Czy wyjść za Niego za mąż? Oto 10 znaków, które Ci podpowiedzą

Jesteście razem już jakiś czas, a Ty nadal nie jesteś pewna, co odpowiedzieć, kiedy On wreszcie Ci się oświadczy? Sprawdź, po czym poznać, że powinnaś za niego wyjść i zastanów się, czy Twój partner wysyła wystarczająco dużo właściwych sygnałów! Po tym artykule odpowiedź na pytanie: „ Czy wyjść za Niego za mąż ” – nie będzie już taka trudna.

Czy wyjść za Niego za mąż 

Przeczytaj także: Po czym poznać szczęśliwą parę – 5 oznak

Czy wyjść za Niego za mąż? On wciąż się Tobą chwali

Zakochany mężczyzna, który chce dla swojej partnerki jak najlepiej, nie powinien być nigdy zazdrosny o jej sukcesy. Jeśli więc Twój partner nie może się Ciebie nachwalić i zachowuje się, jak Twój największy fan, informując Waszych znajomych o każdym Twoim sukcesie, począwszy od awansu w pracy, a skończywszy na wygranym konkursie na najlepsze hasło reklamowe jakiegoś sklepu, i jest przy tym szczery, masz przy sobie odpowiedniego kandydata na męża!

Czy wyjść za Niego za mąż? Jest zdolny do poświęceń

Mężczyzna, który chce być Twoim mężem, będzie uwzględniał Cię w swoich planach i – jeśli to będzie konieczne – dostosuje do Ciebie przynajmniej niektóre rozwiązania zastosowane w swoim życiu. Jeżeli On z miłości do Ciebie zdecydował się na przeprowadzkę do innego miasta, zgodził się żyć pod jednym dachem z Twoim psem, choć nie przepada za zwierzętami i znacząco ograniczył wyjścia z kolegami, żeby mieć więcej weekendów tylko dla Was, masz w domu prawdziwy skarb.

Akceptuje prawdziwą Ciebie

Mężczyzna, który myśli o Tobie poważnie, nie będzie chciał Cię zmieniać. Może spróbować wpłynąć na Ciebie w kwestii palenia papierosów czy zdrowszego odżywiania, ale na pewno nie będzie oczekiwał, żebyś zmieniła zainteresowania, wyparła się znajomych czy zaczęła nosić zupełnie inne ubrania. Żadnych udoskonaleń i ulepszeń! W końcu dla niego jesteś idealna!

Wesele-trendy

Polecamy: Suknie ślubne RINA COSSACK jesień-zima 2016/2017

Wieczny rycerz

Nawet jeśli Wasz związek ma już długi staż, on nadal zachowuje się wobec Ciebie szarmancko, wykonując małe rycerskie gesty. Zwróć uwagę, czy odbierając Cię z dworca, pomaga Ci wstawić walizkę do samochodu? Czy podczas spaceru w górach lub lesie pomoże Ci wspiąć się po stromym zboczu albo przeskoczyć przez strumyk? Czy zawsze otwiera przed Tobą drzwi? Wbrew pozorom to właśnie w najprostszych codziennych sytuacjach mężczyzna ujawnia swoje nastawienie!

Macie podobne priorytety

Jesteś pewna tego, że macie podobne plany względem dzieci, przyszłego domu i ewentualnej wspólnej przyszłości. Zapytana, jesteś w stanie odpowiedzieć, czy on zdecydowałby się na wzięcie urlopu ojcowskiego, przeprowadzkę do domku pod lasem lub wakacje w Grecji, bo już o tym rozmawialiście i zgodziliście się co do rozwiązania.

Dba o dobre stosunki z Twoją rodziną i przyjaciółmi

Mężczyzna, który chce zostać z Tobą na zawsze będzie się starał zachować dobre stosunki także z Twoim otoczeniem. Bez oporów zadzwoni do Twojej mamy, pojedzie z Tobą na komunię Twojej chrzestnej córki i weźmie udział w kolejnych nudnych (dla Niego) urodzinach przyjaciółki. Jest przecież świadomy, że w przyszłości kontakty z tymi osobami będą naturalną częścią jego codzienności.

dzieci_wesele

Zawsze Cię wysłucha

Mężczyźni są na ogół przyzwyczajeni do tego, że zasmucone lub zdenerwowane kobiety mają potrzebę wyżalenia się bliskiej osobie, ale niewielu z nich wykazuje cierpliwość, by słuchać tych wynurzeń. Jeśli Twój partner bez oporów jest gotów wysłuchać Twoich frustracji, z pewnością okaże się wspaniałym, pełnym empatii mężem!

 

Jesteś Jego pierwszym wyborem

Zawsze gdy On odkryje coś ciekawego, jest poruszony i pragnie się czymś podzielić czy choćby opowiedzieć nowy dowcip, jesteś pierwszą osobą, do której się zwraca. 

 

Chętnie dzieli z Tobą przestrzeń

Mieszkacie w dwupokojowym lub większym mieszkaniu, ale on i tak przebywa z Tobą w jednym pokoju? Nie czujecie się przy tym skrępowani ani zmęczeni? To najlepszy znak, że powinniście zostać razem!

 

Naprawdę tęskni

Jeżeli On naprawdę nie lubi zostawiać Cię samej i wydaje się szczerze stęskniony za każdym razem, gdy nie widzicie się dłużej niż przez jeden dzień, to niezawodny sygnał, że jest do Ciebie bardzo przywiązany i nawet przez myśl mu nie przeszło, by mógł Cię kiedyś zostawić. Powiedz: TAK!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (243 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. linea  6 grudnia 2016 09:00

  Szkoda tylko, że czasami ta rzeczywistośc po ślubie czasami potrafi sie zmienić na gorsze. Przed ślubem książę z bajki a po ślubie dziad albo łotr 🙂 Ale na szczęście w większości przypadków zmieniają sie na lepsze 😉

  Odpowiedz
  • ewalub  7 grudnia 2016 09:03

   Czy wyjść za niego za mąż? Jeżeli go kochasz, to można się nad tym zastanowić 🙂

   Odpowiedz
   • linea  7 grudnia 2016 09:14

    hehe dziwne pytanie nie? Skoro się z kimś wiążemy to raczej z taką myślą, żeby spędzić z tą osobą resztę życia. Chociaż w sumie w dzisiejszych czasach ślubu brać nie trzeba, aby razem żyć 🙂

    Odpowiedz
 2. Hidari11  6 grudnia 2016 18:09

  Ludzie są dla siebie stworzeni, kiedy nie muszą nic przed sobą ukrywać, mogą być szczerzy i bez barier zachowawczych. Jeszcze nie spotkałam takowej bratniej duszy, ale marzę.

  Odpowiedz
 3. janka1312  6 grudnia 2016 23:19

  najważniejsza jest przyjaźń i szczerość. Miła i szczera wieczorna rozmowa jest ważniejsza niż najbardziej namiętny seks

  Odpowiedz
 4. bachacz  7 grudnia 2016 05:05

  Gotowa recepta na idealnego małżonka. Żeby to było tak proste jak proste w prawdziwym życiu jednak nie jest. Zakochanie zabiera niejednokrotnie obiektywizm i nawet jeśli ten nasz wyśniony książę nie jest ideałem, my go postrzegamy jako ideał. Powyższe zestawienie po paru latach znajomości czy małżeństwa inny wynik przeważnie przyniesie niż na początku miłosnej drogi.

  Odpowiedz
 5. malinowaja  7 grudnia 2016 11:43

  W prawdziwym życiu nie jest to takie proste,a ten artykuł po części ma rację,ale nie zawsze tak jest,bo czasem może być taki idealny,a potem okazuje się zupełnie inny…

  Odpowiedz
 6. mrowka  7 grudnia 2016 12:11

  Kobieta w chwili zastanawiania nie jest świadoma właśnie tych drobnostek, które partner wykazuje podczas bycia razem. Uważam, że jeśli kobieta nie jest pewna i się zastanawia czy wyjść za swojego mężczyznę czy nie to znaczy ze nie jest go pewna i lepiej nie podejmować decyzji w oparciu o tekst przeczytany w gazecie czy innym poradniku. Miłość powinno się czuć.

  Odpowiedz
 7. sylwiawes  7 grudnia 2016 16:16

  Myślę,że partnerzy poznają się przez całe życie. Uczymy się być razem , rozumieć drugą osobę .

  Odpowiedz
 8. martucha180  8 grudnia 2016 08:53

  Papierek i co dalej?

  Odpowiedz
 9. martuska665  8 grudnia 2016 20:23

  gdzie takiego znaleźć?

  Odpowiedz
 10. blogujemytestujemy  9 grudnia 2016 10:39

  U nas jest dobrze tak jak jest,mieszkamy razem od wielu lat,ale nie mamy ślubu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany