Depilacja czy epilacja? Jak się pozbyć niechcianego owłosienia na zawsze?

Metod pozbycia się niechcianego owłosienia jest dużo. Większość z nich jest niestety bolesna a także  nie daje trwałych efektów. Jak pozbyć się zbędnego owłosienia skutecznie? Zamiast zabiegowi depialcji poddajmy się zabiegowi epilacjiEpilacja jest bowiem uznawana za najskuteczniejszą metodę na pozbycie się niepożądanego owłosienia.

 

Epilacja

Podczas zabiegu epilecji, w odróżnieniu od depilacji, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu, możemy też zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet.

Przykładowym laserem, który służy do epilacji jest LinScan. Nie jest jednak zwykłym laserem. Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej. Przykładowo zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 min. Wysoką skuteczność gwarantuje natomiast technologia linearnego skanowania i automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów.

Epilacja zazwyczaj może być stosowana na wszystkich partiach skóry, ale skuteczność tej metody z reguły w dużej mierze zależy od odcienia karnacji i koloru owłosienia. Jednak LinScan, dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu daje gwarancję bezpiecznej i skutecznej epilacji zarówno w przypadku jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry.

Ostatnią, ale jedną z ważniejszych zalet jest jedynie niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być niestety bardzo bolesne i często wymagają wielokrotnego powtarzania. Epilacja laserem LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje również ryzyko podrażnień.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...