Depilator świetlny IPL od BaByliss: precyzyjna depilacja

Depilator świetlny IPL od BaByliss to nowość, która gwarantuje precyzję i wydajność. Został wyposażony w system Skin Sensor, który wykrywa kolor skóry, a następnie automatycznie reguluje intensywność emitowanego światła. Depilator posiada 2 wymienne nasadki. Czym jeszcze się wyróżnia?

Depilator świetlny IPL od BaByliss

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. prasowe, pixabay.com

Zobacz też: HIT! Domowe depilatory IPL od BaByliss

Depilator świetlny IPL od BaByliss:  wygoda, szybkość, skuteczność

Depilator  IPL G960E Homelight Sensor został wyposażony w dwie wymienne nasadki o różnych wymiarach: nasadkę 2 cm2 do depilacji twarzy oraz okolic intymnych, a także 4 cm2 – idealnie nadającą się do trwałego usuwania włosów na większych obszarach ciała. Dzięki nim samodzielnie możemy wykonać precyzyjny zabieg w krótkim czasie.

Depilator świetlny IPL od BaByliss

Babyliss

Depilator BaByliss Homelight Sensor ma 5 poziomów intensywności: od najniższego (poziom 1) do najwyższego (poziom 5). Zapewnia skuteczną, a przy tym bezpieczną depilację, ponieważ został wyposażony w system Skin Sensor – wykrywający kolor skóry i automatycznie regulujący intensywność światła, które jest na nią emitowane.

Dzięki niezwykłej wydajności i precyzji IPL G960E, pozwala na trwałe usunięcie 90% włosów już po ośmiu sesjach. Dodatkowym atutem urządzenia jest opcja połączenia go z aplikacją Homelight Connected za pośrednictwem Bluetooth. Ta z kolei, umożliwia  spersonalizowanie zabiegu, zaplanowanie kolejnego oraz ustawienie przypomnienia, dotyczącego terminu kolejnej depilacji. Ergonomiczny kształt sprawia, że urządzenie jest nie tylko przyjemne w użytkowaniu, ale również możemy zabrać je ze sobą gdziekolwiek chcemy.

Depilator świetlny IPL od BaByliss

BaByliss

 

 Cena: ok. 1399 zł

O firmie BaByliss

Wszystko zaczęło się od lokówki. Dziś marka mieszcząca się nadal pod Paryżem i niedawno świętująca swoje 50 urodziny, nieustannie wprowadza udoskonalenia i innowacje technologiczne, dzięki którym nasze włosy stają się jeszcze piękniejsze. Obecnie największym bestsellerem jest lokówka automatyczna – niezwykle prosta
i intuicyjna w obsłudze. Wieloletnie doświadczenie w pracy z włosami pozwoliło firmie BaByliss PRO osiągnąć pozycję lidera w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego
oraz profesjonalnych kosmetyków do włosów. Lokówki, prostownice, suszarki
oraz kosmetyki stylizujące i pielęgnacyjne od lat służą fryzjerom w salonach urody
na całym świecie.

Najważniejsze dla marki jest ich francuskie dziedzictwo, kreatywność i innowacyjność, dzięki której włosy stają się piękniejsze dzień po dniu. Firma BaByliss nie zapomina również o mężczyznach. Marka BaByliss For MEN ma w portfolio także męski asortyment: trymery do zarostu, maszynki do strzyżenia, multitrymery wielofunkcyjne oraz mini trymery w sztyfcie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (165 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...