Damą być… Letnie stylizacje z wachlarzem na różne okazje

Czasem, by szybko zbudować perfekcyjny look w stylu damy potrzeba naprawdę niewiele. Czerwona szminka, kapelusz, eleganckie szpilki, porządna biżuteria lub ciekawie dobrane akcesoria mogą załatwić sprawę. Na fali powrotu do klasyki i długich sukni, proponujemy Wam dziś stylizacje z wachlarzem. Zobaczcie, jak ciekawie zinterpretowały ten temat nasze Inspirantki!

Pierwszy z wyróżnionych outfitów obrał za bazę modną białą sukienkę z ażurowymi prześwitami. Jej delikatny, nienarzucający się styl ożywiły ciekawe dodatki – torebka Moschino z młodzieżowym, wakacyjnym wzorem na klapie, ekscentryczne szpilki oraz zabawna biżuteria z owadem i geometrycznymi figurami. Zwieńczeniem całości jest wielobarwny wachlarz przedstawiający obraz. Zestaw tworzy całość idealną na letnie wyjście na wernisaż, do teatru czy na stand up. Sprawdzi się również na randce w kawiarence na bulwarach czy tarasie!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest Fionka. Gratulujemy!

biała sukienka, wachlarz

 

Drugi outfit to piękne i nieco orientalne połączenie szyfonowej sukienki przeszywanej gumkami z sandałkami na koturnie z plecionki, dużą, połyskliwą shopperką w odcieniu złota, ciemnymi okularami i elegancką, złocistą biżuterią w egzotycznym stylu. Wyrazu dodaje całości pięknie dobrany, hiszpański wachlarz o wąskich skrzydełkach, którym z powodzeniem schłodzimy się w upalny dzień podczas spaceru lub dalekiej podróży w stylu urodzonych vagabondów!

 

Druga wybrana przez nas stylizacja to dzieło Eli. Gratulacje!

stylizacje z wachlarzem

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Zwachlarzem

#Grunge

#Okulary

#Deszczowapiosenka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (74 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany