Rozświetlające masło do ciała z serii INSPIRATION Dead Sea Mud SPA Apis Natural Cosmetics

Przedstawiamy nowość na kosmetycznych półkach sklepowych, czyli ultra odżywcze rozświetlające masło do ciała z minerałami z Morza Martwego i masłem shea marki Apis Natural Cosmetics z serii INSPIRATION Dead Sea Mud SPA

 masło do ciała Apis Natural Cosmetics

Seria kosmetyków profesjonalnych APIS NATURAL COSMETICS, oparta na wyjątkowych właściwościach czarnego błota oraz minerałów z Morza Martwego jest najsilniej rozpoznawalną serią produktową polskiego producenta. Marka od ponad 17 lat wykorzystuje do produkcji swych kosmetyków naturalne bogactwo Morza Martwego, czyli najbardziej skoncentrowanego źródła minerałów na świecie.

 Ultra odżywcze rozświetlające masło do ciała z minerałami z Morza Martwego i masłem shea marki Apis Natural Cosmetics to wyjątkowo skuteczny kosmetyk, który doskonale odbudowuje i chroni warstwę lipidową skóry. Pozostawia ją doskonale wygładzoną i natłuszczoną, a dzięki złotym drobinkom delikatnie rozświetloną o pięknym zdrowym kolorycie. Masło Apis intensywnie odżywia i pielęgnuje nawet najbardziej suchą skórę, natychmiastowo przynosząc jej ukojenie i błyskawiczną poprawę w wyglądzie. Produkt zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości specjalnej kompozycji składników, łączącej nawilżająco-dotleniających kompleks minerałów z Morza Martwego oraz ultra odżywcze masło shea o dużej dawce witaminy A i E z naturalnymi ekstraktami mango i ryżu. Warto wiedzieć, że błoto z Morza Martwego to niezwykle silnie zmineralizowany muł o dużej koncentracji mikro i makroelementów, związków organicznych – aminokwasów, wit. z grupy B, który doskonale absorbuje toksyny i inne zanieczyszczenia, uaktywnia przemianę komórkową oraz poprawia dynamikę krążenia podskórnego, aktywizuje funkcje skóry.

Pojemniść:  200 g

Cena: ok. 24 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (166 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...