Depilacja Vectus – nowość!

Przedstawiamy nowość z dziedziny epilacji laserowej. Wraz z lek. med. Krzysztofem Mirackim z zespołu BeautymeD przedstawiamy zalety nowej technologii i przybliżamy nową metodę, jaką jest depilacja Vectus .

Depilacja Vectus zabieg dr Miracki

Depilacja Vectus – Czyli co się zmieniło?

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus™ jest najnowocześniejszym i niezwykle bezpiecznym laserem epilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią wszystkie dostępne metody na rynku. Vectus to pionier wśród laserów, cieszy się największą skutecznością. Ten medyczny laser diodowy najnowszej generacji stosuje najwyższe możliwe do zastosowania parametry zabiegów.

VECTUS  jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu dobiera parametry zabiegu w zależności od fototypu skóry pacjenta. Dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta.  Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.

Jego wyjątkowość polega na tym, że działa również na trudne do usunięcia jasne lub rude włosy, dostępne na rynku lasery epilacyjne usuwają skutecznie tylko ciemne owłosienie.

Laser Vectus™ zapewnia bardzo wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

Zwiększona głowica zabiegowa lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 40 min zamiast 3 godzin w przypadku lasera Light Sheer.

Epilacja laserem diodowym Vectus różni się od innych metod dostępnych na rynku skutecznością, komfortem dla pacjenta, a także szybkością wykonywanego zabiegu.

Depilacja Vectus – Kiedy możemy go stosować?

W odróżnieniu od innych dostępnych laserów na rynku,  zabiegi depilacji laserem Vectus możemy wykonywać o każdej porze roku. W okresie letnim zaleca się unikanie słońca dwa tygodnie przed każdym zabiegiem, aby uniknąć możliwości wytworzenia przebarwień skórnych.

Depilacja Vectus – Skuteczna bez względu na kolor włosów

Vectus wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

Depilacja Vectus – Jak często?

W zależności od obszaru ciała wykonuje się zabiegi w odstępach czterech do dziesięciu tygodni, natomiast zaleca się wykonanie czterech do sześciu zabiegów

Depilacja Vectus – Długość zabiegu

Czas trwania pojedynczego zabiegu zależy od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi. Epilację bikini, pach oraz nóg można wykonać w godzinę czasu dzięki dużej głowicy, która posiada powierzchnię emitującą światło o wielkości 23x38mm.

Jeśli męczy Cię uporczywe owłosienie, masz dość długotrwałej i bolesnej depilacji nie przynoszącej oczekiwanych efektów być może powinnaś zastanowić się nad metodą laserową? Jest mniej bolesna od klasycznej depilacji i daje trwalszy efekt!

 

Polecamy również: Domowa depilacja – którą metodę wybrać?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  28 stycznia 2015 08:05

  Szkoda, że te zabiegi są drugie, bo bardzo wygodnie byłoby sobie zrobić coś takiego:-).

  Odpowiedz
 2. martucha180  28 stycznia 2015 10:57

  A jaka cena?

  Odpowiedz
 3. bbo  28 stycznia 2015 13:17

  Coraz więcej możliwości pozbycia się niechcianego owłosienia.

  Odpowiedz
 4. gusia.  30 stycznia 2015 09:34

  Brawo działa na jasne i rude owłosienie! Pomoże wielu osobom ,choć mnie nie dotyczy problem rudych,ani jasnych 😉

  Odpowiedz
 5. egui  2 lutego 2015 17:32

  Dla mnie jedynym poważnym minusem laserowego usuwanie owłosienia jest ból. Przy okolicach bikini aż przygryzałam palce, chociaż i tak podobno byłam bardzo dzielna, tak więc w tym przypadku ogromnym plusem jest poprawienie komfortu pacjenta i skrócenie czasu zabiegu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany