Damska kolekcja Lee wiosna – lato 2016

Czy tak jak My już tęsknicie za wiosną i wiosenną garderobą? Kolekcja Lee wiosna – lato 2016 już obiecuje nam ciepłe dini – i to w jakim stylu! Znajdziemy w niej nowe fasony i tkaniny. Kolekcja jest bardzo różnorodna kolorystycznie, najdziemy w niej przygaszony róż, militarną zieleń, intensywny żółty, czy odcienie błękitu. Zapraszamy do galerii!

Kolekcja Lee wiosna - lato 2016

Kolekcja Lee wiosna – lato 2016- co nowego?

Kultowe modele rurek Lee z wąską, prostą nogawką powracają obok modelujących sylwetkę dzwonów. Świeża interpretacja Scarlett – uniwersalnego fasonu rurek z pięcioma kieszeniami – wykonana została z nowoczesnej elastycznej tkaniny o naturalnie wykończonym brzegu. Kolekcja Lee wiosna – lato 2016 obejmuje również superwąskie rurki Toxey z nogawkami sięgającymi do kostki, zakończonymi zamkiem błyskawicznym. Pojawia się ponadto Skyler z wysokim stanem, a także Emlyn o nowoczesnym prostym kroju, w którym każda pupa wygląda świetnie.

Nowością w tym sezonie jest Auberry, fason o szerokiej nogawce sięgającej do kostki, inspirowany współczesnym stylem ulicznym gwiazd. W kolekcji znalazł się także delikatnie rozszerzany krój Annetta we współczesnym wydaniu, fantastyczne dzwony Joliet oraz model Sallie – jeszcze lepszy niż klasyczne boyfriendki.

Poprzez nowe efekty prania i procesy obróbki kolekcja damska Lee wiosna – lato 2016 nadaje trzem wyjątkowym rodzajom denimu – czarnemu, niebieskiemu i w odcieniu złamanej bieli – różne kształty i interpretacje, od dżinsu bez żadnych modyfikacji, po denim z efektami zniszczenia. Wszystkie warianty wyposażono w kultową naszywkę Lee ze skóry bydlęcej z włosiem, stosowaną od 70 lat. Każde kolejne wykończenie to większa intensywność procesów obróbki – od całkowicie niemodyfikowanego denimu poprzez „średnio znoszone”, aż po dżinsy mocno poprzecierane i połatane. Dżins typu „moonwash” inspirowany latami 80. XX wieku pojawia się w kolekcji w czystej, nieskazitelnej postaci.

Zapraszamy do galerii: Damska kolekcja Lee wiosna – lato 2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (251 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...