Modne i stylowe damskie fryzury z przedziałkiem na środku i z boku głowy

Fryzury z przedziałkiem to najczęściej wybierane uczesania. O wiele mniej kobiet decyduje się na fryzury gładko zaczesane do tyłu. Fryzury z przedziałkiem na środku lub z boku głowy królują na naszych ulicach. Wiele z nas nie zdaje sobie też sprawy z tego, jak łatwo można odświeżyć look zmieniając stronę przedziałka. Często przez wiele lat nosimy fryzurę z przedziałkiem po tej samej stronie lub niezmiennie na środku głowy. Poznaj najmodniejsze fryzury z przedziałkiem i odważ się na zmiany.

Spis treści:

W świecie show-biznesu i ikon stylu są osoby, które nieodłącznie kojarzą się wszystkim ze swoją fryzurą. Taką osobą np. jest Anna Wintour, szefowa Vogue, którą wszyscy znamy z perfekcyjnej fryzury z przedziałkiem na środku głowy. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, to właśnie taka symetryczna fryzura jest najmodniejsza. Kiedyś po przedziałek na środku sięgały jedynie osoby o idealnych rysach twarzy. Dziś już wiemy, że nie musimy przejmować się takimi opiniami. W praktyce, fryzury z przedziałkiem na środku mogą pasować każdemu. Poznaj sekrety dobrze dobranej fryzury z przedziałkiem!

Fryzury z przedziałkiem inspiracje

Najmodniejsze fryzury z przedziałkiem

Fryzury z przedziałkiem nigdy nie wyjdą z mody. Zarówno te na środku głowy, jak i te asymetryczne po boku, to absolutna klasyka. W tym roku do grona najbardziej pożądanych trendów fryzjerskich dołączają fryzury z przedziałkiem w kształcie zygzaka. Jak dobrać odpowiedni przedziałek do swojej fryzury? Zaczesać na bok, czy symetrycznie na środku głowy, a może zaszaleć i odważyć się na zygzaka? Sprawdź, która fryzura pasuje Ci najbardziej!

Modne fryzury Wiosna Lato 2022. Jakie cięcia i kolory włosów królują w tym sezonie?

Modne fryzury Wiosna Lato 2022. Jakie cięcia i kolory włosów królują w tym sezonie?

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna! Wiele kobiet na wiosnę chce nieco zaszaleć z włosami - blondy, pasemka, odświeżenie koloru, drastyczne cięcia. Na jakie fryzury postawić jeśli chcemy coś zmienić, ale pozostać trendy? Zebrałyśmy dla Was modne fryzury Wiosna Lato 2022 - zestawienie najsilniejszych trendów w tym sezonie. Zobacz jakie cięcia, kolory i upięcia królują tej wiosny.

Fryzury z przedziałkiem na środku głowy

Przedziałek na środku głowy to największy hit tego sezonu. Wróciły do niego największe gwiazdy, królował na tegorocznych wybiegach. Fryzury z przedziałkiem na środku głowy są dziewczęce i twarzowe. Nie są uniwersalnym uczesaniem, nie będą każdemu pasować, ale wiele z nas będzie zadowolonych z efektu. Przedziałek na środku głowy najlepiej pasuje osobom, które mają owalną twarz o regularnych rysach. Symetryczny podział włosów niestety podkreśla asymetryczność twarzy, wysokie czoło lub niezgrabny nos, który wolałybyśmy nieco zakamuflować. Fryzury z przedziałkiem na środku głowy sprawiają, że okrągła twarz będzie sprawiać wrażenie jeszcze okrąglejszej.

fryzury z przedziałkiem na środku

Fot. East News

fryzury z przedziałkiem na środku głowy

Fot. TRAVIS NESBITT on Unsplash

Fryzury z przedziałkiem na środku głowy pocieniowane włosy

Fot. East News

Przedziałek na środku głowy doskonale pasuje do dłuższych włosów i gęstych lub kręconych.

komu pasuja fryzury z przedziałkiem na środku

Fot. East News

Fryzura Anny Wintour przedziałek na środku głowy

Fot. East News

fryzury z przedziałkiem na środku głowy

Fot. East News

modne fryzury z przedziałkiem

Fot. East News

Fryzury z przedziałkiem na środku głowy komponują się z jedną z najmodniejszych grzywek w typie “curtain bangs”.

Przedziałek z boku głowy

Zdecydowanie najwięcej kobiet sięga po fryzury z przedziałkiem na boku. Asymetryczne ułożenie włosów ukrywa wszelkie nieregularności w rysach twarzy, od których chcemy odwrócić uwagę. Przedziałek na boku pasuje włosom o każdej długości – świetnie komponuje się z długimi włosami, krótszymi, long bobem oraz krótkim cięciem. Możesz dowolnie eksperymentować ze stroną. Spróbuj zmienić stronę przedziałka nawet jeśli przez kilka lat nosisz go po innej. Taki zabieg szybko nada włosom objętości.

pocieniowane włosy przedziałek na boku

Fot. East News

fryzury z przedziałkiem na boku

Fot. East News

przedziałek na boku

Fot. Mathilde Langevin on Unsplash

fryzura z przedziałkiem po boku

Fot. East News

przedziałek na boku głowy

Fot. East News

krótka fryzura z przedziałkiem na boku

Fot. East News

Fryzury z przedziałkiem: zygzak

Fryzury z przedziałkiem w kształcie zygzaka to wyjątkowo modna propozycja tej wiosny. Nawiązuje do lat 90. Niegdyś uznany za kicz, dziś wraca do łask. Przedziałek zygzak w tym roku na swoich włosach zaprezentowała już Bella Hadid i Kendall Jenner – największe ikony współczesnego stylu. Przedziałek w kształcie zygzaka można wykonać zarówno na środku głowy, jak i po boku. Warto wiedzieć, że taki przedziałek optycznie zwiększy objętość włosów i sprytnie ukryje odrosty. Warto spróbować! Zwłaszcza, gdy kochasz lata 90. i modę z tamtych czasów.

fryzury z przedziałkiem zygzakiem

Jak wykonać perfekcyjny przedziałek?

W wykonaniu przedziałka nie ma nic trudnego. Jeśli jednak chcesz, by był on perfekcyjny, zaopatrz się w dobry grzebień. Najlepiej taki, który z jednej strony jest zakończony szpikulcem. Idealnie sprawdza się on w wyznaczaniu przedziałka. Aby efekt był trwały, warto zrobić przedziałek tuż po myciu, na mokro.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,92 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  17 lipca 2022 19:30

    Takie sobie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany