Cierpisz na bezsenność? Poznaj darmowy serwis emitujący… filmy do spania!

Cierpiący na bezsenność sięgają po różne sposoby zwalczenia tego problemu. Jedni medytują i wykonują asany, inni wspominają dawne lekcje matematyki albo liczą w myślach swoje oszczędności, są i tacy, którzy włączają nudny film i pozwalają, by znużenie jego oglądaniem wprowadziło ich w senny nastrój. Ta ostatnia opcja zawsze wiązała się jednak z pewnym ryzykiem – co, jeśli włączony akurat film okaże się interesujący i wciągnie nas bez reszty, niwecząc wizję spokojnego snu? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośniczek tej formy zasypiania – nie musicie już dłużej bać się tego ryzyka, bo w sieci pojawił się Napflix – darmowy portal emitujący filmy do spania!

filmy do spania

źródło: www.pixabay.com

Cierpisz na bezsenność? Poznaj darmowy serwis emitujący… filmy do spania!

Zobacz także: Jak radzić sobie z bezsennością?

 

Napflix to serwis gromadzący wyłącznie produkcje o określonym charakterze, a mianowicie te, które nie zachwycają przemyślaną, pełną intryg fabułą i nie przyprawiają o dreszcze czy przyspieszone bicie serca. W końcu w całym tym projekcie chodzi o to, by łagodnie pchnąć widza w objęcia Morfeusza. I trzeba przyznać, że twórcy strony naprawdę się o to postarali!

 

Użytkownicy Napflixa mogą bowiem wybierać spośród wielu kategorii. Do wyboru są arcynudne projekcje z dziedzin, takich jak:

  • dokumenty
  • sport
  • muzyka
  • edukacja
  • gry komputerowe
  • relaks
  • religia

a nawet… codzienne czynności, ukazujące np. wnętrze zmywarki piorącej naczynia, filatelistów prezentujących swoje kolekcje znaczków, śpiącą pandę czy ludzi, którzy rozpalają ognisko i po prostu przed nim siedzą. Bardziej „ekscytujące” produkcje to np. relacja z turnieju szachowego lub z meczu waterpolo, film o kroplach deszczu, dokument o życiu rybek akwariowych, ujęcia z łąki pełnej pasących się owiec czy wreszcie kurs języka klingońskiego. Zapewniamy, że pomysłowość twórców dobierających filmy pod kątem „nudności” naprawdę Was zaskoczy!

 

Jeżeli jednak nadal nie jesteście pewne, czy ta forma walki z bezsennością sprawdzi się także w Waszym przypadku, zobaczcie napflixową próbkę, ukazującą flamingi w ich naturalnym otoczeniu:

Czy ktoś jeszcze pomyślał właśnie o drzemce?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...