Deni Cler i Manifesto del Colore – premiera najnowszej kolekcji na sezon Wiosna Lato 2022

Manifesto del Colore to tytuł najnowszej kolekcji Deni Cler na sezon Wiosna Lato 2022. Jej premiera miała miejsce 21 stycznia w warszawskiej Fabryce Norblina. Wśród gości nie zabrakło ważnych osobistości świata mody oraz gwiazd. W stylizacjach od Deni Cler pojawiły się między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Więdłocha i Grażyna Wolszczak.

Fot. mat. nadesłane

Manifesto del Colore, czyli Deni Cler na sezon Wiosna Lato 2022

W miniony piątek j Fabryce Norblina odbyła się premiera najnowszej kolekcji Deni Cler „Manifesto del Colore” – marka zaprezentowała propozycję na sezon wiosna/lato 2022. Nazwa kolekcji opowiada o potrzebie zmian w naszym życiu.

– Moda jest sztuką niezwykle bliską człowiekowi, pozwala na ekspresję samego siebie, ubiór wpływa na to, jak się czujemy. Planując tę kolekcję wiedzieliśmy, że chcemy, żeby była optymistyczna i energetyczna. Koncentrujemy się na klientce i jej potrzebach. Relacje z kobietami, które do nas przychodzą są dla nas kluczowe. Ważne jest tworzenie społeczności. Marka Deni Cler ma lojalną grupę odbiorców. Wiemy, dla kogo projektujemy – mówi Iwona Kossmann, prezes Deni Cler.

Kolekcja została stworzona z myślą o środowisku. Deni Cler to nurt „slow fashion”. We wszystkich projektach wykorzystywane są wysokiej jakości biodegradowalne tkaniny. Marka stawia też na ponadczasowe kroje, dzięki czemu ubrania służą na dłużej niż jeden sezon.

O tym, czy produkt jest zrównoważony decyduje nie tylko tkanina, lecz także cały proces jego powstawania. Kupując takie rzeczy dbamy o otoczenie, bo go nie zanieczyszczamy częstym wyrzucaniem produktów. Dbanie o środowisko to jedno z najważniejszych wyzwań na świecie nie tylko w branży mody – mówi Iwona Kossmann.

Gwiazdy na premierze kolekcji Deni Cler

Premiera kolekcji “Manifesto del Colore” przyciągnęła tłumy gwiazd i najważniejszych osobistości świata mody i biznesu. W stylizacjach Deni Cler mogliśmy podziwiać między innymi Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Więdłochę, Martę Kielczyk, Grażynę Wolszczak, Joannę Racewicz, Agnieszkę Sienkiewicz, Grażynę Szapołowską, Dorotę Miśkiewicz i Karolinę Pilarczyk.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler „Manifesto del Colore” Wiosna Lato 2022 / Fot. mat. nadesłane

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więcdłocha na premierę kolekcji włożyła jeansy, niebieską koszulę, a blasku całej stylizacji nadał czerwony płaszcz, narzucony na ramiona: „Uwielbiam kaszmirowe płaszcze marki Deni Cler. Swój noszę cały czas i wiem, że zostanie ze mną na długie lata. Pierwsza rzecz jaką nabyłam od Deni Cler to szpilki, które nosze do tej pory” – mówiła aktorka.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Agnieszka Więdłocha na pokazie Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Agnieszka Sienkiewicz

Na premierze kolekcji pojawiła się również Agnieszka Sienkiewicz: „Deni Cler to świetna jakość, klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu i z pewnością każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Życzę marce Deni Cler rozwoju i świadomych konsumentów, a także, żeby zostawała przy tych samych trendach, co do tej pory” – komentowała aktorka.

Agnieszka Sieniewicz Deni Cler

Agnieszka Sieniewicz na premierze kolekcji Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz na evencie pojawiła się w stylizacji odważnie łączącej kolory – założyła czerwony garnitur i żółty płaszcz: „Lubię zarówno klasykę, jak i kolorowe, nieoczywiste zestawienia, a najchętniej łączyłabym oba te nurty. Kolory, które są w tym sezonie są absolutnie piękne, wiosenne i energetyczne. Marka Deni Cler ubiera, a nie przebiera kobiety. Jest odpowiednia na wielkie wyjścia, a także na czas spędzony z przyjaciółmi” – mówiła dziennikarka

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Joanna Racewicz na pokazie Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Modne kolory na Wiosnę i Lato 2022

Kolekcja „Manifesto del Colore” jest jedną z najodważniejszych kolekcji Deni Cler ostatnich lat pod względem kolorystyki. Projektanci marki, stawiając na intensywne i mocne kolory zwracają uwagę na to, jak ważne jest, by mimo sytuacji na świecie odważnie i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Kolekcja w eklektyczny sposób łączy ze sobą kroje formalne i casualowe, naturalne tkaniny z doskonałą formą.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Kolekcja „Manifesto del Colore” składa się z sześciu kapsuł, każda z nich będzie wprowadzana co miesiąc od stycznia do czerwca. Poszczególne linie stylistyczne, zatytułowane od nazw kwiatów, razem tworzą spójną, rozwijającą się w czasie historię. Kolorami wiodącymi w tym sezonie będą czerwień, fuksja i Błękiti Al Aqua.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Zachęcamy do obejrzenia nowej kolekcji w salonach Deni Cler oraz sklepie internetowym marki: https://denicler.eu/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (58 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  27 stycznia 2022 22:28

    Piękna ta kolekcja.

    Odpowiedz
  2. janka1312  27 stycznia 2022 22:58

    ochrona środowiska jest niesamowicie ważna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany