Deni Cler i Manifesto del Colore – premiera najnowszej kolekcji na sezon Wiosna Lato 2022

Manifesto del Colore to tytuł najnowszej kolekcji Deni Cler na sezon Wiosna Lato 2022. Jej premiera miała miejsce 21 stycznia w warszawskiej Fabryce Norblina. Wśród gości nie zabrakło ważnych osobistości świata mody oraz gwiazd. W stylizacjach od Deni Cler pojawiły się między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Więdłocha i Grażyna Wolszczak.

Fot. mat. nadesłane

Manifesto del Colore, czyli Deni Cler na sezon Wiosna Lato 2022

W miniony piątek j Fabryce Norblina odbyła się premiera najnowszej kolekcji Deni Cler „Manifesto del Colore” – marka zaprezentowała propozycję na sezon wiosna/lato 2022. Nazwa kolekcji opowiada o potrzebie zmian w naszym życiu.

– Moda jest sztuką niezwykle bliską człowiekowi, pozwala na ekspresję samego siebie, ubiór wpływa na to, jak się czujemy. Planując tę kolekcję wiedzieliśmy, że chcemy, żeby była optymistyczna i energetyczna. Koncentrujemy się na klientce i jej potrzebach. Relacje z kobietami, które do nas przychodzą są dla nas kluczowe. Ważne jest tworzenie społeczności. Marka Deni Cler ma lojalną grupę odbiorców. Wiemy, dla kogo projektujemy – mówi Iwona Kossmann, prezes Deni Cler.

Kolekcja została stworzona z myślą o środowisku. Deni Cler to nurt „slow fashion”. We wszystkich projektach wykorzystywane są wysokiej jakości biodegradowalne tkaniny. Marka stawia też na ponadczasowe kroje, dzięki czemu ubrania służą na dłużej niż jeden sezon.

O tym, czy produkt jest zrównoważony decyduje nie tylko tkanina, lecz także cały proces jego powstawania. Kupując takie rzeczy dbamy o otoczenie, bo go nie zanieczyszczamy częstym wyrzucaniem produktów. Dbanie o środowisko to jedno z najważniejszych wyzwań na świecie nie tylko w branży mody – mówi Iwona Kossmann.

Trendy Wiosna Lato 2022. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Trendy Wiosna Lato 2022. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Nie od dziś wiadomo, że “moda kołem się toczy”, a w tym sezonie bardzo dobitnie to zauważymy. Trendy sezonu Wiosna Lato 2022 to liczne nawiązania do mody sprzed dekady. Wreszcie na ulicy ponownie zobaczymy zapowiadany już od kilku sezonów powrót biodrówek, mini torebek i mikro mini spódnic. Oczywiście to nie jedyne trendy, które będą najbardziej pożądane w nadchodzącym sezonie, ale jedne z najsilniejszych. Ponadto, wśród hitów modowych Wiosna Lato 2022 pojawią się dziergane topy, sukienki w antycznym stylu, najmodniejszy kolor sezonu, czyli very peri i pomarańcz. Każda z nas znajdzie coś dla siebie!

Gwiazdy na premierze kolekcji Deni Cler

Premiera kolekcji “Manifesto del Colore” przyciągnęła tłumy gwiazd i najważniejszych osobistości świata mody i biznesu. W stylizacjach Deni Cler mogliśmy podziwiać między innymi Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Więdłochę, Martę Kielczyk, Grażynę Wolszczak, Joannę Racewicz, Agnieszkę Sienkiewicz, Grażynę Szapołowską, Dorotę Miśkiewicz i Karolinę Pilarczyk.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler „Manifesto del Colore” Wiosna Lato 2022 / Fot. mat. nadesłane

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więcdłocha na premierę kolekcji włożyła jeansy, niebieską koszulę, a blasku całej stylizacji nadał czerwony płaszcz, narzucony na ramiona: „Uwielbiam kaszmirowe płaszcze marki Deni Cler. Swój noszę cały czas i wiem, że zostanie ze mną na długie lata. Pierwsza rzecz jaką nabyłam od Deni Cler to szpilki, które nosze do tej pory” – mówiła aktorka.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Agnieszka Więdłocha na pokazie Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Agnieszka Sienkiewicz

Na premierze kolekcji pojawiła się również Agnieszka Sienkiewicz: „Deni Cler to świetna jakość, klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu i z pewnością każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Życzę marce Deni Cler rozwoju i świadomych konsumentów, a także, żeby zostawała przy tych samych trendach, co do tej pory” – komentowała aktorka.

Agnieszka Sieniewicz Deni Cler

Agnieszka Sieniewicz na premierze kolekcji Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz na evencie pojawiła się w stylizacji odważnie łączącej kolory – założyła czerwony garnitur i żółty płaszcz: „Lubię zarówno klasykę, jak i kolorowe, nieoczywiste zestawienia, a najchętniej łączyłabym oba te nurty. Kolory, które są w tym sezonie są absolutnie piękne, wiosenne i energetyczne. Marka Deni Cler ubiera, a nie przebiera kobiety. Jest odpowiednia na wielkie wyjścia, a także na czas spędzony z przyjaciółmi” – mówiła dziennikarka

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Joanna Racewicz na pokazie Deni Cler / Fot. mat. nadesłane

Modne kolory na Wiosnę i Lato 2022

Kolekcja „Manifesto del Colore” jest jedną z najodważniejszych kolekcji Deni Cler ostatnich lat pod względem kolorystyki. Projektanci marki, stawiając na intensywne i mocne kolory zwracają uwagę na to, jak ważne jest, by mimo sytuacji na świecie odważnie i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Kolekcja w eklektyczny sposób łączy ze sobą kroje formalne i casualowe, naturalne tkaniny z doskonałą formą.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Kolekcja „Manifesto del Colore” składa się z sześciu kapsuł, każda z nich będzie wprowadzana co miesiąc od stycznia do czerwca. Poszczególne linie stylistyczne, zatytułowane od nazw kwiatów, razem tworzą spójną, rozwijającą się w czasie historię. Kolorami wiodącymi w tym sezonie będą czerwień, fuksja i Błękiti Al Aqua.

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Deni Cler i Manifesto del Colore 2022

Zachęcamy do obejrzenia nowej kolekcji w salonach Deni Cler oraz sklepie internetowym marki: https://denicler.eu/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  27 stycznia 2022 22:28

    Piękna ta kolekcja.

    Odpowiedz
  2. janka1312  27 stycznia 2022 22:58

    ochrona środowiska jest niesamowicie ważna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany