Czy wyjść za Niego za mąż? Oto 10 znaków, które Ci podpowiedzą

Jesteście razem już jakiś czas, a Ty nadal nie jesteś pewna, co odpowiedzieć, kiedy On wreszcie Ci się oświadczy? Sprawdź, po czym poznać, że powinnaś za niego wyjść i zastanów się, czy Twój partner wysyła wystarczająco dużo właściwych sygnałów! Po tym artykule odpowiedź na pytanie: „ Czy wyjść za Niego za mąż ” – nie będzie już taka trudna.

Czy wyjść za Niego za mąż 

Przeczytaj także: Po czym poznać szczęśliwą parę – 5 oznak

Czy wyjść za Niego za mąż? On wciąż się Tobą chwali

Zakochany mężczyzna, który chce dla swojej partnerki jak najlepiej, nie powinien być nigdy zazdrosny o jej sukcesy. Jeśli więc Twój partner nie może się Ciebie nachwalić i zachowuje się, jak Twój największy fan, informując Waszych znajomych o każdym Twoim sukcesie, począwszy od awansu w pracy, a skończywszy na wygranym konkursie na najlepsze hasło reklamowe jakiegoś sklepu, i jest przy tym szczery, masz przy sobie odpowiedniego kandydata na męża!

Czy wyjść za Niego za mąż? Jest zdolny do poświęceń

Mężczyzna, który chce być Twoim mężem, będzie uwzględniał Cię w swoich planach i – jeśli to będzie konieczne – dostosuje do Ciebie przynajmniej niektóre rozwiązania zastosowane w swoim życiu. Jeżeli On z miłości do Ciebie zdecydował się na przeprowadzkę do innego miasta, zgodził się żyć pod jednym dachem z Twoim psem, choć nie przepada za zwierzętami i znacząco ograniczył wyjścia z kolegami, żeby mieć więcej weekendów tylko dla Was, masz w domu prawdziwy skarb.

Akceptuje prawdziwą Ciebie

Mężczyzna, który myśli o Tobie poważnie, nie będzie chciał Cię zmieniać. Może spróbować wpłynąć na Ciebie w kwestii palenia papierosów czy zdrowszego odżywiania, ale na pewno nie będzie oczekiwał, żebyś zmieniła zainteresowania, wyparła się znajomych czy zaczęła nosić zupełnie inne ubrania. Żadnych udoskonaleń i ulepszeń! W końcu dla niego jesteś idealna!

Wesele-trendy

Polecamy: Suknie ślubne RINA COSSACK jesień-zima 2016/2017

Wieczny rycerz

Nawet jeśli Wasz związek ma już długi staż, on nadal zachowuje się wobec Ciebie szarmancko, wykonując małe rycerskie gesty. Zwróć uwagę, czy odbierając Cię z dworca, pomaga Ci wstawić walizkę do samochodu? Czy podczas spaceru w górach lub lesie pomoże Ci wspiąć się po stromym zboczu albo przeskoczyć przez strumyk? Czy zawsze otwiera przed Tobą drzwi? Wbrew pozorom to właśnie w najprostszych codziennych sytuacjach mężczyzna ujawnia swoje nastawienie!

Macie podobne priorytety

Jesteś pewna tego, że macie podobne plany względem dzieci, przyszłego domu i ewentualnej wspólnej przyszłości. Zapytana, jesteś w stanie odpowiedzieć, czy on zdecydowałby się na wzięcie urlopu ojcowskiego, przeprowadzkę do domku pod lasem lub wakacje w Grecji, bo już o tym rozmawialiście i zgodziliście się co do rozwiązania.

Dba o dobre stosunki z Twoją rodziną i przyjaciółmi

Mężczyzna, który chce zostać z Tobą na zawsze będzie się starał zachować dobre stosunki także z Twoim otoczeniem. Bez oporów zadzwoni do Twojej mamy, pojedzie z Tobą na komunię Twojej chrzestnej córki i weźmie udział w kolejnych nudnych (dla Niego) urodzinach przyjaciółki. Jest przecież świadomy, że w przyszłości kontakty z tymi osobami będą naturalną częścią jego codzienności.

dzieci_wesele

Zawsze Cię wysłucha

Mężczyźni są na ogół przyzwyczajeni do tego, że zasmucone lub zdenerwowane kobiety mają potrzebę wyżalenia się bliskiej osobie, ale niewielu z nich wykazuje cierpliwość, by słuchać tych wynurzeń. Jeśli Twój partner bez oporów jest gotów wysłuchać Twoich frustracji, z pewnością okaże się wspaniałym, pełnym empatii mężem!

 

Jesteś Jego pierwszym wyborem

Zawsze gdy On odkryje coś ciekawego, jest poruszony i pragnie się czymś podzielić czy choćby opowiedzieć nowy dowcip, jesteś pierwszą osobą, do której się zwraca. 

 

Chętnie dzieli z Tobą przestrzeń

Mieszkacie w dwupokojowym lub większym mieszkaniu, ale on i tak przebywa z Tobą w jednym pokoju? Nie czujecie się przy tym skrępowani ani zmęczeni? To najlepszy znak, że powinniście zostać razem!

 

Naprawdę tęskni

Jeżeli On naprawdę nie lubi zostawiać Cię samej i wydaje się szczerze stęskniony za każdym razem, gdy nie widzicie się dłużej niż przez jeden dzień, to niezawodny sygnał, że jest do Ciebie bardzo przywiązany i nawet przez myśl mu nie przeszło, by mógł Cię kiedyś zostawić. Powiedz: TAK!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (244 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...