Po czym poznać, że on nadal o Tobie myśli?

Ludzie rozstają się z różnych powodów.  Rzadko jednak są w stanie żyć normalnie po rozstaniu, pojawiają się okresy tęsknoty za byłym partnerem. Czasami okazuje się, że decyzja o rozstaniu może nie była do końca przemyślana. Dzisiaj podpowiadamy po czym poznać, ze on nadal o Tobie myśli!

miłość

Po czym poznać, że on nadal o Tobie myśli?  – Jest aktywny w Twoim kręgu w social media

Social media zdominowały nasze życie, również to towarzyskie. Twój były często komentuje Twoje posty, dodaje polubienia do Twoich zdjęć, albo komentarzy? Oczywiście to nie musi nic znaczyć, ale może jednak szuka kontaktu i śledzi co u Ciebie poprzez internet?

Po czym poznać, że on nadal o Tobie myśli?  – Późne telefony i wiadomości

Tęsknota przychodzi wieczorem. Twój były ma zwyczaj odzywania się od Ciebie o tej porze? Dzwoni do Ciebie żeby zapytać co słychać, wysyła wiadomości, szuka pretekstu, żeby z Tobą porozmawiać? To może być znak, że tęskni.

Po czym poznać, że on nadal o Tobie myśli?  – Często mówi o starych dobrych czasach

Czy to w rozmowie z przyjaciółmi, czy z Tobą wraca często do wspomnień okresu Waszego związku. Mówi o nim z sentymentem, wspomina dobre, zabawne chwile? Być może chciałby żeby wróciły?

Po czym poznać, że on nadal o Tobie myśli?  – Nalega na spotkanie

Chce się z Tobą spotykać, bo w końcu obiecaliście sobie, ze zostaniecie przyjaciółmi? Ma do Ciebie pełno pilnych spraw, albo po prostu chce spotkać się na niezobowiązującej kawie? Szukanie kontaktu z byłą dziewczyną może świadczyć o tym, że jego uczucia jeszcze nie wygasły i ma nadzieję na Wasz powrót?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. kasia87g  29 października 2016 07:22

  sama prawda!

  Odpowiedz
 2. mama_kazala  29 października 2016 20:33

  lepiej nie

  Odpowiedz
 3. janka1312  30 października 2016 23:19

  oczywiste oczywistości 😉

  Odpowiedz
 4. Hidari11  1 listopada 2016 07:36

  To bardzo mało oznak. Poza tym wydaje mi się, że wielu facetów ukrywa swoje uczucia. Wtedy ciężko wyczuć, czy dziewczyna mu się dalej podoba.

  Odpowiedz
 5. Jaworka  6 listopada 2016 20:14

  Jeśli o mnie myśli to zadzwoni choćby spytać i jakąś błahostkę czy będzie dążył aby przebywać w mojej bliskości tym samym towarzystwie no i to wodzenie wzrokiem za osobą która się podoba

  Odpowiedz
 6. Żaneta  26 listopada 2016 09:39

  Prawda , prawda , prawda ! Mój chłopak mimo że rozstaliśmy się i obiecaliśmy sobie że nie będziemy się kontaktować to po pewnym czasie zaczął do mnie pisać . Pytał o takie sprawy którymi w związku się nie interesował np. jak w nowej pracy, co robię tam , co jadłam , czy byłam u tego lekarza i co mi powiedział itp. Na początku byłam zimna dla niego bo wkońcu zerwaliśmy nie chciałam żeby myślał że tęsknie o nim. Starałam się zachowywać z dystansem ale potem poleciało coraz więcej pisaliśmy , spotkalismy się z pretekstem że zostawił u mnie bluzę i tak wylądowaliśmy w łóżku i zeszliśmy się. Teraz nadal jest dla mnie obojętny jak wcześniej i dzisiaj ma przyjechać po swoje rzeczy i się pożegnać. Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie ….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany