. MadziaM  12 lipca 2013 19:41

    Próbowałam krem do twarzy i jest po prostu genialny! Wyrównały mi się stany zapalne, nie mam już ściągniętej twarzy i krem świetnie trzyma makijaż..

    Odpowiedz
  2. blogujemytestujemy  13 marca 2017 06:11

    Chętnie przygarnęła bym je do testów

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany