Czym się różni lokówka automatyczna od zwykłej?

Delikatne i lekkie lub zbite, o zdecydowanym skręcie – zarówno lokówki automatyczne, jak i klasyczne modele pozwalają na szybkie ułożenie wymarzonej fryzury. Wiele z nich nadaje włosom niezwykłej objętości oraz poprawia ich kondycję i strukturę. Dzięki ich niewielkim rozmiarom sprawdzą się podczas podróży służbowej, a także w trakcie wakacyjnego wypadu nad morze. Jednak co lepiej wybrać – lokówkę automatyczną czy zwykłą?

Lokówka automatyczna a tradycyjne modele

Lokówka automatyczna czy zwykła – oto wybór, przed którym staje każda miłośniczka fal i loków. Klasyczne i stożkowe modele wymagają nieco wprawy. Przypalone końce i poparzenia skóry to ponura rzeczywistość każdej początkującej użytkowniczki lokówki tradycyjnej. Nie bez powodu coraz więcej kobiet decyduje się na modele, które jedynie za pomocą jednego przycisku nawijają na wałek pojedyncze pasmo włosów. Dlaczego warto wybrać lokówkę automatyczną? Od dobrze znanych, standardowych modeli różnią się m.in.:

  • szybkim działaniem – urządzenia nagrzewa się w krótkim czasie, a loki powstają w kilka sekund;
  • zmniejszonym ryzykiem poparzeń – używając lokówki automatycznej, nie uszkodzisz skóry głowy czy szyi;
  • prostą obsługą – wystarczy, że pasmo włożysz w wydzielone miejsce, a sprzęt sam nawinie twoje włosy;
  • niezawodną pracą – niezależnie od tego, którą sekcją włosów się zajmujesz, powstające pukle są do siebie podobne.

Szukasz niezawodnego urządzenia, które pozwoli Ci na stworzenie lekkich fal lub zwartych loków? Wypróbuj lokówkę automatyczną Philips SenseIQ, która nie tylko pozwoli Ci w kilka minut ułożyć wymarzoną fryzurę, ale dodatkowo zadba o strukturę Twoich włosów. Zastosowana technologia SenseIQ ochroni je przed zniszczeniem, a ultragładka powłoka wałka sprawia, że włosy zachowują 3 razy więcej nawilżenia . Co więcej, wbudowany cyfrowy czujnik zbada temperaturę każdego pasma oraz zapobiegnie ich przegrzaniu, zachowując do 95% naturalnej siły  i sprężystości.

Przy używaniu tradycyjnych egzemplarzy lokówek wszystko zależy od Twoich umiejętności – wydzieloną sekcję należy nawinąć na wałek, przytrzymać i po upływie kilku sekund zdjąć z grzałki. Choć początkowo wydaje się to niezwykle proste, to w rezultacie jest czasochłonne, a czasami również mało efektowne.

Lokówka automatyczna – jak używać?

Jak działa lokówka automatyczna Philips? To proste – wystarczy, że wydzielone pasmo przełożysz do komory urządzenia, a następnie naciśniesz i przytrzymasz przycisk kręcenia. Po usłyszeniu trzech krótkich sygnałów dźwiękowych Twój wymarzony loczek będzie gotowy! Boisz się, że pojedyncze włoski wkręcą się w wałek? Bez obaw – jego powierzchnia została maksymalnie wygładzona, dzięki czemu ryzyko wystąpienia bolesnego wypadku jest minimalne.

Warto wiedzieć:

Powierzchnia lokówki automatycznej Philips posiada dużą powierzchnię kręcenia, co pozwala na szybkie ułożenie włosów… nawet podczas leniwych, sobotnich poranków!

Lokówka automatyczna – efekty widoczne w kilka chwil!

Zwykle w przypadku tradycyjnych lokówek, aby zminimalizować ryzyko przypalenia, należy stosować specjalistyczne produkty tworzące barierę ochronną przed wysokimi temperaturami. Lokówka automatyczna Philips SenseIQ posiada kilka przydatnych ustawień (m.in. czasu), dzięki którym nie tylko zadecydujesz o wyglądzie loczków, ale dodatkowo dostosujesz pracę urządzenia do kondycji i struktury włosów.Ponadto zastosowana technologia w lokówce Philips SenseIQ minimalizuje wysuszenie pasm, zachowując do 70% ich naturalnego nawilżenia. Jednak to nie wszystko – jeżeli zmagasz się z brakiem objętości, ale marzysz o pięknych beach waves, urządzenie umożliwi Ci zakręcanie poszczególnych sekcji naprzemiennie, dzięki czemu powiększą optycznie ułożoną fryzurę. To wszystko bez zbędnych pianek i stylizatorów, które mogą przeciążyć Twoje włosy!


Artykuł sponsorowany

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (24 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...